Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 25 éves srác vagyok. Szűz....

25 éves srác vagyok. Szűz. Őszinte válaszokat szeretnék kapni, hogy elmenjek-e egy prostituálthoz, hogy elvegye a szüzességem. Meg fogom bánni? Félek a nőktől. Megkeseredett vagyok, amiért a szerelem kimaradt az életemből.

Figyelt kérdés
Mostanra attól kezdek félni, hogy egyedül maradok, és szar életem lesz.
2012. jan. 9. 22:31
 81/97 anonim ***** válasza:
69%

Azt azért hozzá kell tenni hogy nem úgy van ám ahogy sok válaszoló képzeli. Hogy "mivan hol élsz, nincsenek lányok".

Csak igenis van olyan csávó (mint én is) aki nem megfektetni akar valamit hanem megismerni előbb. Arról nem is beszélve h üvegajtónak néz a legtöbb, sőt fintorog, elfordul , stb.... Szal én megismerek egy csajt, jóban vagyunk stb... aztán beleszeretek de az érzés nem kölcsönös. És higgyétek el nagyon taccsra vágja az embert ha 1évig mondjuk reménytelenül szerelmes de ez nem kölcsönös. :S 25/f

2012. jan. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/97 anonim válasza:
60%
nézd 25 éves vagy menj el feltétlenül hidd el jó lesz
2012. febr. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/97 anonim ***** válasza:
Ne félj a nőktől.^^ Nem bánt egyik se... prostinál meg nem feszélyezne, hogy mi mindent összeszedhetsz tőle?
2012. ápr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/97 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menj el, mert esetleg később megbánhatod (ha pl. visszagondolsz az első együttlétre, akkor milyen emléked lesz?). Én 20éves lány vagyok, én is szűz vagyok. Szerintem ebben nincs semmi gáz, ciki, egyszerűen nem vetem oda magam minden jött-mentnek, mint a korom-beliek 99%-a. Járjál el, de szerintem ne szórakozóhelyre, mert ott csak egyéjszakás csajt lehet összeszedni, és merj bátran kezdeményezni. Hajrá, csak ügyesen, és menni fog!!
2012. máj. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/97 anonim ***** válasza:
100%

15.10 20/L

" Szerintem ebben nincs semmi gáz, ciki, egyszerűen nem vetem oda magam minden jött-mentnek, mint a korom-beliek 99%-a. Járjál el, de szerintem ne szórakozóhelyre, mert ott csak egyéjszakás csajt lehet összeszedni, és merj bátran kezdeményezni. Hajrá, csak ügyesen, és menni fog!!"


Tudod, azért nagyon nagy különbség van aközött, hogy valakinek a szabad akaratából történik a dolog és aközött is, ha nincs más lehetősége.

2012. máj. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/97 anonim ***** válasza:
100%
a magunkfajta szüzen döglik meg , vagy azért mert gyáva vagy azért mert egy gnóm. tudom mit érzel, én elvből nem mentem prostihoz. De nem adom fel, mig csak élek , próbálkozok, hátha egyszer csak megdől az egyik kétségbeesett nőstény vagy valami hasonló csoda
2012. jún. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/97 anonim ***** válasza:
73%

Ne foglalkozz a lebeszélőkkel, mert ők nomrális emberek, normáliis felfogással, lelki és egyéb akármilyen problémák nélküli szerencsés emberek, akik jókor voltak jó helyen, az ölükbe pottyant a boldogság, és egyszerüen idegen nekik a szituáció, nem tudják felfogni,hogy egy szexuális szolgáltató milyen segítség lehet, egy félresiklott életű embernek a helyrerázódásra, önbizalomtöltéshez. Mindig is lesznek akik idegenkednek, a nők meg nyílván lebeszélnek, mert konkurencia nekik a prosti, mert ott nem kell semmit bizonyítanod, azoknak nem kell rágni a fülét hónapokon át,hogy megnyíljanak combközben satöbbi, elég nagy verseny van a sokat akaró nők és a valamennyi pénzért könnyen kúrós prostik közt. Ezt el kell fogadni, meg ignorálni szintén. Te egy problémákkal küzdő egyén vagy, aki hajlik arra ,hogy menjen, akkor egyértelműen menni kell, és utána jobb emberré válni. Ennyi. A prosti nem örömforrásnak van, hanem valamilyen hiányt, valamilyen problémát old meg, hogy utána helyrerázódjon az ember agya és nomrális párkapcsoaltra is képes legyen. Persze ez az öregemberekre, és a nem túl nyerő külsejűekre nem feltétlenül igaz, de akiknek csak lelki gondjaik vannak, és le vannak blokkolva női társaságban, nem tudnak udvarolni, mert gátlásosak, egyébként rendben vannak, azoknak fokozottan ajánlott szerintem a prosti, én is ezért tervezem, hogy gátlás ki legyen űzve örökre a lelkemből.

