Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 25 éves srác vagyok. Szűz....

25 éves srác vagyok. Szűz. Őszinte válaszokat szeretnék kapni, hogy elmenjek-e egy prostituálthoz, hogy elvegye a szüzességem. Meg fogom bánni? Félek a nőktől. Megkeseredett vagyok, amiért a szerelem kimaradt az életemből.

Figyelt kérdés
Mostanra attól kezdek félni, hogy egyedül maradok, és szar életem lesz.
2012. jan. 9. 22:31
 31/97 anonim ***** válasza:
Én nem téged bunkóztalak le, nem kell magadra venned, lásd meg az üzenetemben a lényeget. Aki csak lehúzza és bunkó módon viccet csinál a problémájából, én azokra gondoltam!
2012. jan. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/97 A kérdező kommentje:
Ja, egy kicsit rosszfiúsítanom kellene. Volt, hogy egy csajt szekáltam, beszóltam neki. Elhívtam, hogy jöjjön el velem úszni (uszodába). Belement simán. Jövő héten összejött valami csávóval. Külsőre nem nagy szám csaj volt, de nem ez érdekel. Nem vagyok belé szerelmes, meg másba se. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy nem félek elhívni senkit sem.
2012. jan. 10. 00:01
 33/97 anonim ***** válasza:
71%

Figyu én nem akarlak lebeszélni semmiről, de én azt mondom ne menj prostihoz, ne egy prosti legyen életedben az első szexben sem! Most gondolj bele, ha egyszer vissza gondolnál az első szexuális együttlétedre az jutna eszedbe, hogy elmentél egy prostihoz, hogy segítsen neked átugrani a léc túlsó felére, persze érzelmek és minden nélkül, csak mert pénzt adtál neki érte. Ez így nem helyes. Én nem tudom miért mondják sokan magukra akik még szűzek 20 fölött, hogy félnek, hogy egyedül maradnak és félnek a nőktől. Figyu biztosan nem vagy ronda pasi, szóval ha ismerkednél lányokkal, eldobnád a gátlásodat, meg mernéd őket szólítani, akkor lenne esélyed náluk hidd el. De ha nem keresed te a társaságukat akkor ők nem fognak a helyedbe menni. Ne vedd sértésnek csak jót akarok. Jó szándékból mondom. Szépen menj el bulikba ismerkedj, találsz biztosan olyan lányt aki egyedülálló és bejönnél neki. Légy vele kedves, gyengéd, közvetlen, humoros (de határokat tudd azért) tehát legyen a belsőd teljesen olyan ami szinte leveszi azt a csajt a lábáról aztán kialakul köztetek egy sznpátia és ez fog fokozódni, akkor majd rád talál a szerelem is és meglátod milyen kellemes érzés és ha olyannal veszíted el a szűzességed akit szeretsz is és vonzódsz hozzá, de valamiért netán végetérne a kapcsolat, szép emlékek fűznének az első szexuális együttlétedhez. Nem lenne jobb úgy vissza gondolni, hogy egy olyannal vesztetted el akit szerettél és vonzódtál hozzá?? Akkor nem az lenne benned, hogy jaj megtettem mert más választásom nem volt igaz érzelmek nélkül, de hát nem volt önbizalmam. Na ugya milyen nagy a 2 között a külömbség?

Tehát az első és legfontosabb dolog, hogy legyen önbizalmad és keresd lányok társaságát menj bulizni stb ahol lányokkal talizhatsz. Aztán ha összejössz egy lánnyal, látod jól műxik a kapcsitok és érzel iránta vonzódsz hozzá akkor inkább már ő legyen a partnered az első szexben s ne egy prosti aki csak a munkáját végzi!Érzelmek nélkül semmiféleképp ne tedd!

