Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 24 éves és szűz vagyok, de...

24 éves és szűz vagyok, de nem akarom prostival először! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

24 éves leszek 1 hónap múlva és még mindig nem voltam nővel. Azért sem merek kezdeményezni, mert parázok amiatt, hogy szűz vagyok. Ha egy prostival lefeküdnék, akkor ez elmúlna, de zavarja az agyamat, hogy prostihoz kell fordulnom. Szerintem még a prosti is kinevet.


Van valakinek ötlete? Hogy dolgozzam fel eszt a kudarcot?



2014. nov. 3. 12:17
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
48%
Menj el prostihoz,hidd el meg fogsz könnyebbülni hogy leküzdötted azt az erzest hogy szűz vagy,ami ennyi idôssen igen is teher és megoldando,legyen ez a legfontosabb célod!!!!
2014. nov. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
39%

"Van valakinek ötlete?"


1. Elmész egy igényesebb lakásos prostihoz és utána nem mondod el soha senkinek (főleg nem haveroknak és leendő barátnőknek) - időben ez max. 1-2 nap, kevés erőfeszítés, pár 10 ezer Ft kiadás


2. Berúgsz és buliban (vagy netről/suliból/baráti körből) felszedsz egy csúnyább/ducibb/önbizalomhiányosabb lányt - időben ez is lehet pár hónap és valószínűleg több pénz/erőfeszítés, mint az első opció


3. Dolgozol az önbizalmadon/külsődön/dumádon és idővel felszedsz egy átlagos vagy akár szebb lányt - ez a legideálisabb, de ehhez kell a legtöbb idő, pénz és erőfeszítés)


Mérlegeld, neked melyik éri meg a legjobban. A csajoknak pedig nem muszáj tudniuk, hogy szűz vagy (kivéve az első opciónál, ott mondd el előtte).

2014. nov. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim válasza:
63%

Szerintem ne menj prostihoz.Találsz olyan lányt,aki nem fog kinevetni és segít majd neked.

(Barátom is pont 24 éves és eddig ő is várt a dologgal és jól is tette ^^)

18/L

2014. nov. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
13: Ha meg nem, akkor úgy kinevet, hogy elszáll a maradék önbizalmam is.
2014. nov. 3. 18:16
 15/37 anonim válasza:

Ez nem igaz...

Ha olyan lányt találsz,aki szintén szerelmes beléd,akkor ilyen problémád nem lesz,ezt garantálom.Sőt,szerintem baromság azért csaj után,hogy "egy alkalom" és kész.Várd ki és mélyebb nyomot fog hagyni benned,mint ha egy jött-menttel veszíted el!

2014. nov. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
Én fel sem merem hívni a prostituáltakat; - gondolom az ilyen nőkkel való kapcsolatfelvétel telefonon szokott történni. Pedig sajnos ez lenne az egyetlen reális lehetőségem arra, hogy megtapasztaljam én is ezt az élményt.
2014. nov. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
37%

Pestre jártam egyetemre és összejöttem ilyen korban 23-24 évesen, szűzen egy kedves(nek tűnő) aranyos lánnyal. Akivel fél-1 évig barátok voltunk előtte. Tetszett is eléggé, finom franciás vonások, vonzó lány volt, csodálkoztam is hogy engem választott...


Soha többé nem mondom el senkinek, hogy szűz vagyok. Azt hittem vele fogom elveszteni, de nem így történt. Elmondtam neki, kiderült 19 évesen ő is az, és furcsállotta eléggé. Látszott rajta, (bár nem mondta ki) hogy szánakozik. Onnantól kb végleg elveszett a férfias önbizalmam... Mikor láttam a melleit, kb nevetve mondta, hogy "láttál egyáltalán ilyet? pff hehe"


Közben ő sohasem kezdeményezett, sohasem akart semmi szexuális dolgot, csak elvárta volna, hogy legyen tökéletes minden. (Érdekes egy korábbi barátnőm, akkor 19 voltam, a csaj meg szexmániás, a korábbi barátai szerint, de ő sem kezdeményezett sohasem. Én próbálgattam ezt azt, de ezt hosszú éveken kell tanulni, gyakorolni, hogy valamit összehozz)


Szó mi szó, ezért elhidegültünk, teljesen összetört a férfias határozottságom, elvesztettem a férfibecsületemet. Végül kidobott pár hónap után, hogy már egy ideje nem szeret. Kb megunt. Pedig próbálkoztam, a közeledéssel, de szűzen ez olyan bénának hatott :( máig gombóc van miatta a torkomban :(


Ha elmegyek előtte prostihoz, akkor legalább lelkileg ott a tény, hogy voltam már lányban, beleélveztem, egy az egyben fogtam a melleit, lovagolt rajtam stb... Na ez az ami pszichológiai gátat fel tudta volna oldani, lehet még együtt lennék a csajjal.

