Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 25 éves srác vagyok. Szűz....

25 éves srác vagyok. Szűz. Őszinte válaszokat szeretnék kapni, hogy elmenjek-e egy prostituálthoz, hogy elvegye a szüzességem. Meg fogom bánni? Félek a nőktől. Megkeseredett vagyok, amiért a szerelem kimaradt az életemből.

Figyelt kérdés
Mostanra attól kezdek félni, hogy egyedül maradok, és szar életem lesz.
2012. jan. 9. 22:31
 21/97 anonim ***** válasza:
72%

Inkább magadra haragudj.

Nem hiszem el, hogy mindent jól csinálsz.

Pl. van olyan barátnőm, aki arrogánsnak tűnik első benyomásra, pedig helyes lány. Ezért sokáig nem volt barátja, mert kellett hozzá egy bizonyos fokú ismerettség mindkét fél részéről, és önbizalom a lány részéről, hogy magát adja. egyszerűen megközelíthetetlennek tűnt.


Gondolom nálad nem ez a helyzet, de biztos van valami, ami akadályozza az ismerkedést. Pl. rossz fellépés, nem a te súlycsoportodból való lány választása, nem megfelelő hely.

Annyi más embernek van barátnője, neked biztos azért nincs, mert a nők összeesküdtek ellened?

2012. jan. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/97 A kérdező kommentje:

Igazad van, de azért magamra nem haragszom :) azt nem szabad

De már más is mondta, hogy ez egyedül az én hibám, amit nem értek teljesen. Nem akarok egyedül maradni. Nem hinném, hogy a súlycsoporttal van a probléma, hiszen szép lányokkal nem is merek kezdeményezni.

2012. jan. 9. 23:39
 23/97 anonim ***** válasza:
87%

ma 23:15


Nem akarok kötekedni veled, de azért én több csúnya nőt látok helyes pasival mint szép nőt csúnya pasival.


A válasz roppant logikus és érthető.


A szép nők akármelyik férfit megkaphatják ellenbe a mai férfiaknak gürcölni kell, hogy végre egy lány egyáltalán vonzódni kezdjen hozzájuk.


A nők másként működnek mint a férfiak.


Mi férfiak vizuálisan könnyen beleszeretünk akármelyik szép lányba és már egyből meg is akarjuk szerezni.


Ellenben egy lánynak nem elég sokszor, hogy jó legyen a pasi kell valamit nyújtani, akciózni, bunkóskodni, nagydumás izomagyat játszani stb.

2012. jan. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/97 anonim ***** válasza:
24%

Mit nem értesz rajta? Tényleg a te hibád.

Lássuk be, azért elég sok embernek sikerült párt találnia, és valószínűleg nem ők mennek szembe a forgalommal, hanem te.

Nem akarok gonosz lenni, tényleg nem, ne haragudj. De ez így van, te kezdeményezel, valószínűleg hiba van abban, hogy hogyan és kivel.

Esetleg rossz első benyomást teszel, ezt magadnak kell tudnod. Mindenesetre abszurd feltételezés, hogy az egész női nem tehet róla, hogy neked nincs barátnőd, nem pedig te.

2012. jan. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/97 anonim ***** válasza:

A magasságod tényleg hátrány kedves ma 23:39, de azért vannak alacsonyabb lányok is.

Én a barátommal egy magas vagyok kb 170 cm-esek vagyunk mindketten. Nem mondom, hogy nem zavart az elején, de mostmár tényleg nem érdekel, annyi minden mással pótolja, hogy ez már az utolsó dolog, amit nézek.

2012. jan. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/97 A kérdező kommentje:
az, hogy megkeseredett vagyok, egy érzés. Több elítélő kommentet légyszíves ne. Inkább építőt írjatok :) Rombolni a hülye is tud.
2012. jan. 9. 23:47
 27/97 A kérdező kommentje:

szerintem sem magasságfüggő

amúgy én is 170 cm vagyok

2012. jan. 9. 23:49
 28/97 anonim ***** válasza:
100%

A kérdezőről sugárzik, hogy nagyon rendes, igazi jó fiú típus és látjátok nem kell ő sem nektek lányok.


Ez a baj, hogy minden lánynak a rossz fiúk kellenek.

2012. jan. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/97 anonim ***** válasza:

De tényleg ne húzzátok már szerencsétlent még jobban az önsajnálatba! Miért jó ez? Valaki tényleg ettől lesz boldogabb, hogy mást tipor a földbe? Azért jött ide, hogy értelmes és értékes tanácsokat kérjen, mert tanácstalan.

Bunkók!


30/N

2012. jan. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/97 anonim ***** válasza:
Szerintem az egy tanács, hogy vizsgáld fölül a párkeresési szokásaidat(mivel eddig nem voltál eredményes, és ezt a nőkre vetíted ki) az semmiképp sem romboló...mindenesetre engem a segítés vezérelt, de ha te többre mész azzal, hogy minden rendben lesz, úgyis találsz majd egy helyes lányt, akkor ezt majd egy másik típusú hozzászóló úgyis elmondja majd. (És lebunkóz, mondván, hogy ezzel nem segítek.)
2012. jan. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!