Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szeretnék már végre szexelni....

Szeretnék már végre szexelni. Csaljam meg?

Figyelt kérdés

Nem akarom megcsalni de mar több mint egy éve járunk. Én már mondtam neki egy jó párszor, hogy én nagyon kivánom. De ő engem nem. Ribancot nem szeretnék esetleg más csajjal.

Szerintetek nagyon mocsok volnék ha mással szexelnék?


Ám szerintem ez jár nekem de ha ő nem adja meg akkor fordulok máshoz.


19F (20L)


2010. nov. 27. 19:25
 11/92 anonim ***** válasza:
63%
Beszéld meg vele, felnőttek vagytok már basszus. Mond meg neki, hogy vannak alapvető szükségleteid, mint minden embernek általában. Beszéljétek meg, hogy vagy kielégít más, vagy szakítsatok, mert oké, hogy vársz 2-3 hónapot, fél évet, de egy év az már túlzás. Nem sunyin a háta mögött kell megoldani mint egy 16éves hülye gyereknek! Szembesítsd és 20évesen ha nem fogja fel, akkor nincs értelme folytatni.
2010. nov. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/92 anonim ***** válasza:
84%
de jo értem én hogy szerelem meg minden, és tényleg várjon egy férfi a nőre ne erőltesse stb, de ilyen idős korban ennyi idő után ez nem normális. vagy szivat, vagy vmi baja van... és én is női szemmel mondom ezt, rádásul egyidős vagyok a hölggyel.
2010. nov. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/92 anonim ***** válasza:
100%
Hibákért elnézést!
2010. nov. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/92 A kérdező kommentje:

Nem szoktam nézni a hibákat én is sokat hibázom. Emberi dolog.

Ám próbáltam megbeszélni vele. Mondja hogy kiván csak nem mutatja ki. Ott elirtam véletlen volt. Ám nagyon szeretem. Még nem szerettem igy egy nőt. Lehetséges amilyen papucs vagyok várok rá még egy jó ideig.

2010. nov. 27. 19:41
 15/92 anonim ***** válasza:
100%

Ú mintha magamat látnám régen :)

Biztos szeret téged, de nem fogja odaadni akkor sem. Én nem tudom, ez hogy működik, de én is éltem már át ilyet másfél évig. Nem azt mondom, hogy megbántam, de még egyszer nem csinálnám.

Aztán inkább továbbléptem, és nem bántam meg ezt sem, pedig nagyon szerettem a lányt. De most jobb.

2010. nov. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/92 anonim ***** válasza:
76%

én 21 évesen kezdtem el érdeklődni a szexért... sztem nem halsz bele, ha vársz még egy kicsit, ha tényleg annyira odáig vagy érte, és ha már úgy is vársz, addig ne hozd elő a témát, amíg ő nem hozza elő, lehet már rég megkívánt volna, ha nem hozakodnál folyton ezzel elő... ez van néhányan későn érnek, sztem nincs ebbe semmi baj, vannak "jó kis" filmek, Marok Marcsa és Kézi Dézi is mindig napra készek... ez nem cölibátus, a szerzetesek nem masztiznak, hanem imában bocsánatot kérnek a vágyaikért...


(Kodolányi: Julianus barát)

2010. nov. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/92 anonim ***** válasza:
87%

ja 21 évesen is azért kezdtem érdeklődni a szex iránt mert kaptam egy erotius könyvet, ami egész szépen festi le a dolgokat, előtte a biosz órán hallottaktól kifejezetten undorodtam ^__^


esetleg Karácsonyra vehetnél neki vmi hasonlót... :)

2010. nov. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/92 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy kíván, akkor már neked esett volna!

Szerintem csak azért van veled, hogy legyen társasága.

Éppen ezért számíts arra, hogy mikor majd ott akarod hagyni, akkor azért belengeti a bugyit. Ebből a szempontból jobb megcsalni, mert akkor talán mégsem akar visszaédesgetni, hogy aztán ne adjon semmit, és te is nehezebben mennél vissza, hiszen:

1. a lelkiismereteddel nehezen tudnád összeegyeztetni

2. máshol megkapnád a szexet, tőle pedig valószínűleg nem


Hiába szereted, de látnod kéne, hogy ez a kapcsolat nem halad sehová.


(Az én meglátásom szerint, a leírtakra alapozva.)

27F

2010. nov. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/92 anonim válasza:
100%
Figyelj, a vége úgyis az lesz h megcsalod, inkább mondd meg neki h ez így nem fog neked már menni, gondoljon amit akar, 1 évet vártál rá, még mennyit kéne 2-öt?! Szakíts vele, hidd el sokkal közelebb tudsz majd kerülni egy olyan lányhoz akivel nem csak plátói a viszony hanem intim is. Sok sikert. Fiatal vagy ne pazarold el az életed. Ja és a válasz: ne csald meg, mert akkor te leszel a szemét, szakíts vele és utána szabad vagy.
2010. nov. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/92 anonim válasza:
22%

Hagyd ott! Más csajokat már 1 hét után meg tudsz dugni..


Ez vicc g*** , 21 évesen 1 év után se szexelnek az emberek...

2010. nov. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!