Aza baj,hogy sokan nem látják át ezt az egészet,hogy mit miért, csak annyit látnak ki, hogy könnyű szexhez jutás, meg ez az ember nem tud ezt meg azt, akkor már kevesebbet ér, satöbbi.. rossz általánosítások. Szerintem a prostik sem elítélendők, sokakkal nagyon jót tesznek. Ők is karriert építenek, nem trógerolnak a futószalagmunka mellett a soha be nem teljesülő vágyaikról álmodozva pénzhiány miatt, hanem képesek tenni egy jobb jövőért. Piszkos meló, de jövedelmező. Ez van. Ha mások trágyáját takarítod erkölcsösen, azzal lehet,hogy magadban szimpi vagy, de egyrészt a kutyát nem érdekel, és soha nem lesz jobb jövőd. Ez van. Egyszóval sem prostinek lenni, sem ahhoz menni nem szégyen. A lényeg, a kirekesztő embereknek nem kell az orrára kötni, hagy örüljenek maguknak és ennyi. Ha kérdezik hazudj, kutyát nem fog érdekelni ,hogy mit mondasz. Ha őszinte vagy, akkor sokan kirekesztenek. Csak az számít, hogy milyenné válsz utána, és én hiszek benne, hogy lehet jobbá. Én is ezért tervezem,hogy felkeresek egy szukát.

Szerintem azok az emberek bánják meg igazán, akik alapból elítélik ezt a dolgot. Ha idegenkedsz tőle nagyon, akkor ne menj. Ha teljesen korrektnek tartod, akkor nyugodtan. Ennyi. Egyébként nőfüggő is lehet, ha egy hideg ri-banchoz mész, akkor lehet,hogy nem lesz derűs a hangulat. Én úgy sejtem, azok a nők a legjobbak, akik kinézetre is persze tetszenek, meg sokmindent bevállalnak, illetve 25 felett és 35 alatt vannak. Ezeknek már benőtt a fejük lágya, nyugisabbak, szerintem jobban fognak hozzáálni a dolgokhoz, mint egy tandíjra gyűjtő kis tizen-huszonéves seggforgató csitri flegma jószág. Főleg ,ha a mit vállal listában is alig van valami, akkor biztos lehetsz benne,hogy elég kínyes féle. Tudni kell jól választani.

2012. aug. 19. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/97 anonim ***** válasza:
100%
83/87 válaszra egy válasz: Nem bánt egyik nő sem. Ezzel azért vitatkoznék. Persze, nyilván fizikálisan nem, esélye sem lenne :)) de lelkileg nagyon is tud! És néha a mentális fájdalom rohadtabb mint egy fizikai fájdalom. Akár a halálba is kergethet! Ha egy nő valakit úgy megaláz, valami oknál fogva lenéz, az azt az egyént egy életre tönkrevághatja, olyan szinte áttörhetetlen gátlásokat képezhet az agyába, hogy soha nem lesz belőle már semmi sem többé. Be kell látni, az életünk a szex, szerelem, társas együttélés körül forog. Sajnos az enyém még idáig nem. Lehet akármilyen király életstílusod, hobbid, nekem van, de ha nincs meg a boldogság, akkor mindig üresnek érzed az életed. A nők meg lelkileg nagyonis tudnak bántóak lenni, főleg a mai tapintatlan ,flegma görény félék, 10 ből ma már minimum 6 olyan, hogy csak am aximum kell neki. Hibákat nem tolerál, nyilván ki az a hülye, aki olyannal akar lenni, aki nem felel meg az elvárásainak, és ugye általában a férfiak többségének azok a nők tetszenek, akik amúgy is kapósak, összejössz vele oké oké, de azt meg is kell ám tartani! Mert hiába van egy tiszavirág életű kapcsolatod, ha rögtön kicsúszik a kezedből, mert jön egy jobb aki elszedi tőled, aztán basz-hatod. Pontosan hogy bizonyos értelemben egy nő még jobban tud ártani neked, mintha egy csapat késsel támadó rablóbanda törne az életedre. Csak bele kell gondolni ugye ezekbe a dolgokba. Ha nem vagy magaddal elégedett, ha nem hiszel benne, hogy bármelyik másik kérőnél jobb, több vagy, hogy meg tudd tartani a nődet egy életen át, akkor eleve veszetettél. Marhanagy szerencse kell ahhoz, hogy valaki könnyen, gyorsan megtalálja élete nagy szerelmét, és meg is tartsa ameddig akarja. Sokan egy életen át keresgélnek párról párra, és nem találják, vannak akiknek meg eleve nem jön össze ilyen olyan okból. Csak sokan ezeket a dolgokat nem látják át, mert felületesek. A férfiak tartanak attól,hogy a nőnek csak a pénzéért kell, a nők meg ugyanígy tartanak attól,hogy csak szexre kell nekik. Mindkét nem körében vannak oriási aljadék tetves emberek, akikkel ha összehoz a balszerencse, akkor egy életre megvágnak lelkileg. Vigyázz!
2012. aug. 19. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/97 anonim válasza:
0%
Fogod és elmész egy edzőterembe és gyursz es adig csinálod mig egy csajnak be nem jősz utána abba hagyod és boldogan éltek....
2012. nov. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/97 anonim ***** válasza:
100%
Van egy jópár gyúrós srác, aki max. a súlyokat ölelgeti a barátnője helyett, csak erről senki nem beszél, mert a gyúrás ki van kiáltva egy csodaszernek. Attól még csajozni nem tanul meg az ember.
2012. nov. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!