Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy szűz férfi hogy válhatna...

Egy szűz férfi hogy válhatna magabiztossá?

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 23:26
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
20: Igen, valahogy ezt sejtettem. Én is ugyanígy vagyok, de én nem adom fel. Ugyanis ha feladod, akkor tényleg nem tudsz tapasztalatokat szerezni. Próbáld ignorálni a kérdést a tapasztalatlanságodról, és ne görcsölj az ismerkedésen. Pontosabban ne csajozni akarj, hanem jól érezni magad emberekkel. Én legalábbis ezt az utat követem :)
2013. febr. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
Ennek mi értelme? Jól érzed magad az emberekkel, közbe meg ők tojnak le magasról, nem segítenek rajtad normálisan. Nem segítenek becsajozni, és egyálalán nem is ismertetnek meg egy lánnyal sem, csak egy helyben ingáztatnak.
2013. febr. 16. 11:35
 23/43 anonim ***** válasza:
Nem nekik kell segíteni becsajozni. Ne várd egy embertől se, hogy fogja a kezedet, miközben ismerkedni próbálsz. De lányokkal is jól lehet érezni magad. És egy idő után megtanulod, hogy ők sem más bolygóról jöttek. Ne misztifikáld őket túl. Én már nem teszem, és nem jelent problémát, hogy szóba álljak velük. (Az én sikertelenségem más okokra vezethetőek vissza, elég ronda vagyok, amin bár megpróbáltam változtatni nem lehet.) De azzal amúgy közelebb jutsz egy barátnőhöz, hogy sajnáltatod magad? (Tudom, elég kényelmes, de nem vezet sehova.) Vagy már abszolút lemondtál arról, hogy egy szép barátnőd legyen?
2013. febr. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:
Bírom a nagy haverokban is azt, hogy mondogatják, ne aggódjak, sz*rjak az egészre magasról, meg biztosan lesz egyszer nőm, meg hogy nem késő, meg így meg úgy, közbe meg könnyen dumálnak úgy, hogy nekik már volt xy mennyiségű csajjal dolguk. Egy igazi haver segít a másikon, nem kamurizsával eteti.
2013. febr. 16. 11:50
 25/43 anonim ***** válasza:
24: De fogja a kezedet a haver? Vagy ő szerezzen neked csajt? Vagy szerinted mi a segítség?
2013. febr. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:
Igen, ismertessen meg valakivel, ha látja, hogy én mennyire képtelen vagyok rá, és ne az önrombolásomat nézze végig tétlenül.
2013. febr. 16. 12:07
 27/43 anonim ***** válasza:
Magyarul nyújtsa át neked arany tálcán, hogy neked csak megfektetni kelljen? Ilyen nem lesz. Neked kell erőt venned magadon, és menni tovább.
2013. febr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:
Azt egy szóval nem mondtam, hogy aranytálcán adja leitatva úgy, hogy laza mozdulattal ágynak lehessen lökni.
2013. febr. 16. 12:14
 29/43 anonim ***** válasza:
Akkor csak annyival lennél közelebb, hogy nem kell odamenned. De attól függetlenül ugyanúgy lerondázhatsz. Pár lépés távolság megtétele helyett most meg lamentálsz, toporogsz egy helyben. Hol ismerkedsz amúgy?
2013. febr. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
*lerondázhat
2013. febr. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!