Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 24 éves és szűz vagyok, de...

24 éves és szűz vagyok, de nem akarom prostival először! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

24 éves leszek 1 hónap múlva és még mindig nem voltam nővel. Azért sem merek kezdeményezni, mert parázok amiatt, hogy szűz vagyok. Ha egy prostival lefeküdnék, akkor ez elmúlna, de zavarja az agyamat, hogy prostihoz kell fordulnom. Szerintem még a prosti is kinevet.


Van valakinek ötlete? Hogy dolgozzam fel eszt a kudarcot?



2014. nov. 3. 12:17
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

#29


én 6 évig kerestem társkeresőn + mellett élőben is ismerkedtem a suliban. Mi lett az eredménye: Semmi!

2014. nov. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Akkor azért érdemes átgondolni, lehet valamit rosszul csinálsz.


Az egyetlen amin nem lehet változtatni az az arc... de még ezt is lehet számtalan dologgal kompenzálni.

-Testet lehet edzeni, hogy ne legyél kövér/gebe

-stílust lehet csiszolni, hogy egyéni legyen

-műveltséget, tájékozottságot lehet szerezni sok helyen

-életcélt, egzisztenciát, karriert úgyszint lehet csinálni, 25-30 évesen sem késő váltani, tanulni

-szocializálódni is lehet sok embert megismerve, helyekre eljárva

-bátorságot meg önbizalmat pedig ezekből lehet kovácsolni.


Ezek után már lehet csajozni és a sokból csak bejön egy. Ezek mind olyan dolgok, amin baromi nehéz változtatni, de máshogy nem megy, mert különben lúzer lesz az ember. Ha nem születtünk Ryan Gosling arccal akkor valamit tennünk kell az ügyért.

2014. nov. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Mindig az egy fejjel alacsonyabb hörcsögarcú srác ismerősöm jut eszembe, aki felszedte az egyetem egyik legjobb csaját. Azóta is együtt vannak. Ezek után tényleg nincs kifogás.


A srác viszont művelt, rámenős, bátor, kissé flegma is ahogy kell... össze is jött neki a dolog. Ennyi.

2014. nov. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Ha x év alatt semmi nem jött össze, akkor te csinálsz valamit rosszul. Az sem kifogás ha valaki, hogy úgy mondjam, nem szép, kövér, vagy túl csontos stb. A baráti körömben mindenkinek kivétel nélkül van párja magasságtól, súlytól, arcszerkezettől stb függetlenül. (egyik sem pénzes, és nem is kigyúrtak a srácok. Valamint csak 3 van aki magasabb az átlagnál. 180,+ .

Én pl egyik pasira sem mondanám hogy na ez tetszik, csak arra aki velem van:)

Mert pusztán csak ízlés kérdése kinek ki tetszik. És nincs olyan, hogy valaki senkinek nem kell. Max nem próbálkozik eléggé, vagy kifejezetten rosszul csinál valamit.

2014. nov. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Amúgy én meg pont az ellenkezőjét tapasztalom. a 20-25-ös korosztályból alig vannak kapcsolatban az emberek. Mindenki rohan, senki nem ér rá komoly dolgokra, mindenki karrierista lett, a nők is. Nincs már idő a hagyományos ismerkedésre sem, de kapcsolatokra sem.


Amikor az ember reggel 8-tól 6-ig egyetemen van, este tanulnia kell a ZH-kra, orvosi, mérnök stb komolyabb szakokon, akkor hogy jusson ideje még kapcsolatra is? :(

Baromi sok időt és energiát elvesz azért, mégha jó is.


Szóval az egyedülállóság eléggé divat mostanában, a szép, okos, elfoglalt lányok körében főleg. Akivel meg lehetne valami, az meg nem olyan igazi szellemi társ, vagy nem vonzódok hozzá. Hát akkor inkább én is single módban nyomom. Minek áldozzam azt a tényleg nagyon minimális időmet olyanra, akibe nem tudok beleszeretni?

2014. nov. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

Egy prosti nem nevet ki. De ne reménykedj: ha ölel, ha csókol, az nem lesz őszinte.

