Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 25 éves srác vagyok. Szűz....

25 éves srác vagyok. Szűz. Őszinte válaszokat szeretnék kapni, hogy elmenjek-e egy prostituálthoz, hogy elvegye a szüzességem. Meg fogom bánni? Félek a nőktől. Megkeseredett vagyok, amiért a szerelem kimaradt az életemből.

Figyelt kérdés
Mostanra attól kezdek félni, hogy egyedül maradok, és szar életem lesz.
2012. jan. 9. 22:31
 71/97 anonim ***** válasza:

Komolyan mondtam bulit! Vagy a mekit, vagy bármit ahol emberek vannak, és azt, hogy csajozós iskolát nyitok! :) nem kell fizetni! :) Poénból csinálom, de csak olyannak, aki tényleg akar változtatni!


32/F (aki egyedülálló, és aki tudja mi a pálya...)


Jah és nem azért egyedülálló F mert egy Fax, hanem azért, mert még mindig nem találta meg az Igazit, pedig már végignézte a fél "szénakazalt"... :)

2012. jan. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/97 anonim válasza:
Szerintem keress valakit netes társkeresőn. Először beszélgess vele, ismerd meg, aztán ha egymásra hangolódtatok be is akaszthatod neki! Pénzért ne menj útszélihez, nekem olyanokhoz nem lenne gusztusom. Fel a fejjel, nem fogsz te egyedül maradni! Nem kell annyira félni a nőktől. Az elsőtől mindenki fél, én is féltem, de utána belejössz majd! ;)
2012. jan. 13. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/97 anonim ***** válasza:
78%

csak szólni szertnék, hogy a pasik és a nők eléggé máshogy gondolkodnak a sexről! A nők nagy része nem tudja elképzelni a sexet szerelem nélkül, a pasik pedig általában csak a sex után esnek bele 1 nőbe! Ez a dolog persze nem általánosítható, de a két nem 70%-80%-a ilyen! Valamint, ha még nem volt nőd, akkor erősen gondolkodj el rajta, hogy mit is csináltál eddig rosszul? Mert bizony magad tehetsz róla, hogy még nem volt senkid! Ugyanis a félénkség nem kifogás! Beszélgetni csak szoktál néha lányokkal, nem? A következő dolgok lehetnek hibásak: kinézet. Ez most nem azt jelenti, hogy Adonisznak kell szülessél, hogy szeressenek a nők. Senki sem születik szépnek. Azzá leszünk amit magunkból csinálunk. És nem muszáj a szépségért feltétlenül lefogyni vagy gyúrni. Aki ápolt, nam zsíros a haja, jó a frizurája, nem büdös, és jól öltözködik, arra mindig felfigyelnek a nők. Amúgy meg ha van mondanivalód, meg jó humorod, biztosan össze tudsz szedni valamit. Rengeteg pasi hibája az, hogy nem tud beszéni. Kimerül a társalgási tudása a szomszéd lány csöcseinek méreténél, meg a focinál. Gyakori hiba az is, ha helytelenül beszél valaki egy lánnyal. Pl van 1 ismerősöm, aki csak belekötni tud másokba, meg hülyén röhögni, de mondani igazából nem tud semmit. Nagyonnagyon nagy baj, ha 1 pasinak nincs önbizalma. Mert nem tud leszólítani senkit. Ezért mára áthárult a leszólítás feladata a nőkre. Ezért becsülik meg jobban a lányok azt a pasit, aki őket szólította le, mint akit ők.


Most ezek után döntsd el, hogy a könnyebb utat választod, és megfertőződsz valamivel egy prostitól, vagy inkább erőt veszel magadon végre, és változtatsz. Adnék egy tppet: ha az utóbbit választod, evvel a mottóval vágj bele a leszólításba: Mit veszíthetek? Max elutasít. ÉS??? Sok hal van a tengerben.


És a lányokhoz, meg úgy viszonyulj, mint a David Attemborugh az állatokhoz: Jobban fél ő tőled, mint te tőle. Hidd el a lányok is eléggé félnek néha!


puh, mire ezt leírtam! XD

2012. jan. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/97 anonim ***** válasza:
38%

Az előző válaszoló biztos egy tapasztalt férfi a csajozásban aki leragadt a felesége mellett. Én őszintén megmondom, hogy jelen idő szerint egy útszéli kur@'t többre tartok mint egy 20 éves első ránézésre tisztességes csajt. Méghozzá azért mert az a lány aki kinn dolgozik az út szélén az mindenki előtt vállalja, hogy Ő az is, de a mai csajok mindegyike egy ribanc aki ugyanúgy elvárja a pasitól, hogy vigye a pics@'ját menő helyekre, vegye meg neki ezt meg azt, hogy utána aztán csak jól megb@szhassák. A prosti tisztán mindenki előtt pénzt kér, ezek a szeretetkurv@ csajok meg dolgokat kérnek a szexért. Ez a színtiszta igazság, és nem okosságból mondom ezt de maga a tény sajnos nagy mértékben tapasztalható a 2010-es években.


Srácok menjünk prostihoz, ott meg is kapjuk azt amiért fizetünk.


ENNYI!!!

2012. jan. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/97 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne menj el, mert megbánod nagyon !!!! Szerintem legalábbis. Inkább próbálj ismerkedni, tudom ez nehéz mert én is ilyen vagyok, csak lány...
2012. jan. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/97 A kérdező kommentje:
A David Attenborough-os megjegyzés nagyon jó. :D Magamtól sosem találok ki ilyesmit. Tegnap néztem az egyik filmjét, gyerekkorom kedvence a fickó.
2012. jan. 16. 16:51
 77/97 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el nyugodtan! Egy igényeset keress, akiről vannak beszámolók, vélemények is! Én 25 voltam, barátnővel sikerült, de akkora szerencse és akkora türelem kellett hozzá, hogy az valami hihetetlen! Ha abban az évben nem jött volna össze, akkor én is elmentem volna prostihoz.
2012. jan. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/97 anonim ***** válasza:
20%
nekem prosti vette el ,nagyon igényes faxa 26 éves csaj volt. de voltam olyannál is akinek olyan büdös volt a puncija hogy még 10 óra múltán is ükölődtem.pedig csak dugtam aztán mondtamneki hogy inkább szopjon.és utána hónapokig nem mertem elmenni egy nőhöz sem. azóta is rettegek a puncinyalástól.
2012. jan. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/97 A kérdező kommentje:
te jesszus
2012. jan. 29. 20:33
 80/97 anonim válasza:
70%
És mit csinálsz majd, ha elmész megtörténik az aktus és lesz egy barátnőd rá egy évre? Dicsekedve közöd neki h nekem az első egy pros'i volt? Szerintem ne menj sehová az olyan hülyék miatt mint sokan akik elmennek a férfiak azt hiszik minden lányt le lehet fektetni! Várj egy normális lányra...
2012. jan. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!