Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 21 éves szűz lány vagyok, gáz...

21 éves szűz lány vagyok, gáz lenne belemenni egy egyéjszakás kalandba?

Figyelt kérdés

Nem érzem cikinek, hogy szűz vagyok, türelmesen vártam eddig, hogy majd eljön a nagy Ő, de nem akar jönni, én meg pár hónapja azt érzem, hogy nem bírok sokáig magammal.

Nem akarok ringyó lenne vagy mit tudom én, nem az "első jöttmenttel" feküdnék le, de tényleg elkezdtek tombolni a hormonjaim, nem tudom, hogy meddig bírom még...

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy 19 évesen volt az első orgazmusom, azóta tombolnak csak a hormonjaim, viszont egyre erősebben.


2012. jún. 4. 12:22
1 2 3 4
 11/34 anonim válasza:
55%

4. Vagyok


Azért írj a sok hülye a magáét mert meg akarnak fektetni.

2012. jún. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 kendrazoltan ***** válasza:
23%
ja és még annyi, hogy (személyes vélemény), az egyéjszakás kaland valóban kaland, megvan a maga varázsa, de fokozottan fontos a megfelelő védekezés!!!
2012. jún. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim válasza:
0%

Én megértelek, magam is hasonlóképp szenvedtem egészen 21 éves koromig, amikor is elhatároztam, hogy nem akarom betölteni a 22-dik életévemet úgy, hogy még enm is szexeltem, mert egyrészt nagyon kívántam már, csak állandóan azon járt az agyam, milyen lehet nővel lenni, másrészt meg arra gondoltam, hogy az élet túl rövid és élvezni kell, amíg még lehet, hiszen nem tudhatjuk, hogy holnap nem történik-e egy baleset velünk mondjuk és akkor bizony már sosem tudjuk meg milyen egy alapos dugás.


21 évesen így hát elmentem egy lakásos prostihoz, mivel én ritka ronda srác vagyok, tudtam, hogy egy lány sem feküdne le velem, aki számomra is vonzó.


De te lányként könnyebb helyzetben vagy akárhogy is nézel ki.

2012. jún. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
63%

Szuzen nem nagyon fogod elvezni azt a "kalandot". Odaadod a szuzesseget egy ismeretlennek, akinek csak a testnyilasod kell egy rovid idejig... Valoszinuleg lelkiismeret furdallasod lesz utana.


Ha nagy Ot nem talalsz, akkor egy arany kozeput lehet egy lazabb kapcsolat, egy olyan partner, akit megismersz es aki torodik veled.

2012. jún. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
25%

Én legelőszőr kb 3 hónapja éreztem egy kapuzárási pánik és egy óriási nagy üresség féleséget magamban. Fiú vagyok, még nem volt soha barátnőm. Úgy érzem nem is lesz. 1 hónap múlva töltöm a 20-at és szinte lelki traumaként élem ezt meg, feleszméltem, hogy úristen 1 hónap múlva 20 éves vagyok és még 1 csók vagy kézfogás sem volt lánnyal. Azóta bombázom a gyakorit a kérdéseimmel, mind hiába...tapasztalat kell az meg nincs.

hmmm....de jó neked, hogy nem tartod cikinek, bárcsak én is így éreznék.

Fa.sz tudja....te tudod, ahogy érzed.

2012. jún. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
54%
Azért ne alacsonyodj le ennyire! Nem vagyunk állatok,hogy ne tudjunk uralkodni az ösztöneinken.Inkább maszturbálj.
2012. jún. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
53%
Hát én biztos, hogy várnék a nagy Ő-re, nagyon gáz így eldobni magadtól vmit, ami értékes.
2012. jún. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
34%

Aki azt írta, hogy csak meg akarnak fektetni, akik "biztatnak": hetero nő vagyok. :)


Sokan úgy értelmezik - pedig írta a kérdező, hogy nem erről van szó! - hogy egy buliban egy részeget akar felszedni.

Szerintem nem erre gondolt a kérdező egyáltalán!

Pl. egy jó barát, akit ismersz, akiben megbízol, alkalmas lenne a feladatra. :)

2012. jún. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim válasza:
76%

Én 23 éves koromig kihíztam, férfiként. Hát az én hormonjaim jobban tomboltak valószínűleg.

Most pótolom az éveket azzal, akivel még van vagy 50 évem erre:D


Jó dolog szexelni, de a szeretkezés nem csak arról szól, hogy a elélvezzünk. A szex intim kapcsolatot feltételez a felek közt. Ilyen bensőséges, biztonságos viszonyban jó szexelni. Amikor tudod, hogy a másik akkor is értékel, ha felébredsz, és nem adod oda magad valakinek, csak hogy te is olyan legyél, mint "mindenki más".


Az első szex egy szűz lánynak fájdalmas is tud lenni. Egy diszkóban, a felajzott srácok közt nem fogsz olyat találni, aki odafigyelne rád is. Az ő céljuk is csak az, hogy kielégüljenek.


Ha azt hiszed, ez akkor élmény lesz, ki kell ábrándítanom téged. Jó se lesz és még a lelkiismereted is vádol majd. Mert odaadtad magad valakinek, aki nem becsül téged semmire, csak egy bizonyos testrészed érdekli. Az is csak addig, amíg ki nem használ, aztán mehetsz tovább utadra. Ennyire tartod magad?

2012. jún. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim válasza:
20%

Személy szerint nekem nincs problémám az egyéjszakás kalandokkal, persze nyilván ez esetben is meg kell válogatni, hogy ki lesz a szerencsés. Attól még, hogy nincs tartós kapcsolata, szexre szüksége van az embernek, ez természetes. Nem kell átesni a ló túloldalára, 1-2 havonta egy kaland szerintem belefér, ennyitől nem leszel ringyó. Ami nagyon fontos, hogy ne várj többet a dologtól, ez csak szex, ne várd, hogy hívjon másnap, véletlenül se legyél szerelmes! És természetesen az óvszer használata alapvető fontosságú. És mindenképp mondd a kiszemeltnek, hogy neked ez lesz az első, vigyázzon rád, mert egy rossz kezdő tapasztalat egy életre elveheti a kedvedet az egésztől.

Bár azt hozzá kell tenni, hogy a szex sokkal-sokkal bensőségesebb, ha a partnereddel szeretitek egymást, ez nem csak fizikailag, hanem lelkileg is kielégítő. Ezért talán megéri várni.

2012. jún. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!