Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Októberben leszek 20 éves, és...

Októberben leszek 20 éves, és még szűz vagyok. Gondolkozom egy prostin. Meddig várjak a szerelemre?

Figyelt kérdés
Nem igazán bírom már szex nélkül és a csajozás az nekem nem megy mintha valaki elátkozott volna. Na meg hát ezen a környéken ahol élek, nincsenek is normális lányok. Az a baj, hogy a mai lányoknak csak a gazdag fiúk jönnek be csak a pénzre hajt mindegyik. Egyébként nem vagyok egy csúnya fiú talán önbizalom kéne, de nincs. Amúgy is egy barátnőre is annyit kell költeni mint egy prostira. Ezt az egészet csak a szüleim előtt szégyellném :( Ezt a nyarat még kivárom hátha összejön valami de ha nem akkor megyek szerintetek jó döntés ez? Vagy mit csináljak?

2012. jún. 12. 17:26
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem szánalmas, és neked fogalmad sincs arról, hogy milyen ez egy fiúnak mert neked már biztos van tapasztalatod ugye? Hát köszi de kiírtam hogy aki nem ad normális válaszokat az ne írjon. Nem tudtad felfogni?
2012. jún. 12. 17:53
 12/49 anonim válasza:
Ne általánosíts hogy minden csaj csak a pénzre meg a gazdag fószerekre megy. Én pl. nagyon nem az a csaj vagyok akit érdekel a pénz. És mi az hogy költeni kell a barátnőkre, és a prostikra is amúgy ? Akkor egész életedben prostizni fogsz, hogy ne kelljen költened a barátnődre ? Ez az élet. HA szeretsz valakit nem feltétlenül kell elvinned egy 5 csillagos szállodába, étteremben minden 2. nap, meg fürdőbe. .... Én azt javaslom hogy, várj, jön a nyár tombolnak a hormonok,és ha nem is a szerelmeddel veszted majd el, hanem egy 1 éjszakás kalandba még mindig jobb mintha egy prostival tennéd. Gondolj bele hogy egy prosti több 100 pasival volt már, te is csak egy lennél. 19/ L
2012. jún. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:
Mindegy nem érdekel :) Én már eldöntöttem megyek és kész saját felelősségemre. Rááldozok vagy 20-25 ezret 20 éves vagyok csak el tudom dönteni mi a jó nekem. Kössz a válaszokat.
2012. jún. 12. 17:57
 14/49 anonim ***** válasza:
31%
Ne hallgass az utolsóra szerintem ne várj ,én is ezt tettem és szar se lett belőle.20. szülinapom után pár honappal elmentem hozzá és kész.
2012. jún. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 full twirl ***** válasza:
46%
Tapasztalt vagyok a témában (prostival szüzesség elvesztés). Ne, ismétlem NE várj a szerelemre. Az élet nem egy dajkamese, hogy majd te is találsz egy kedves, szerető lányt. Én 21 évesen mentem el egyhez, de bár előbb tettem volna. Jól éreztem magam, azóta is csak prostihoz járok. Azelőtt 9 évig próbálkoztam, zéró sikerrel. Rosszlanyok.hu nagyon jó, én is onnan válogatok. Kérdezted az árakat is. Akinél minden benne van az alapban a 12 és 15 ezer közt mozog per óra, de van olyan is akinél mélytorok, csók, óvszer nélküli francia extrának számít. Olyannál 20 ropit is otthagyhatsz egy óráért. Én mindenképpen ajánlom, csak pozitív tapasztalatom van és 2 év alatt már megismertem párat. Egyre szoktam még figyelmeztetni azokat akik érdeklődnek: Tudd, hogy mennyit szánhatsz rá, nehogy hónap végén éhen maradj. Hajrá! 23/F
2012. jún. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim válasza:
TE döntésed persze. Csak lehet utána megfogod bánni ha pont utána jön egy normális lány. A pasik később érnek, így van. Zsebhokizz. Én azt tenném. Hidd el, megéri várni. Tanuld meg az önkontrollt. Utolsó voltam.
2012. jún. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
Gondold azt, hogy akit a szórakozóhelyen látsz nő az is prosti, csak kicsit nehezebben kapható, de olcsóbb :)
2012. jún. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim válasza:
18/18 as, ez csúnya volt ....:S
2012. jún. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
Ez igaz :D 18-as :D
2012. jún. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim válasza:
Ne általánosítsatok már az Istenért !!!!
2012. jún. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!