Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Októberben leszek 20 éves, és...

Októberben leszek 20 éves, és még szűz vagyok. Gondolkozom egy prostin. Meddig várjak a szerelemre?

Figyelt kérdés
Nem igazán bírom már szex nélkül és a csajozás az nekem nem megy mintha valaki elátkozott volna. Na meg hát ezen a környéken ahol élek, nincsenek is normális lányok. Az a baj, hogy a mai lányoknak csak a gazdag fiúk jönnek be csak a pénzre hajt mindegyik. Egyébként nem vagyok egy csúnya fiú talán önbizalom kéne, de nincs. Amúgy is egy barátnőre is annyit kell költeni mint egy prostira. Ezt az egészet csak a szüleim előtt szégyellném :( Ezt a nyarat még kivárom hátha összejön valami de ha nem akkor megyek szerintetek jó döntés ez? Vagy mit csináljak?

2012. jún. 12. 17:26
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:

"full twirl"

Kösz haver úgy lesz :) Majd megpróbálok olyanokat keresni, akik a napokban regeltek az oldalra hátha azokon még nem mentek át ezren.

2012. jún. 12. 18:04
 22/49 anonim ***** válasza:
12 kilo/ora?!?! Vazzeg, heti ketszer mesz es 24kilot otthagysz, tehat havonta 100kilot, ha csak heti 1x akkor 50et!!!...Hat nem tudom ez hol eri meg, de nem hinnem, hogy 1 atlagos csaj ennel dragabb lenne, + azt heti tobbszor is megdontheted, tehat egyertelmu, hogy inkabb baratnore gyurjal. Nem mondom azt, hogy a szerelemre varj, mert az elottem szolo is jol mondja, hogy nem a meseben vagyunk, de konyorgom, inkabb egy ejszakas kalandokkal probalkozz mint, kurv@val. Aztan, ha nemtetszik, hogy nem fullos a csaj, majd allj at prostikra, az oke. De szerintem nem jo otlet veluk kezdeni, azert gondold jol meg, ne csak hirtelen felindulasbol donts!
2012. jún. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
Milyen szerelemre vársz? Azért tenni kell, nem várni! Minek gondolod magad? Királylánynak?:D
2012. jún. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:
Szerelem? Hát köszi de már így is lelki sérültet csinált belőlem a szerelem. Valakinek összejön a szerelem és a barátnő valakinek meg nem. Te biztosan szerencsés vagy és összejött. Hát nekem meg nem.
2012. jún. 12. 18:25
 25/49 A kérdező kommentje:
Egyik részem azt súgja hogy menjek, a másik meg azt hogy ne. majd eldöntöm még talán jó lenne várni egy kicsit még. :/
2012. jún. 12. 18:38
 26/49 anonim ***** válasza:
Látom már eldöntötted.Hát akkor menjél..A barátom már majdnem 21volt mikor elveszítette velem.(Nekem is első volt..)Neki sincs nagy önbizalma,mégis odajött hozzám,aztán már több mint 2éve együtt vagyunk.Neked is oda kéne menned egy kiszemelt lányhoz.Vagy ha nem,hát egész életedben mehetsz prostikhoz.Ha úgyis annyit kell költeni egy barátnőre mint egy prostira..(Ez a mondat fájt..)Na mindegy.Sok sikert.
2012. jún. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:
Azt nem úgy gondoltam. És tudd meg, nem megyek prostihoz inkább várok a soha el nem jövő csodára megöregszek egyedül szex nélkül.
2012. jún. 12. 18:50
 28/49 anonim ***** válasza:

Felőlem azt csinálsz amit akarsz..

De ne a csodára várj,járj el haverokkal ide-oda.Beszélgess(etek) lányokkal,lazán csináld.Ne görcsölj rá.

2012. jún. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:
igazad van.
2012. jún. 12. 19:05
 30/49 anonim válasza:
HElyes döntés:)
2012. jún. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!