Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 25 éves srác vagyok. Szűz....

25 éves srác vagyok. Szűz. Őszinte válaszokat szeretnék kapni, hogy elmenjek-e egy prostituálthoz, hogy elvegye a szüzességem. Meg fogom bánni? Félek a nőktől. Megkeseredett vagyok, amiért a szerelem kimaradt az életemből.

Figyelt kérdés
Mostanra attól kezdek félni, hogy egyedül maradok, és szar életem lesz.
2012. jan. 9. 22:31
 61/97 A kérdező kommentje:
Én kérdeztem és azt lett a vége, hogy most én osztom az igét. nehogy azt higgyétek, hogy kevés férfi kezdi a nemi életet 25 éves kora körül. Biztos van nő, akit zavar, de ez az egész egy férfi fantázia, amihez annyira ragaszkodtok
2012. jan. 10. 21:58
 62/97 A kérdező kommentje:
Egyébként oltári nagy szemétség azt írni, hogy úgyis elküldenek. Én biztos nem hozakodnék elő ilyen szöveggel, ha valaki segítséget kér.
2012. jan. 10. 22:01
 63/97 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, aki rendes, használható választ adott.

Nagyon sokat segítettetek.:)Most sokkal pozitívabban látom a dolgokat.

2012. jan. 10. 22:14
 64/97 anonim ***** válasza:
61%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__2483..


"balukapitany86 válasza:


Én 25 vagyok, és még nekem sem volt senkim, de egy prosti nem adhatja a kapcsolat örömeit. Nem hívhatod fel, ha örmöd, bánatod van... Keress rendes lányt"


Mit történt 3 hét alatt? Ne csináld még te is!!! Ajh.


Ott az 5 és 10 én voltam. Nem mondom el még egyszer. De azt csináltok amit akartok, nekem tök mindegy és fogalmam sincs, hogy megbánod-e, ezt senki sem tudhatja előre.


Üdv,

2012. jan. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/97 anonim ***** válasza:
24%

NE menj el örömlányhoz. Attól nem lesz jobb életed, hogy névleg elvesztetted a szüzességed.


Keress egy normális, átlagos csajt, hidd el, fogsz találni!


Soha ne add fel és ne keseredj el. Az a baj a huszonéves szüzekkel, hogy egy ördögi kör rabjai: minél idősebbek lesznek, annál jobban félnek, minél jobban félnek, annál idősebbek lesznek, hiszen elmegy mellettük az idő és a lehetőségek...

2012. jan. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/97 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon érdekes kérdés, ugyanis ha valami ehhez hasonló elhangzik akkor rögtön sorakoznak a szűz lányok, hogy jaj ne tedd én pont ilyen pasira vágyom! Jómagam is szűz vagyok, 20 éves. Rengeteg visszautasítást kaptam a lányoktól. Még csak esélyem sem volt bizonyítani. Azonban ha a lányok több esélyt adnának a fiúknak akkor, nem kellene a pasiknak ilyen szolgáltatásokat igénybe venni. Én most tartok ott, hogy igenis el fogok menni örömlányhoz. Elegem van már abból, hogy nap mint nap csak a szüzességem elvesztésen jár az eszem. Nem bírok magammal és szorongok tőle. Tudomásom szerint nem én vagyok az egyetlen férfi aki efféle gondokkal küzd, a többség akikkel erről beszéltem pozitívan reagálta le. Azt kell, hogy mondjam ezek után én már nem is vagyok hajlandó a lányoknak könyörögni. Elmegyek a prostihoz, megtörténik aminek meg kell, fizetek, aztán mindenki megy a maga útján tovább. Minden esetre én már nagyon várom az első alkalmat, akár pozitív akár negatív élmény lesz! Hozzáteszem a barátaim művelt, intelligens, elegáns megjelenésű, ápolt srácként ismernek.


Én a prostira szavazok, ha nem is oldja meg a gondot, legalább egy kis időre ki fog emelni a nyomorból. (Én így képzelem el.)


20/F

2012. jan. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/97 anonim ***** válasza:
66%

Dehogy menj! :) Gyere elviszlek bulizni! Vagy csak simán beülünk egy mekibe, és felszedünk 2 csajt! Ne szórakozz már! Ennyi az egész!!!! Aki akar írhat privátban! Csajozós iskolát nyitok! :)


32 F (aki egyedülálló, és aki tudja mi a pálya...)

2012. jan. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/97 anonim válasza:
Szerintem ne menj el. A barátomnak is egy ilyen úgymond örömlány vette el a szüzességét és megbánta. Nem azért mert rossz volt. Amikor összejöttünk én még szűz voltam és azt mondta kivárta volna hogy együtt érezzük milyen is a szeretkezés. Végülis te magad tudod csak eldönteni,de jól gondold meg szerintem :-)
2012. jan. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/97 anonim ***** válasza:

Én sem tanácsolom a prostit. Tényleg menj el a haverjaiddal bulizni és csajozz be. Nem kell, hogy pont egy discoban szedj ossze valakit. Akárhol lehet barátnot találni. Csak valahova csavarogjatok. Én is el voltam 20 évesen keseredve, aztán egyszer csak bumm, osszejottem a barátnommel. Azóta is egyutt vagyunk és szeretjuk egymást. Azért vannak a barátaid, hogy majd ok segítenek. Én is egy ismerosomon keresztul jottem ossze a barátnommel. Elo kell szedni a régi ismerosoket, ujakat meg keresni kell. Valaki csak bemutat valami jó csajnak. Csak ne vidd tulzásba, h látszodjon rajtad, h eroltetve not keresel. Csak természetesen. Nem azt mondom, h az elso bemutatott csajt szedd fel, de ha akad egy érdemesebb ,,darab,, akkor mozdulj rá.

21/F

2012. jan. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/97 Truedavidov válasza:
30%

Én 21 vagyok,ugyanaz a problémánk.Ellentétben a a legtöbb válaszolóval én pontosan tudom mit érzel át.Sürgősen találj megoldást mert ez idővel csak sokkal rosszabb lesz.Ragadj meg a haverjaiddal minden alkalmat hogy csajozni menj, tégy meg mindent nehogy egyedül légy.Idővel ugyanis hanyagolni kezdesz majd mindenkit,szinte semmi nem fog többé érdekelni.Aztán a lelki fájdalom átmegy fizikaiba, és alkalmatlannak érzed magad majd a párkapcsolatra meg ilyenekre.Végül teljesen megkeseredsz és elfogadod hogy egyedül fogod leélni az életed, és idővel teljesen beletörődsz a dologba.


Ez az a pont ahonnan már nem lehet visszafordulni,tégy meg mindent hogy veled ez nem történjen meg.

+ Apám megcsalta anyámat egy velem egykorú lánnyal, azóta se hevertem ki.Ezekről a dolgokról soha senkinek nem beszéltem.

Remélem te megúszod sorstárs.

2012. jan. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!