2012. jan. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/97 A kérdező kommentje:
sziasztok! szerintem az elvárásaimmal nincs baj: ne legyen kövér, és tetsszen annyira, hogy meg tudjam csókolni. Ha nem tudom elképzelni, hogy meg tudnám csókolni, akkor nekem már nem megy, azon nem tudok változtatni. Minimális fizikai vonzalomra szükségem, van, hiszen az is része a dolognak
2012. jan. 10. 00:04
 35/97 A kérdező kommentje:

köszi 30/N, meg 00:02-esnek is.

Keveset járok el, sokat vagyok itthon. Nem tudom hova járjak el. Depressziós lettem a sok egyedülléttől. Majdnem olyan, mint a fizikai fájdalom. ezért akarok változtatni rajta. Ha nincs az egyetemen a napi sulibajárás, kikészülök. ezért szeretnék valakit, hogy ne legyek egyedül

2012. jan. 10. 00:10
 36/97 anonim ***** válasza:

Most hogy jönnek ide az elvárások?

Épp most kaptál rengeteg tanácsot, hogy hogyan kéne viselkedned, hogy kivel, az már rajtad múlik.

Az önbizalom lehet fals, van aki nem hiszi el magáról, hogy sokat ér, ezért megjátssza, direkt bunkó, nagymenő, sok lány bedől neki. Van, aki tényleg tudja magáról, hogy érték, és lehet először nem egyértelmű, de ez különbözteti meg a lúzert a nem lúzertől...

2012. jan. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/97 anonim ***** válasza:

Sportolj, szakkör, barátkozz.

BARÁTKOZZ

2012. jan. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/97 A kérdező kommentje:
Hm, ez lehet, hogy úgy hangzott, mint egy receptre felírt barátnő/ orvosi javaslatra. De tényleg hiányzik az életemből. Én úgy érzem
2012. jan. 10. 00:13
 39/97 anonim válasza:
67%

Írtad, hogy nem mersz kezdeményezni. Mi van??? Akkor mit vársz, a sült galamb nem fog a szádba repülni. Menj és vadássz. A legváratlanabb helyeken bukkannak fel alkalmas jelöltek. Sportolj valami olyat, ahol vannak csajok, lesz kondid, izmos leszel, önbizalmad lesz, csajok lesznek. Legyen sok barátod és járj el velük amikor csak teheted. Legyél nagy dumás - a szótlan szürke egereket senki sem szereti. Mindenről legyen véleményed. Legyenek céljaid - ne legyél lúzer! Ha leesel a földre, kelj fel. És kelj fel újra! Mindenkit ért már elutasítás. Nézd meg, másnál mitől működik a csajozás. Beszélgess csajokkal, ismerd ki őket, mit szeretnek, hogy kell velük beszélni, milyen a lelkük, hogyan gondolkodnak. Legyél izgalmas személyiség, próbáld élvezni az életet és legyél FÉRFI, az ég szerelmére!


K*rvához azért érdemes elmenned, mert 1. k*rva jó érzés dugni!! :D 2. látod, hogy megy neked, önbizalmad lesz, és talán kevésbé fogsz tartani utána a nőktől. Viszont az tény, boldogabb nem leszel tőle, max egy rövid időre. Te döntesz. De ha elmész, körültekintően válassz.


A sikerhez sok idő kell és kitartás! Senki se szívtiprónak születik, lehet te olyan vagy, mint azok a színészek, akik "idősebben" érik el a fénykorukat, mondjuk Anthony Hopkins. Én pl. tinédzserkoromban nagyon gáz voltam, rossz belegondolni is. Ma meg már nem :) Hajrá!

2012. jan. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/97 A kérdező kommentje:
Amikor azt írtam, hogy a félek a nőktől, a szex részre gondoltam. A suliban csak csajokkal vagyok körülvéve, sokszor már az agyamra is mennek. És így sem sikerül. Valamin tényleg változtatnom kellene. El kellene járnom valahová. Konkrét ötletetek nincs több esetleg, hogy hova érdemes menni?
2012. jan. 10. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!