Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy szűz férfi hogy válhatna...

Egy szűz férfi hogy válhatna magabiztossá?

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 23:26
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
100% vagy 100%. Nem mindegy? :D
2013. febr. 15. 23:53
 12/43 anonim ***** válasza:
90%
10: nekem eddig minden kedvesem szűz volt, úgyhogy tényleg biztos nincs róla fogalmam. További jó nőgyalázást és önsajnáltatást!
2013. febr. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:

Az emberi természet egyik legösztönösebb érzése ez. Vagyis ha a nők cserben hagytak megaláztak(anyád, , osztálytársak, ismerősök, más lányok stb) akkor természetes hogy ösztönösen azt érzed, hogy nem kellesz senkinek. Ez olyan mintha sok kutya megharapott volna, utána persze ha nem vágysz, sőt félsz elrettensz ezektől a dögöktől! Ilyen egyszerű a helyzet. Ezek után jön a depresszió, és az önsajnálat, addig míg önmagadat és a lelkedet teljesen felemészted.

Tehát könnyű azt mondani hogy ne sajnáltasd magad, de mikor más pozitív érzelmek, nem értek akkor egyszerűen az agynak nem marad más választása mint a negativítás kiszűrése. Ezért kell elmenni k.rvázni:)

2013. febr. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
13: és akkor csak erősödik benned, hoyg téged nem lehet szeretni, te csak pénzért kapgatsz szexet. Miért nem dolgozol inkább az "agyadon", ahoyg leírtad? Kismillió gyógymód van, széles a paletta, sok a lehetőség. Ha kell, ajénlok kineziológust.
2013. febr. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 Noydra ***** válasza:
90%

100%. Igen persze. Valószínűleg sosem próbáltál ismerkedni lánnyal, ha azt hiszed, mindnek az az első kérdése, hogy ugye nem vagy szűz?!

Ne röhögtess már.:D A szüzesség egyáltalán nem gátolna az ismerkedésben... Dehát hiába írom le, úgy sem fogod elhinni ... Mert bár kérdést tettél fel, már a kommentjeid is bizonyítják, hogy úgy sem lehet meggyőzni téged a gondolkodásod ellenkezőjéről.

Jah, szal grat.

2013. febr. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy valóban csak a k*rvák maradtak számomra. Majd örülhetnek, hogy legalább én általam nem maradnak éhen.
2013. febr. 16. 00:10
 17/43 anonim ***** válasza:
100%

mi ez a nagy szűzesség hiszit az egész oldalon????

1,az ember szűzen is ér annyit mint más

2,attól hogy még az vagy nem kell hogy ne legyen önbizalmad

3,egy szűz pasi is lehet jó az ágyban

nem kell ekkora dolgot csinálni abból hogy ki mikor veszti el,csak túl korán van,túl késő sosincs

nem attól lesz jó az ember ha fiatalon elkezd dugni,én 18évesen veszítettem el,van olyan barátnőm aki 21és még mindig szűz,bátyámra meg az ugyanúgy igaz csak ő mér 25 és semmivel sem ér kevesebbet

nem veled van a baj,hanem azzal ahogy manapság gondolkodnak az emberek

nem az a legfontosabb tulajdonságod hogy szűz vagy hanem az hogy milyen ember vagy,az mutatja meg hogy mennyit érsz

19N

2013. febr. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:

Nos szerintem a legfontosabb azt tisztázni, mit is jelent pontosan a te esetedben a szűz. Az ilyen kérdéseknél mindig előjön ez a kérdés, hogy sokan azt hiszik, attól fél a kérdező, hogy ha majd le akarja fektetni a lányt, és elmondja, hogy szűz, akkor az hanyatt-homlok menekülni fog. Ez nem így van. Ha egy lány már eljut odáig, hogy le akar veled feküdni, akkor ott már feltehetőleg kevésbé fogja érdekelni a dolog. Szóval ez becsapós.

Az igazi probléma általában nem a szexuális szüzesség, inkább a párkapcsolati szüzesség. Gondolom a kérdezőnek még nem volt párkapcsolata (kérlek, javíts ki ha tévednék). Tehát a párkapcsolat kialakításával és az ágyig való eljutással van a több probléma. Senki sem úgy kezdte el a randizást, hogy totál bejáratott utakat követett, kezdetben mindenki szerencsétlenkedik, majd később belejön. Na ez a tapasztalatból fakadó magabiztosság hiányzik. Nekem még sosem volt randim, azt sem tudom, mit kellene csinálni, valamit elszúrok. Emiatt töketlen, szerencsétlen alak képét nyújtom, ami nem egy vonzó tulajdonság. Ezért, ha ilyenkor akad is valami, az illető eltutyimutyiskodja, mert nincs tapasztalata.

A magabiztosságot ilyenkor jobb az élet más területeiről fejleszteni. Nekem ez bevált, az élet más területein nem vagyok ennyire szerencsétlen, mint csajozásban (bár itt tényleg sokat számít a külső, ami nekem igencsak rossz.)

2013. febr. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
2013. febr. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:

Se párkapcsolat, se kaland, se csók, és pontosan ezekért vagyok már halálra ítélve...

Egyszerűen nem létezik szinte senki, aki ezt elfogadja egy 25 éves elvileg ,,férfi" embertől.

2013. febr. 16. 11:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!