21 évesen mindenem megvolt ami a csajoknak kellett volna egy pasiban. Érettségi után rögtön dolgoztam, s amíg a szüleimmel éltem betartalékoltam annyi lóvét, hogy jogsit szerezzek és tudjak venni egy kocsit magamnak (jelzem nem zsírúj 0km-es csodával jártam, használt kocsi volt, de elmondhattam megdolgoztam érte). Jól kijöttem általában a női nemmel, de sajnos a haverásgnál megakadt a dolog. Sokszor hallottam olyasféléket, hogy "ezt a haverságot nem áldoznám fel a szerelemért". Volt aki közeledésemet ettől durvább és nyíltabb (megalázó) módon utasította el. Diszkókban vagy klubban pedig már akkor sem lehetett normálisan ismerkedni. Főleg most. Ha falkába verődött csajok vannak ott nincs keresni valód. Harsányan piásan az a lényeg, hogy a többiek előtt laza és f***a csajnak tűnjenek durva módon inkább elküldenek a búsba Közben józanul meg azon picsognak, hogy nincs pasijuk. Amelyiknek van az meg bármit elvisel (lenézést, alázást, megcsalást, verést) csak mellette maradjon az illető. Ezek a ritkábbak, ugyanis a mai nők többsége számára az etalon a független nő, aki mások felett áll. Aki lealáz ha kell, és akinek egy pasi ne mondja meg! Akit ne irányítson senki! Képtelenné válltak a társas kapcsolatra, mert egyenrangú félként sem tudnak létezni kapcsolataikban. Ezek az Anyaszerepre is képtelenek lennének. Nemcsak a gyerek nevelése, a gyerekért való önfeláldozás is hiányzik belőlük. Nem beszélve arról, hogy nagy többségük főzni sem tudna. S a szex? Az legalább nem annyira őszinte, mint egy prostinál. Megfelelőségi kényszerük itt is elviszi őket a megjátszáés irányába, ami miatt a szexet idővel már képtelenek élvezni. Finnyásságuk miatt pedig egyszerűen nem viszi rá őket semmi arra, hogy egyátalán hozzáérjenek egy férfi intimebb testrészéhez.

Emiatt hát ne is zavarjon a dolog. Fordulj nyugodtan prostihoz. Egy órára elkérnek 15-20 ezret. Számold ki egy nőnél a befűzéstől számítva míg eljusz a szexig mennyit adsz ki! És ez legalább célorientált, nincs mellébeszéd, nincs csalódás, hogy már x-edik napja fűzöm, de még semmi. Letisztázod mit szeretnél, ha nem vállalja azt közli.

Ha az elsőre vártam volna egy egyéjszakás kalandot leszámítva (ami 26 évesen volt), 27 éves koromig várhattam volna, hogy elveszítsem a szüzességem. Az a csaj nagy dumagép volt. Először az ismerkedési periódusban (net, telefon) még a meghódíthatalant adta, majd a találkozás alkalmával 3 óra múlva már lefeküdt velem. Később közölte, milyen jól fogok járni vele az ágyban .... sehogy sem jártam. Passzív lovagós volt. (A frigid misszionáriusos fordítottja - ez rádfekszik, de ugyanúgy semmit sem csinál) Hamar vége lett.

Fél évre rá ismertem meg azt aki a feleségem lett. Ha hozzá diszkóban mentem volna oda - ahol megláttam - a barátnői előtti alázási kényszer miatt elküldött volna a 'csába, pedig (utólag elismerte) megveszett volna, hogy valaki felszedje és babusgassa. Megtettem, csak nem úgy, hogy a barátnői jelen voltak. Olyan helyzetben másképp viselkedett úgy.

Nekik nem szabad elmondani, hogy prostinál voltál. A prostit pedig nem érdekli, hogy volt-e valaha, vagy van-e barátnőd, vagy épp feleséged. Amit kifizetsz az lesz. Csak ne akarj többet. Van köztük aki nagy élményt ad, bár külsőleg nem a legszebb, van aki eszméletlen jól néz ki. Ők nem fognak kidumálni a hátad mögött, hogy mekkora a farkad, vagy bénáztál az ágyban, vagy valami olyat akartál, amihez nem fűlt a foga. Ha igen, arról nem tudsz.... meg nem is érdekel. Nem fáj a feje, nem fáj a hasa, nem menstruál (akkor nem dolgozik).


Ezt nem kudarcként kell megélni. El kell fogadni, hogy a társadalom így működik. Éllj a lehetőségeiddel amit az élet kínál. Éllj a prostik által nyújtott szogáltatással. Ne görcsölj rá a barátnőszerzésre az amúgyis csak béklyó. Járj prostikhoz! AZ az igazi élet! Fesztelen és kötetlen!!!!! ÉS k****jó!!!!!

2014. dec. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Imádom az utóbbi hozzászólást. Minden tekintetben zseniális. Egy igazi bölcs veszett el benned :) Nem irónia!


Minden tekintetben egyetértek :)

2014. dec. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!