Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Októberben leszek 20 éves, és...

Októberben leszek 20 éves, és még szűz vagyok. Gondolkozom egy prostin. Meddig várjak a szerelemre?

Figyelt kérdés
Nem igazán bírom már szex nélkül és a csajozás az nekem nem megy mintha valaki elátkozott volna. Na meg hát ezen a környéken ahol élek, nincsenek is normális lányok. Az a baj, hogy a mai lányoknak csak a gazdag fiúk jönnek be csak a pénzre hajt mindegyik. Egyébként nem vagyok egy csúnya fiú talán önbizalom kéne, de nincs. Amúgy is egy barátnőre is annyit kell költeni mint egy prostira. Ezt az egészet csak a szüleim előtt szégyellném :( Ezt a nyarat még kivárom hátha összejön valami de ha nem akkor megyek szerintetek jó döntés ez? Vagy mit csináljak?

2012. jún. 12. 17:26
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:
Hát köszi de nem olyan prostira gondoltam aki fatövekben ba**ik :)
2012. jún. 13. 16:12
 42/49 anonim ***** válasza:
100%
Végigolvastam az összes választ, és nekem csak annyi jött le belőle, hogy gyakorlatilag te ezt a kérdést csak azért írtad, hogy sajnáltasd magad, azokra a kommentekre nem válaszoltál, akik azt mondták neked, hogy "oké menj prostihoz" , csak azokra akik azt mondták, hogy még ne menj, arra egyből rávágtad, hogy DEHÁT NEKED MENYNIRE SZAR AZ ÉLETED, MEG, HOGY NEKED SEMMI SEM JÖN ÖSSZE, tehát ennek az egész kérdésnek a célja, az, hogy sajnáltasd saját magad ezen az oldalon, nem az, hogy tanácsot kérj, magasról szarod le a többiek véleményét, csak az számít, hogy megtudjuk, hogy veled, hogy tolt ki az élet, meg, hogy milyen szar neked, ne tagadd, hogy nem így van, mert így van, én azt mondom menj el prostihoz, ha most akarod, ha akarsz kapcsolatot akkor meg nagyon rossz úton jársz, és igen..szar az életed, mert csak a szart látod meg benne, így ne várj mást!!!
2012. jún. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem írtam olyat hogy sajnáljatok, én csak az igazat írtam.
2012. jún. 13. 17:16
 44/49 A kérdező kommentje:
Nincsen szükségem senkinek a sajnálatára én azért írtam ki ezt a kérdést, hogy megtudjam mi a véleményetek erről az egészről. Nem emlékszem hogy bárhova is írtam volna hogy sajnáljatok!
2012. jún. 13. 17:21
 45/49 A kérdező kommentje:
Ja, és nem szartam le senki véleményét csupán töprengtem de talán az eszem mégiscsak arrafelé húzott, hogy ne menjek prostihoz de már ettől is elment a kedvem na de mind1 ez az ÉN gondom.
2012. jún. 13. 17:22
 46/49 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, és 21 évesen veszitettem el.. Mielött összejöttem volna az akkori barátommal, Én el akartam volna árvereztetni a szüzességem.. Baromság, de így van..
2012. jún. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
Menj nyugodtan prostihoz. De utána ne csinálj rendszert a ebből,utána inkább már csajozzál. Utána ha már túl vagy rajta,nagyobb lesz az önbizalmad. Viszont,ha továbbra is úgy állsz hozzá a csajozáshoz,hogy pl. úgy is csak a gazdagok érdeklik a lányokat,én lúzer vagyok stb. akkor viszont nem nő meg az önbizalmad,és továbbra sem tudsz majd lányt felszedni a szüzesség elvesztése ellenére sem! Felejtsd el az ilyen gondolatokat,mert csak magadnak ártasz vele.
2012. jún. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
jav. ne csinálj rendszert ebből
2012. jún. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

#

#46

"Árvereztetni " ezt hogy érted?



Én 26 éves vagyok és még szűz én se kellek senkinek,ez van.

Az igaz szerelemre várok én is ,de azt vettem észre sajnos ,hogy olyan nincs és így nehéz mert nem értem hogy szerelem nélkül miért legyen barátom.

2020. máj. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!