Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit gondolsz a transzneműségről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz a transzneműségről?

Figyelt kérdés

Én nekem kb. ez az egy ami nem csúszik. Ha valaki egyszer fiúnak születik az fiú,ha lánynak akkor meg lány. Hiába dumálnak az elfogadásról, mikor transzneműnek lenni pont az elutasítást(a nemeddel szemben)hitelesíti.

Lényegében,bagoly mondja verébnek, hogy nagy fejű.



2021. szept. 4. 18:28
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 131/140 anonim ***** válasza:
4%

Se a szövegértés nem megy, se az alátámasztás és mégis vitázol. Mi mást tehetnék ha még hülyeségeket is beszélsz ezekhez? Dicsérjelek meg, hogy okos vagy? Meg se érted a szöveget és belelátsz olyanokat amik nincsenek ott. Úgy tudálékoskodsz, hogy az adott dologról szó sem esik, mint a diák akitől István királyról kérdeznek az meg elkezdeni mondani a operát és sokat nem tudna mondani a témáról, így meg legalább tölti az időt amíg a felelet tart.


Semmit, de semmit nem olvastam tőled. Annyit, hogy én vagyok a sz.r mert elítélem a transzokat. Egy szó nem esett erről:D Miért érdekel az egész, holott 3 üzenettel előtte leírtam, hogy tőlem azt csinál mindenki amit akar:D

Hápogsz össze vissza és baromi okosnak hiszed magad, holott se egy megalapozott érv se egy cáfolás... semmi. Dobálózol középiskolában hallott hülyeségekkel. Egy youtube videó nem sok, de még mindig több mint a te semmid. Valamiért tőled nem láttam egy tudományos cikket sem, de egy youtube videót SEM.


"köztudott tényeket írok le és emiatt nincs szükség linkelgetnem..."

Beszélgess a barátaiddal, ők talán még hagynak érvényesülni és beveszik ezeket a hülyeségeket.


"olvass el pár könyvet"

Lehet ugyan ott tartunk, csak az olvasott anyag szintje más mert én nem szürke 50 árnyalatát olvasgatok... De az sem elképzelhetetlen, hogy jó pár ezer oldallal előtted tartok, mert ami nálad van az botrány. Jogi szövegből 1 sort nem olvastál még és ebben kb biztos vagyok.

2021. okt. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/140 anonim ***** válasza:
27%
#130 Milyen köztudott tényeket írtál le? Tessék, egy köztudott tény: akinek pénisze van, az férfi; akinek vaginája van, az nő.
2021. okt. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/140 anonim ***** válasza:
92%

#131

"Lehet ugyan ott tartunk, csak az olvasott anyag szintje más mert én nem szürke 50 árnyalatát olvasgatok... De az sem elképzelhetetlen, hogy jó pár ezer oldallal előtted tartok, mert ami nálad van az botrány. Jogi szövegből 1 sort nem olvastál még és ebben kb biztos vagyok."

Mennyire biztos? Mert, hogy olvastam már jogi szöveget az vitathatatlan.


"Se a szövegértés nem megy, se az alátámasztás és mégis vitázol. Mi mást tehetnék ha még hülyeségeket is beszélsz ezekhez? Dicsérjelek meg, hogy okos vagy? Meg se érted a szöveget és belelátsz olyanokat amik nincsenek ott. Úgy tudálékoskodsz, hogy az adott dologról szó sem esik, mint a diák akitől István királyról kérdeznek az meg elkezdeni mondani a operát és sokat nem tudna mondani a témáról, így meg legalább tölti az időt amíg a felelet tart."

Felőlem nézhetsz olyan embernek is aki nem tud írni, olvasni de attól még nem lesz igazad. Az meg, hogy te csak azt tudod megérteni amit leírva látsz az nem az én hibám, és ez nem "nem létező dolgok belelátása". :)


"Hápogsz össze vissza és baromi okosnak hiszed magad, holott se egy megalapozott érv se egy cáfolás... semmi. Dobálózol középiskolában hallott hülyeségekkel. Egy youtube videó nem sok, de még mindig több mint a te semmid. Valamiért tőled nem láttam egy tudományos cikket sem, de egy youtube videót SEM."

Olyanokra minek szedjek neked linkeket amiket mindenki tud? Csak valamiért te nem vagy tisztában a tényekkel. Az meg nem alapja valaki tudástárának, hogy tudsz-e linkelni mindenféle youtube videókat vagy sem. Mivel nem minden ember tart zsebben linkeket minden lehetséges témához, főleg az ilyen alap ismeretekhez amikkel te nem vagy tisztában. De felőlem mondhatod hápogásnak attól még te csak negatív dolgokat akartál felsorolni sikertelenül, én legalább a valóságot írtam le.


"Beszélgess a barátaiddal, ők talán még hagynak érvényesülni és beveszik ezeket a hülyeségeket."

Nem kell itt semmit 'bevenni' mivel attól mert te megtagadod a valós tényeket attól azok még tények maradnak. Legfeljebb a te tudásod nem lesz elég tiszta a világról. Attól pedig nem fogsz nagy Einstein szintű zseninek tűnni, hogy ilyen stílusban a másikat szét szidva írsz kisregényeket a saját egód etetésére a butaságaidról.


#132

Ajánlom a válaszok elolvasását figyelmedbe.

