Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 25 éves srác vagyok. Szűz....

25 éves srác vagyok. Szűz. Őszinte válaszokat szeretnék kapni, hogy elmenjek-e egy prostituálthoz, hogy elvegye a szüzességem. Meg fogom bánni? Félek a nőktől. Megkeseredett vagyok, amiért a szerelem kimaradt az életemből.

Figyelt kérdés
Mostanra attól kezdek félni, hogy egyedül maradok, és szar életem lesz.
2012. jan. 9. 22:31
 41/97 A kérdező kommentje:
Az Anthony Hopkinsos hozzászólás poénos volt. :)
2012. jan. 10. 00:28
 42/97 anonim ***** válasza:
87%

Ezt komolyan nem értem. Most mi zavar téged? az hogy szűz vagy?

Vagy szeretnél egy lányt szeretni?


Mert ahhoz, hogy egy lánnyal kapcsolatba kerülj, nem kell lefeküdnöd semmilyen prostival.


1. a prosti az gáz

2. nem leszel semmivel sem másabb ember

3. továbbra sem lesz attól normális kapcsolatod

4. hozzászoksz hogy a nő egy tárgy

5. ha később lesz kapcsolatod, nem leszel jobb az ágyban, mert a prosti téged elégít ki és nem fordítva...ergo olyan mintha szűz lennél...

2012. jan. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/97 A kérdező kommentje:

Meggyőztetek, hogy ne menjek örömlányhoz. Tudjátok a középsuliban volt egy csaj, aki csúnya is volt, meg mindenkivel nagyon köcsög (kövér is). Berúgtam és vele smároltam először :( /Nem is úgy mondom, hogy csók :( /

Azon kívül, hogy a haveri kör ezen röhögött 2 évig, nincs emlékem egy normális első csókról. Valószínű egy újabb rossz döntés lenne a józanul történő prostizás...

2012. jan. 10. 00:32
 44/97 A kérdező kommentje:

00:29-es, köszi. Ez egy egészen más szempont. Én erre nem is gondoltam. Gyakorlatilag szűz maradok, nem fogok többet nyújtani senkinek emaitt.

Igen, szeretni akarok egy lányt, és nem akarok olyan rettentő magányos lenni, amikor az már szinte fáj (ez kicsit nyálas tudom)

2012. jan. 10. 00:36
 45/97 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ. sokat segítettetek

Ha valakinek van ötlete ismerkedésre, bármi észrevétele, hova érdemes járni stb, azt szerintem mások is szívesen olvasnák...

2012. jan. 10. 00:57
 46/97 rebeka1 válasza:
0%
SZERINTEM HOMI KOCSOG VAGY MAR BOCS EZ AZ I.G.A.Z.S.A.G.!!!!
2012. jan. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/97 anonim ***** válasza:
Ha vannak barátaid, ismerőseid, velük biztos elmész sok helyre. Egyedül ne menj, a hverjaid nélkül. Amúgy tényleg egyszerűbb a suliból ismerkedni.
2012. jan. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/97 anonim ***** válasza:
Merre felé laksz? Hátha tud vki olyan helyet javasolni, ahová mondjuk sok lány jár, ahol tudsz ismerkedni.
2012. jan. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/97 anonim ***** válasza:

Én 23 évesen becsajoztam. 34 évesen elváltam. Azt gondoltam, hogy ebben a korban már alig fogok szabad lányt találni. Eljártam azokra a helyekre/eseményekre, ahová régen. Egy idő után le kellett vakarni a lányokat...

A titok annyit, hogy jól éreztem magam egyedül.

Egyedül mentem szórakozni.

2012. jan. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/97 anonim ***** válasza:
64%

Ó istenem itt mindenki annyira naív? Végül is megértem, ők ár túlestek rajta. Most képzeljétek el azt a szerencsétlen kérdezőt, hogy folyton minden ismerkedésnél ott motoszkál a fejébe, úristen mi lesz ha megtudja, hogy szűzvagyok stb stb. Amitől tiszta görcs lesz, és a lányok ezt látni fogják.


Sok lány itt nyomja össze vissza a szöveget, hogy de örülne neki így meg úgy, de ez hazugság, röhögve küldnek el a "kinek van kedved betanítani ezt a szűz lúzert". Kérdező ne légy naiv, az emberek mind kicsinyesek és önteltnek mindenki azt mondja ami helyes, de közel nem azt gondolja (igen még én is).


Írta valaki, hogy milyen lenne visszagondolni. Szerintem a férfiakat ez rohadtul nem izgatná, és arra milyen lenne gondolni, hogy 25 évesen sorra küldték el a lányok? Temészetesen megvan a rizikófaktort, de míg egy 18 évesnél 30% (ha szűz)-70% (ha nem) küldik el, egy 22 évesnél 60-50 egy 25 évesnél ez már bőven 80 fölött van.

Én támogatom, hogy elmenj, magadban egyedül gondold végig a dolgaidat, térképezd fel magadat a tulajdonságaidat a külsődet és értékeld az esélyeidet (ne hallgass senkire csakis magadra, ki más ismerné jobban a hibádat és a jó dolgaida mint te magad).


Sok sikert:)

2012. jan. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!