Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 21 éves szűz lány vagyok, gáz...

21 éves szűz lány vagyok, gáz lenne belemenni egy egyéjszakás kalandba?

Figyelt kérdés

Nem érzem cikinek, hogy szűz vagyok, türelmesen vártam eddig, hogy majd eljön a nagy Ő, de nem akar jönni, én meg pár hónapja azt érzem, hogy nem bírok sokáig magammal.

Nem akarok ringyó lenne vagy mit tudom én, nem az "első jöttmenttel" feküdnék le, de tényleg elkezdtek tombolni a hormonjaim, nem tudom, hogy meddig bírom még...

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy 19 évesen volt az első orgazmusom, azóta tombolnak csak a hormonjaim, viszont egyre erősebben.


2012. jún. 4. 12:22
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

de valami kedves barátoddal sztem :D

Mert vmi alfahím felszed az szét fog kúrni xD

f18

2012. jún. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
hagyd ezt a sok szenteskedőt..., kicsit keveset tudok a háttérről, az okokról ami miatt picit kitolódott ez neked, de ha van kedved írj privátba, mondd el, és akkor hátha tudok valamit hozzátenni.:) szivesen segítek, illetve adok tanácsot(de ehhez kicsit most idegennek érzem a témát és ha mesélsz akkor máris személyre szabottabb válaszokat tudnál kapni:)
2012. jún. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 Nasansu válasza:
75%

Szia! PONTOSAN ugyan ebben a cipőben járok! PONTOSAN! 21 vagyok, 19-20 évesen kezdőtek el nálam a szexuáis töltetű álmok, aztán jöttek a spontán orgazmusok, a maszturbáció.


A helyzetemhez hozzá tartozik hogy voltak barátjaim. 4-5 fiúval 1-2 hónapos kapcsolatok. Végül senkivel nem alakult ki az a kapcsoltat aminek a következő lépcsőfoka a szex lett volna. Ennek ellenére továbbra is ismerkedem az interneten és természetesen egyéb helyeken. Meg akarom adni mindenhol és mindenkinek az esély.


És tudod mire jöttem rá? Hogy velem és csakis velem van a baj.


Én is a következőt fontolgatom: van egy kedves férfi barátom (27), mit ad isten, Tőle kaptam éltem első csókját 16 évesen és gondoltam a szüzességem is neki adom. És tudod mi a baj? Hogy csak fontolgatom. Már megosztottam ezt az ötletem a két legközelebbi barátommal, és ők is támogattak benne. És nem tudom hogy ennek ellenére mi tart vissza a tuti partitól! Vigyázna rám, rólam szólna az egész, ismerem ezt a f@szt, tudom.


És szerintem ez a nagy bajom. Hogy nem akarom elveszteni a szüzességem. Tuti valami tudat alatti pszihés mocsok csinálja. Ez egóm akarja, mert belátja hogy kell, de a tudat alatti gátol. Kérdés az, hogy ha egy kicsit foglalkoznék magammal és kideríteném hogy mik a gátjaim akkor magától meg óldódna e a probléma? Az-az megérkezne e az, akinek igazán én kellek. Passz.


Szerintem az utóbbi lesz. Üzleti gondolkodású ember vagyok. Bárhogy nézem, magamat fejleszteni a legjobb befektetés. A gond csak az hogy ugyen ez a gondolati kör pörög a fejemben 19 éves korom óta. Most akkor veszítsem el "izolált" körülmények között? "Várjak az igazira?" "Higyjek az igasz szerelem csodás varázsába?" Áhhh... de legalább egészséges vagyok, és még boldog is az életem egyéb területein! Sose rosszabbat egy kis magánynál


Sajnálom hogy nem segítettem érdemben, szerintem feküdj le azzal akiben megbízól. Hátha kitörsz az őrdögi körből! De a magányodon ez se segít. Ahhoz muszáj lesz kapcsoltot teremteni.

2012. jún. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Kedves 33/33 ma 00:47 és kedves kérdező!

NE adjátok oda csak úgy bárkinek. Őszintén megmondom, én férfi vagyok és benne lennék, de NE! Később meg fogjátok bánni! Aki elvette, ahhoz nagyon fogtok ragaszkodni és a későbbi komoly kapcsolatba is lehet, hogy ez bezavar, mert nehéz lesz elfelejteni azt, aki elvette!

Legyetek észnél, ne csak az érzelmeitekre hallgassatok! Tudom, nehéz, de jobban jártok! :)

És azért, mert a mai világban talán cikinek számít ez, ne akarjátok elveszteni! Nem ciki! És tudom, a kb. 19-22 éves kor a legnehezebb lányoknál ebből a szempontból. Kitartás!

2012. jún. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!