Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 21 éves szűz lány vagyok, gáz...

21 éves szűz lány vagyok, gáz lenne belemenni egy egyéjszakás kalandba?

Figyelt kérdés

Nem érzem cikinek, hogy szűz vagyok, türelmesen vártam eddig, hogy majd eljön a nagy Ő, de nem akar jönni, én meg pár hónapja azt érzem, hogy nem bírok sokáig magammal.

Nem akarok ringyó lenne vagy mit tudom én, nem az "első jöttmenttel" feküdnék le, de tényleg elkezdtek tombolni a hormonjaim, nem tudom, hogy meddig bírom még...

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy 19 évesen volt az első orgazmusom, azóta tombolnak csak a hormonjaim, viszont egyre erősebben.


2012. jún. 4. 12:22
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem ne menj bele egyéjszakásba. Nagyon rosszul is kijöhetsz belöle. Egy kicsit adj le a nagy Ö elképzeléseidböl a hormonjaid javára. De olyannal kezdj, aki várhatoan megbecsül, vigyáz rád, gyengédséget várhatsz töle. Nem holtodiglan/holtomiglan, de azért már tudd, hogy mit várhatsz töle.
2012. jún. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
69%

Elsőre nagy valószínűséggel nagyon nem fogod élvezni így a dolgot, más dolog elképzelni és más amikor megtörténik. Megértem, hogy nem szeretnél várni de így könnyen csalódás lehet a vége


21N

2012. jún. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

Húha, köszi a sok a választ.

Tényleg nem a diszkóban képzeltem el félrészegen, a húgyszagú Wc-ben egy vadidegen fiúval, tehát lehet, hogy nem fogalmaztam elég egyértelműen.


Tényleg a tágabb baráti társaságomban vannak olyanok, akik tudom, hogy belemennének. És azt is tudom, hogy a szex nem egyenlő a szeretkezéssel, de ott a van a másik dolog, 21 évesen szerintem természetes, hogy az ember már baromira kívánja a szexet, még ha az nem is szeretkezés, csak szex. Egyébként volt már barátom, de nem feküdtem le vele. De most én is úgy érzem, hogy havi 1 szex belefér egy olyan emberrel, akinek szintén csak olyan igényei vannak, mint nekem.

És igen, lehet, hogy 1 hónap múlva eljönne a nagy Ő, de mi van, ha még 5 évig nem fog? Addig úgysem fogok bírni magammal.

És még egyszer mondom, hogy nem a szüzességem elvesztése a cél, hanem az igényeim kielégítése.

2012. jún. 4. 13:05
 24/34 anonim ***** válasza:
vedd rá az egyik haverodat aki tetszik!
2012. jún. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Szóval akkor pontosítok, nem egyéjszakás kaland, hanem szerelem nélküli szex. :)
2012. jún. 4. 13:30
 26/34 cashy1987 válasza:
0%
ezt neked kell eldöntened hogy mit akarsz lefekudhetsz bárkivel is es igy van nem szégyen hisz hozzátartozik az élethez és szerintem az a hölye aki nem kíványa de legalább ne az első kis ratyival menjél bele akkor már válassz olyat aki neked is megfelelne és akkro talán könyebb lesz neked is még ha nem is válik tartóssá a kapcsolat nem leszel attol ribi
2012. jún. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
24%
ha szimplán csinos vagy, ergó nem vagy ronda, akkor nem kell, hogy tuti csaj legyél, könnyen találsz "szeretőt" akihez felmehetsz, aki felmegy hozzád és "elintéz"
2012. jún. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

Én 23 éves vagyok, és szűz. (lány)

És többre értékelem magam annál, hogy ilyen szex kapcsolatban veszítsem el, és utána is éljek az ilyen helyzetekkel. Meg fogod bánni. 21évesen még semmiről nem késtél le, használd inkább a kezed, mint egy palit, aki még csak nem is a barátod.

2012. jún. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
0%
#24, #26 tükrében már másképp fest a dolog. Sokkal érthetöbb és elfogadhatobb( Mármint neked késöbb is a tükröd elött.) Szerintem vágj bele. A szex egy nagyon jo dolog. Ennyi idösen nagyon tud hiányozni. Tudod, a szerelem szot is ahány ember, annyiféleképpen értelmezi. Lehet amit te szerelem nélküli szexnek tekintesz, az egy másik számára a nagy lángolás. Hajrááá!
2012. jún. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 cashy1987 válasza:
0%
de ha gondolod en szivesen segitek lehet beteges de en nagyon szeretem a szuz lanyokat sok tapasztalatom van es inkabb a szuzeket szeretem szeretem megosztani a tapasztalatokat irj priviben :) tabuk nelkul
2012. jún. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!