2021. okt. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/140 anonim ***** válasza:
30%

"Mennyire biztos? Mert, hogy olvastam már jogi szöveget az vitathatatlan."

Hát akkor sokat nem értethettél meg belőlük. Milyen hülye is vagyok amúgy. Transz törvényeket biztos olvasgattad, meg a melegellenes törvényt. A kérdés, hogy mennyire jött át ott az infó. Báár azt is kinézem, hogy telexes vagy más forrás által lerövidített formában átcsattogtál rajta nehogy meg kelljen szenvedni azzal a 17 oldallal.


"e csak azt tudod megérteni amit leírva látsz az nem az én hibám, és ez nem "nem létező dolgok belelátása""

Hát akkor mi a két ellentétes pólus vagyunk. Én csak azt értem meg ami leírva/kimondva van te pedig csak ezt nem:D A szomorú az, hogy a legtöbb információ így kerül közlésre...


"nem minden ember tart zsebben linkeket minden lehetséges témához"

Úristen:D Ez már kezd komikumba átmenni:D


"én legalább a valóságot írtam le"

Esetleg a saját valóságodat, ami lehet itt ott csúsztatva van ahhoz képest amit más ember tapasztal:D


"Nem kell itt semmit 'bevenni' mivel attól mert te megtagadod a valós tényeket attól azok még tények maradnak."

Na mondjad mit tagadok meg:D

Attól, hogy te beképzelsz valamit még nem lesz valós:D "Mindenki által ismert dolog" pedig annyira ismert, hogy sehol nincs róla semmi amivel tudnál villogni, hogy igazad van:D


Na de jó szórakozást. Elég volt a baromságaidból ennyi. Szomorú, hogy valószínűleg az ilyen agyi szinten lévő emberek még érettségit is szerezhetnek... Bár igen, ezért nincs már az érettséginek sem értéke.

2021. okt. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/140 anonim ***** válasza:
34%

"Báár azt is kinézem, hogy telexes vagy más forrás által lerövidített formában átcsattogtál rajta nehogy meg kelljen szenvedni azzal a 17 oldallal."

Még szerencse, hogy tévedsz. Én mindig minden eredeti forrásból szoktam olvasni és nem valami hírlap ollózásait.


"Hát akkor mi a két ellentétes pólus vagyunk. Én csak azt értem meg ami leírva/kimondva van te pedig csak ezt nem:D A szomorú az, hogy a legtöbb információ így kerül közlésre..."

Látom még mindig nem érted, hogy mi is az a "sorok közt olvasni" és csak böfögöd tovább a butaságodat. :)


"Úristen:D Ez már kezd komikumba átmenni:D"

Inkább nevezném költői szabadságnak, és kikérem magamnak, hogy kedvem szerint válogassam meg a szavakat amiket használok.


"Esetleg a saját valóságodat, ami lehet itt ott csúsztatva van ahhoz képest amit más ember tapasztal:D"

Amiket leírtam azok még mindig valós tények. Csak te nem tudod felfogni, hogy a hormonok nem valami mérgek amik kárt okoznak benned. :)


"Na mondjad mit tagadok meg:D


Attól, hogy te beképzelsz valamit még nem lesz valós:D "Mindenki által ismert dolog" pedig annyira ismert, hogy sehol nincs róla semmi amivel tudnál villogni, hogy igazad van:D"

A valóssággal nem kell "villogni". :)

Az pedig nem az én hibám ha megtagadod a hormonok valós természetét és a saját kis butaságodat igaznak gondolva itt játszod a nagy zsenit vagy ötven röhögő fejet írva.


"Na de jó szórakozást. Elég volt a baromságaidból ennyi. Szomorú, hogy valószínűleg az ilyen agyi szinten lévő emberek még érettségit is szerezhetnek... Bár igen, ezért nincs már az érettséginek sem értéke."

Nem kicsi az egód az biztos. Csak kérdéses, hogy mire fel. Mert amiket te írsz azok mind tévesek, mások minősítése pár általad kreált feltételezésre alapozottan.

2021. okt. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/140 anonim ***** válasza:
100%
Tök feleslegesen vitáztok :)
2021. okt. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/140 anonim ***** válasza:

#136

Én már rég próbálom lezárni a vitát, csak hát #134 nem képes rá és újra meg újra elkezdi a sértegető mantrázásait. Azt meg azért csak nem hagyja az ember válasz nélkül, már csak becsületbeli okokból se. :)

2021. okt. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/140 anonim válasza:
100%

"Pl ott van Ellen Page aki mily meglepő pinával született tehát NŐ.


Akinek Pénisze van az meg Férfi.



Kész passz több nem nem létezik, nincs és csá. És ennek semmi köze nincs semmilyen politikai párthoz vagy irányzathoz. Ezt úgy hívják hogy Biológia"



Fingod sincs a biológiárol az alapján amit leírtál

2021. okt. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/140 anonim válasza:
100%

101


"A fiúknak fütyijük van, a lányoknak meg puncijuk. Ennyi, túl van tárgyalva."


Ez nem igy mükődik remélem tudod.

2021. okt. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/140 anonim válasza:
100%

107

"A nem egyetlen dolgon múlik, az pedig a nemi szerv. Biológiaórán is ezt tanítják. Genderszakon tanítanak ezzel ellentétes, abszurd kitalációkat"


És mi van az interszexuálisokkal?Biológiaórán ezt is tanítják:))

2021. okt. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!