Cserébe 27 éves vagyok és még mindig szűz. B*szhatom most már, mert a gimis évek elmúltak, ami kimaradt az kimaradt. Ráadásul ilyen nővel nem tudom mikor hoz össze mégegyszer a sors. A jó nőkkel nem lehet sz.rakodni. Keményen és határozottan férfiasan kell viselkedni. Szűzként ez nem megy. Mostanra begubóztam, társaságomban alig vannak szabad jó nők, ismerkedni időm sincs... szerintem majd 35-40 évesen elveszi valami szottyadt töppedt nagymama.

Pedig külsőre sincs szerintem akkora gond velem, hisz akkor nem lett volna négy olyan barátnőm is, akik külsőre is számomra is vonzó csajok voltak. Belsőre is simán kommunikatív vagyok, bírnak az emberek, nőkkel könnyen beszélek...régebben több egyéjszakás kalandom is lehetett volna, de nem vállaltam be a szüzesség miatt.


Csak hát nincs időm manapság semmi ilyenre, amire a korai 20-as éveimben volt :( ... akkor kell kiélnie magát az embernek azt mondom. Ha prostiztam volna akkor, rég túllennék számtalan kalandon, és barátnőn.

2014. nov. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
72%

Ja és még annyit, hogy a "várni az igazira" baromságot felejtsétek már el. Ezt csak azok szajkózzák akiknek tökéletes az életük és 16 évesen már jókat szexeltek.


A fiatalság elmúlik, nem vár meg. Az igazit meg hiába várod, lehet ilyen miatt fogod pont elbukni.

A bizonytalanságot, az önbizalomhiányt bármikor kiszagolják a nők és akkor véged. Kitépik belőled azt is ami a szíved helyén maradt.

2014. nov. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

Egyszerűen képtelen vagyok megérteni azt, hogy hogyan viselkedhetnek így a lányok, nők; - pont ők, akiktől nem ezt várná az ember, hanem éppen az ellenkezőjét: megértést, türelmet, együttérzést, kedvességet! Ilyen kényes, érzékeny párkapcsolati dolgokban meg különösen szükség lenne erre, főleg az ilyen magunkfajta tapasztalatlan emberekkel szemben. De nem, ők mintha angyalbőrbe bújt ördögök lennének, és ezt egyszerűen képtelen vagyok feldolgozni! Döbbenetes az ilyen sorokat olvasni, amiket az előző hozzászóló írt, bár tudom, hogy ez van, de akkor is.

Egyszerűen képtelen vagyok megérteni azt, hogy miért annyira fontos nekik az, hogy kinek mennyi tapasztalata van szexuális téren, hogy ez miért annyira döntő dolog számukra. Sokan írják azt is, hogy akik ilyenek, azok valójában nem is szeretik az illetőt, nem is fontos nekik, ha emiatt szakítanak valakivel, mert még nem volt szexuális kapcsolata.

Egyszerűen idióta világban élünk, és nemcsak ilyen szempontból, ezt már sokszor megállapítottam. Már én is csak úgy vagyok ilyen szempontból, belefásultam ebbe az egész életbe.

2014. nov. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

Pont ebből kifolyólag javasoltam, hogy menjen el a srác profihoz.

Sajnos, az emberek többségének olyan a gondolkodása, hogy egész egyszerűen nem képesek befogadni ilyen dolgokat.


Ez van a szüzességgel, de ez van a státusz szimbólumok fontosságával, ahogy az életkorral, a magasságal is és még nagyon nagyon sok dologgal aminek túl sok befolyásoló jellege nincsen de mégis ezek a fontosak.


Tényleg az van, hogy vagy alkalmazkodik valahogy az ember, vagy elhullik. Nem akarom túldramatizálni a dolgokat, de vannak dolgok amielyeket meg kell csinálni, hogy elfogadjanak. Az meg, hogy vár az ember a csodára vagy a szerencsére az meg hülyeség. Akik azt javasolják, hogy várj tapasztalat szerint el se tudják képzelni mivel jár ez felnőttkorban, mert nekik soha nem kellett ezzel élnie. Én nem azt mondom, hogy nincsenek kivételek, de erre várni hülyeség....

2014. nov. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!