Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szeretnék már végre szexelni....

Szeretnék már végre szexelni. Csaljam meg?

Figyelt kérdés

Nem akarom megcsalni de mar több mint egy éve járunk. Én már mondtam neki egy jó párszor, hogy én nagyon kivánom. De ő engem nem. Ribancot nem szeretnék esetleg más csajjal.

Szerintetek nagyon mocsok volnék ha mással szexelnék?


Ám szerintem ez jár nekem de ha ő nem adja meg akkor fordulok máshoz.


19F (20L)


2010. nov. 27. 19:25
 61/92 anonim ***** válasza:
89%

Nemtom... mi három évet vártunk az elsővel, addig prímán megvoltunk a pettinggel is (mondjuk nálunk azért volt ilyen sok idő, mert megtartottam nagyanyámnak pici koromban tett ígéretem, hogy 18 előtt nemXD és mert nem a sulivécében képzeltük el az elsőt annak ellenére, hogy csak suliban tudtunk találkozni. Egyke lány vagyok, engem védenek nagyon).

És valahogy a gondolat sem merült fel, hogy csak azért, mert nem kefélünk, szakítsunk. Én mindenképp várni akartam 18-ig, párom meg elfogadta.


"Ám szerintem ez jár nekem de ha ő nem adja meg akkor fordulok máshoz."


Erre a mondatra akárhogy akarom visszafogni magam meg olvasom a hozzászólásokat, akaratlanul felmerül bennem, hogy egy öntelt paraszt vagy te is részben. A szexet nem kiérdemelni kell. A szex a szerelem egy kiteljesedése, elsősorban.

Én azt ajánlom, tartsd tiszteletben a barátnőd kérését. Személyes tapasztalat is, mások is mesélhetik esetleg: ha tovább vártok, annál jobb lesz az első alkalom:)


20/L

2010. dec. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/92 A kérdező kommentje:

Sok embernek igazat adok, még akkor is ha leparasztozott. Inkább az bánt, hogy nem szeret eléggé. Mert ha szeretne és kivánna eléggé akkor már nem volna ez a gond.

Itt is látszik mennyire szerethet.

2010. dec. 2. 22:52
 63/92 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál, hogy még szűz? lehet, hogy azért nem akar még veled lefeküdni... csak 1 picit gondolj bele... 18L
2010. dec. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/92 A kérdező kommentje:

Ugy tudom hogy szűz. Én is az vagyok.

Megértenem ha 15évesek volnánk, hogy várjak rá éveket de mar 20 elmúlt hova akar még várni?

2010. dec. 2. 23:06
 65/92 anonim ***** válasza:
2010. dec. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/92 anonim ***** válasza:
70%

Ez nagyon fontos mondat, amit mondtál:

"Mert ha szeretne és kivánna eléggé akkor már nem volna ez a gond. "

Te úgy érzed, hogy ha szeret, kielégíti a vágyaidat. Ő úgy érzi, ha te szereted, akkor visszafogod a vágyaidat és addig vársz, amíg neki jó. ÉRTED? Ellentét. Azzal, ha olyat mondanál, hogy ha szeretsz, lefekszel velem, érzelmileg zsarolnád. Télleg, most már azt javaslom, hogy szakíts vele inkább. Mert nem szeretheted eléggé.

2010. dec. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/92 A kérdező kommentje:

Útolsó te búnkó vagy. Vagy nagyon prűd.

Ha nem szeretném nem vártam volna ennyit rá. Ahogyan én próbálok neki megfelelni úgy ő is megpróbálhatná. Egy normális kapcsolatban szűkséges a szex is, és már nem vagyunk dedósok. A szex az hozzá tartozik egy kapcsolathoz

2010. dec. 2. 23:36
 68/92 anonim ***** válasza:
48%

Na mpst nem a kérdezőt akarom védeni de sajnos sok dologba igazat kell hogy adjak neki! Nagyon szép dolog a szrelem meg a bizalom csak vhogy ez oda visza alapon megy hogy ne csak egyik félnek legyen ohajai meg elvárasai hanem a másiknak is azért 2 fiatal emberől van szó ahol még azért a testi kapcsolatnak is meg kéne lenni. 1 év az hosszu idő ha még brobára is akarta volna tenni a lány a fiut én ugy gondolom a fiu bizonyitott . nem hinném hogy a mai világban a 20 lééves srácok éveket várnának a dologra a fiu szereti ezta lányt olyanra aki csak arra kéne hát nem nagyon szoktak 1 évet várni.Na most a kérdezőt nem is lehetne megszolni ez nem akkora

bűn hogy egy 20 éves együtt akar lenni azzal akit szeret.Csak itt aza kérdés hogy a lány akarja e a dolgot Meg számomra az is furcsa hogy akit szeretek nem kívánok .De viszont én nagyon bizzom abba hogy megtudják ezt beszélni és megoldást találnak rá.

2010. dec. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/92 anonim ***** válasza:
Hibákért bocsánat !
2010. dec. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/92 A kérdező kommentje:

Köszönöm útolsó válaszoló.

Szerintem is bizonyitottam már elegett. Jóban-rosszban kitartottam mellete és mégis vannak kétejei ahogy észre vettem. Próbáltam vele megbeszélni, de vagy azt mondja hogy nem neki való vagy szeret de valamiért mégsem akarja (vagy csak egyszerűen fél a fájdalomtól hísz ez az első volna neki/nekünk)

2010. dec. 2. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!