Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit gondolsz a transzneműségről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz a transzneműségről?

Figyelt kérdés

Én nekem kb. ez az egy ami nem csúszik. Ha valaki egyszer fiúnak születik az fiú,ha lánynak akkor meg lány. Hiába dumálnak az elfogadásról, mikor transzneműnek lenni pont az elutasítást(a nemeddel szemben)hitelesíti.

Lényegében,bagoly mondja verébnek, hogy nagy fejű.



2021. szept. 4. 18:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/140 anonim ***** válasza:
20%
Azt, hogy mentális betegség és kezelni kéne, nem elfogadni. Olyan, mintha a skizofréniát elfogadnánk.
2021. szept. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/140 molnarmarcell21 ***** válasza:
68%

Biológiai nem =/= nemi identitás


Nekem baromi érdekes, hogy vannak ilyen emberek is, nagyon kíváncsi lennék, hogy milyen érzés. Persze nem cserélnék velük, jó nekem így többségi heteróként, de mindenesetre érdekes.

2021. szept. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/140 anonim ***** válasza:
18%
Aki macskánaknképzeli magàt az kb ilyen.
2021. szept. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/140 anonim ***** válasza:
88%

Azt gondolom, hogy egy piszok szar szituáció amit a legroszabb ellenségeimnek sem kívánom, hogy átéljenek. Tapasztalatból vagyok ezen a véleményen.


(Amúgy a nemi diszfória a betegség amit kezelni is lehet és szoktak is amíg a kormány ezt nem tiltja. Macskának pedig nem képzeli magát egy transznemű sem, legalábbisan hivatalosan biztosan nem)

2021. szept. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/140 anonim ***** válasza:
19%

Nem hiszek benne, hogy egyáltalán létezik maga a transzneműség.

Lehetsz diszfóriás, de rossz testbe született lélek nem.

2021. szept. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/140 anonim ***** válasza:
33%

Nem érdekelnek annyira, de megvan az egészről a véleményem.

Tőlem hívhatja magát akárki akárminek. Férfinak, nőnek, kutyának vagy helikopternek. Attól, hogy valahogy hívja magát még nem lesz az akármennyire is fáj. Ha ez így lenne, én gazdagnak hívnám magam, a kövérek meg vékonynak és minden megoldódna.


Nem kívánok nekik rosszat. Éljenek, találjanak párt stb. de nem kéne nagyon nyomni ezt a "teljesen egyenlőek vagyunk" dumát mert ettől a falra mászok. Nem kell engedni férfiakat női versenyen indulni és nem kell azért károgni, hogy valakinek nem vonzó XY transz.

2021. szept. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/140 anonim ***** válasza:
3%

Ja igen. Volt egy mondás anno, ami mára különösen értelmet nyert.

Nőnek születni, férfivá pedig válni kell.

2021. szept. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/140 anonim ***** válasza:
32%
Engem nem zavarnak, amíg az ember tudtára adják, mert közösülni nem szeretnék velük, mivel és csak a női testbe született egyénekkel akarok közösülni.
2021. szept. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/140 anonim ***** válasza:
9%
Elmebaj. Vannak nőies férfiak meg férfias nők, de akinek farka van, az férfi, akinek puncija, az meg nő.
2021. szept. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/140 anonim ***** válasza:
7%
Emlebetegség. Legjobban a skizoféniáhiz hasonló.
2021. szept. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!