Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy szűz férfi hogy válhatna...

Egy szűz férfi hogy válhatna magabiztossá?

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 23:26
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

25/F vagyok én is. Semmilyen intim kapcsolatom nem volt, normális randim sem. Egyszer "csókolóztam" 10évesen, de az inkább játék volt mint valódi csók, nem is emlékszem rá igazán. Szerintem attól válhatsz magabiztossá, hogy nem keseregsz ezen annyit. Nekem is nehezen megy, mert bár vannak barátaim, hobbim, sportolok, stb.. Mégis néha elkap a "kétségbeesés" és nyafogok meg rinyálok mert az összes spanom kapcsolatba van, nemi életet él stb én meg még mindig az első igazi randiról álmodozok. Agyalok hogy vajon milyen lehet az, mikor érdeklek valakit. Mikor nem csak én szeretek, hanem viszonzása is van. Vagy mikor nem "ok találkozhatunk de csak barátként, előre szólok" van. Egyszer talán megtudhatom. Nem rinyálni kell. :) Ne keseregj, fel a fejjel.

Egyébként meg ha normális barátaid vannak úgyis segítenek. Pl bemutatnak csajoknak, ismerősöknek. A női ismerősök is jók, sokat tanulhatsz tőlük akkor is ha nem kellesz nekik "úgy". Nekem pl egyik olyan nő próbált tanácsot adni nemrég akitől sokszor akartam többet de jóbarátok maradtunk. Igazi jóbarátok. Mert ilyen is van.

És sajnos az itt válaszolókkal ellentétben igenis olyan is van mikor a szüzességed egy negatívum. Olyan is volt hogy a nő közölte kerek perec hogy "sorry, nem kezdek tapasztalatlannal". Szerencsére vele nem tartom a kapcsolatot.

Szóval kicsit hosszú lett, a lényeg hogy nem csak te vagy így, és hogy nem szabad feladni, keseregni, ilyesmik.

2013. febr. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 A kérdező kommentje:
Szerintem nem szórakozok, hanem idővel elmegyek prostituálthoz. Nehogy a szüzesség legyen már valaha is az egyetlen indok, ami miatt nem kezd ki velem egy nő sem.
2013. febr. 20. 10:13
 43/43 anonim ***** válasza:
41es vagyok. Szerintem szósincs róla hogy ez lenne az egyetlen ok. Nem tudom mi az oka nálam pl, de nem ez. Prostit nem javaslom, én is gondoltam már nem egyszer rá, de mindig meggondoltam magam. Mit érsz vele? Semmit. Ugyanúgy nem lesz senki akit érdekelsz, aki vár, szeret, ilyesmi. Nem beszélve arról hogy én pl nem azért vártam eddig vele hogy majd valami kiélt lotyónak fizetnem kelljen azért hogy feladjam... :S Nem hangzik jól :D. Ha csak "lyuk" hiányozna akkor már évekkel ezelőtt megtehettem volna h felkeresek egy prostit. De nem erre vártam. Inkább azt az összeget költsd magadra, önmagad fejlesztésére. Pl járj kondizni, társaságba, ilyesmik. Persze te tudod. Én ezt teszem.
2013. febr. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!