Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Októberben leszek 20 éves, és...

Októberben leszek 20 éves, és még szűz vagyok. Gondolkozom egy prostin. Meddig várjak a szerelemre?

Figyelt kérdés
Nem igazán bírom már szex nélkül és a csajozás az nekem nem megy mintha valaki elátkozott volna. Na meg hát ezen a környéken ahol élek, nincsenek is normális lányok. Az a baj, hogy a mai lányoknak csak a gazdag fiúk jönnek be csak a pénzre hajt mindegyik. Egyébként nem vagyok egy csúnya fiú talán önbizalom kéne, de nincs. Amúgy is egy barátnőre is annyit kell költeni mint egy prostira. Ezt az egészet csak a szüleim előtt szégyellném :( Ezt a nyarat még kivárom hátha összejön valami de ha nem akkor megyek szerintetek jó döntés ez? Vagy mit csináljak?

2012. jún. 12. 17:26
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:
Bízok benne hogy az:)
2012. jún. 12. 19:22
 32/49 anonim ***** válasza:
Én már 24 vagyok és szűz. Legalábbis szexuális értelemben vagyok az. Irodalomszűz viszont nem vagyok. Szerintem ez a fontosabb. A szexet csak elnézem, de nem érdekel már igazán. Unalmas. Egy jó regény, egy jó gondolat többet ér. Ha neked annyira fontos, akkor próbáld ki.
2012. jún. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 quetzalcoatl válasza:
85%

Ha a szüzességed elvesztése a fontos, menj a prostihoz. Ha kapcsolatra vágysz, akkor is mehetsz, de akkor értelme nincs. A lányoknak meg nem csak a gazdagok jönnek be, nekem elhiheted. Sok barátnőm volt de anyagilag nem vagyok sehol még.

24F

2012. jún. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 full twirl ***** válasza:
Látom nem győztelek meg teljesen és mivel a 22. válaszoló ajánlotta az egyéjszakást, akkor most ez lesz a vesszőparipám. Tulajdonképpen a prostituált is egyéjszakás kaland, de hogy én miért választom a 12 ezer per óra felállást? Azért, mert inkább kifizetek ennyi pénzt egy ápolt, friss, illatos nőért, aki az aktus előtt tusol, mint egy olyan "nőért" aki alkoholtól és hányástól bűzlik (mert nem bírja a szeszt), szex előtt 5 órát ugrál egy füstös "dizsiben" nejlonbugyiban és ha eleget iszik, bárkivel kefél egy koszos csehó, összehugyozott klozetjának hátuljában. Ennyit az egyéjszakásról.
2012. jún. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 A kérdező kommentje:
Hát ilyen is van :D :D
2012. jún. 13. 08:35
 36/49 anonim ***** válasza:

ha csak szexet akarsz (tudván, hogy a prosti akármilyen kedves és aranyos, mégis csak egy műszak vagy nála) és megelégszel azzal, hogy nem leszel szűz, hát tedd meg. de szerintem inkább arra vágynál, hogy magabisztosabb légy, javuljon az önbecsülésed és talán most úgy gondolod, hogy utána, ha túl vagy rajta kicsit más ember leszel. így van? szerintem ezt az érzést nem fogod megkapni, ha hivatásoshoz mész. ha jól elolvasod "full twirl" válaszát, ő azóta is prostikhoz jár, tehát valódi tapasztalata (normális kapcsolat) azóta se lett

(elnézést full twirl, ha rosszul értelmezem cáfolj meg). neked kell eldöntened, hogy kielégít-e egy olyan élet, ahol nem NEKED teszi szét a lábát a lány, hanem ropogós Deák bácsinak.

2012. jún. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 A kérdező kommentje:
Ide csak olyanok irkáltak, akik már boldog párkapcsolatban élnek hát kösz. Meg itt is csak kitoltak velem a mai "lányok" ha lehet őket annak nevezni irkálnak priviket, szivatnak, kitolnak velem és akkor nyerjek önbizalmat. Meg hogy ma éppen este megy szexelni a barátjához ki a f*szt érdekel ez. hazug álszent számító a mai világ. De azért az éltet, hogy tisztában vagyok vele egyszer megöregszem, akárhogyan is, de előbb utóbb vége lesz a nyomorult életnek. Fura, de engem ez éltet. sz*rok én a lányokra meg a világra egy nagyot fulladjon meg mind.
2012. jún. 13. 15:17
 38/49 A kérdező kommentje:
csak azt tudom írni hogy egyre sz*rabb minden. a privát üzenetek azért nagyon fájnak hogy milyen nyomorék vagyok meg szerencsétlen gyökér. Persze ha előtted állnék akkor már nem lenne olyan nagy a szád. Könnyű a neten keménykedni meg megalázni a másikat.
2012. jún. 13. 15:22
 39/49 A kérdező kommentje:
Körülöttem mindenkinek sikerül minden én meg csak nézek ezért kaptam életet hogy ilyen sz*r legyen.
2012. jún. 13. 15:23
 40/49 anonim ***** válasza:
Nem olyan fontos dolog a szüzesség kérdése, csak de túlzod el. Még agyilag sem vagy a toppon, ha rodással akarod elveszteni a szüzességed. Szerintem nem egy élmény. Csak egy dolog izgatja őket az elején, közben és a végén is, hogy megkapják a jussukat. Az akció gyakran egy fa tövében a 3-as főúton történik és kb 5 perc. Ennyi erővel megbaszhatnál egy pitét is, az olcsóbb. Inkább menj oda egy normális lányhoz. Próbálkozz már ember... Magadnak éled az életed.
2012. jún. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!