Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy szűz férfi hogy válhatna...

Egy szűz férfi hogy válhatna magabiztossá?

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 23:26
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Lásd a linkemet a 2.oldalon.
2013. febr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:

Ne reklámozd már azt a baromságot...

Annyi ellenkezőjét láttam már, hogy ha 100 ujjam lenne, akkor se tudnám mindegyiken megszámolni.

2013. febr. 16. 16:49
 33/43 anonim ***** válasza:

Az a pillangó, amelyik nem önerejéből bújik ki a bábból, nem erősödik meg annyira, hogy repülni tudjon aztán. Lefordítva: ha nem önerőből verekeded át magad az első nehézségen, nem szerzed meg azokat a képességet, ami a párkapcsolatban való továbbhaladáshoz és annak fenntartásához szükségesek. A leírásaid alapján komoly szociális hiányosságokat látok nálad, amíg azokkal nem foglalkozol, nem sokat számít, hogy az első lépésben segít-e a haver vagy sem... Mert ha segít, a második lépésnél ugyanúgy el leszel akadva...

Egyébként meg Kánya Kata társkeresőjébe most 2 hétig 15E Ft-ért lehet regisztrálni, és akkor ő majd megmondja, mik a hiányosságaid, illetve segít az első lépésben.

Máskülönben meg rengeteg társkereső van a neten.

Harmadrészt meg akik lányok itt hozzád szóltak, mindet rendkívüli módon megaláztad. Pedig akár ismerkedni is kezdhettél volna velük. ezen az oldalon is lehet ismerkedni. Engem többen hívtak már randira innen.

2013. febr. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:
Mégis mivel aláztam meg őket? Nem ribancoztam le őket vagy bármi hasonló.
2013. febr. 16. 17:11
 35/43 A kérdező kommentje:
Az meg milyen lenne, hogy én meg rájuk rontanék privátba, hogy ugyan könnyítsenek már a helyzetemen. Ezt ugye te se gondoltad komolyan?
2013. febr. 16. 17:12
 36/43 A kérdező kommentje:
És te is szerencsés vagy, hogy randira hívtak. Engem például soha, és miért is? Mert egyszerűen szerencsétlen vagyok.
2013. febr. 16. 17:15
 37/43 anonim ***** válasza:

Ez gyönyörű :') ->Az a pillangó, amelyik nem önerejéből bújik ki a bábból, nem erősödik meg annyira, hogy repülni tudjon aztán.

LOST- John Locke

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__4008..

ez a kérdésem, kisrigó. Verd meg aki beszól neked...

2013. febr. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Ja meg randira hívnak téged???! Te állat!!!!!!! NEKED KELL KEZDEMÉNYEZNED
2013. febr. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

"És te is szerencsés vagy, hogy randira hívtak. Engem például soha, és miért is?"


Mert Te vagy a fiú!

A fiú hívja randira a lányt!

2013. febr. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
ne várd már azt hogy a nő hívjon randira,kicsit elvagy tévedve ilyen téren,egy nő sem fog teperni utánad,a férfi kezdeményezzen és ne a nő!
2013. febr. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!