Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit gondolsz a transzneműségről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz a transzneműségről?

Figyelt kérdés

Én nekem kb. ez az egy ami nem csúszik. Ha valaki egyszer fiúnak születik az fiú,ha lánynak akkor meg lány. Hiába dumálnak az elfogadásról, mikor transzneműnek lenni pont az elutasítást(a nemeddel szemben)hitelesíti.

Lényegében,bagoly mondja verébnek, hogy nagy fejű.



2021. szept. 4. 18:28
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/140 anonim ***** válasza:
0%
Eddig is tudtam, hogy a "transzneműek" elmebetegek, de egy-két felhasználó "érvelése" még jobban megerősített ebben.
2021. szept. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/140 anonim ***** válasza:
76%
Nekem nincs bajom a transzneműséggel. Ha az orvostudomány képes rá, akkor miért ne. Jó, szülni nem tudnak, és? Nagyon tökéletesen kinéző nők születnek így meg az orvosok keze alatt, a nagy többségében. A férfivá operált nők esetében max a jól működő pénisz hiánya a negatívum, de náluk a hang és a szőrösödés teszi őket elfogadhatóvá. A hormonok csodákra képesek, mindkét nemnél. Ha van egy elfogadó partner, akkor kit zavar? Nektek kell velük élnetek? Nem. Akkor meg? Én se megyek oda minden dohányoshoz meg részeghez, mert nem tetszik, amit csinálnak...
2021. szept. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/140 anonim ***** válasza:
22%

#52

Nemsokára talán már a szülés is működni fog. Elvileg Kínában már kísérleteznek ez ügyben patkányokon egész jó eredményekkel. :)

2021. szept. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/140 anonim ***** válasza:
80%

53

Jaj ne, pont a kínaiak?

Nem akarom hogy hapsik is szülhessenek.

2021. szept. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/140 anonim ***** válasza:
70%
Egyet értek veled.
2021. szept. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/140 anonim ***** válasza:
23%

Kedves Niki.

Azt mondod, hogy én terelek, közben te vagy az aki egy normális valaszt nem tud adni.


Bekerdezel egy olyat, hogy mit szólnák ahhoz ha rákérdeznek ha rákérdeznél a cerkára.

Ez kényes kérdés igen... Csak az ezzel a baj, hogy a te eseted es a cerkáé nem egy. Miért?

Mert nem tömöm ki a cerkát es ezzel nem tévesztelek meg. Te viszont ezt teszed. És ez a baromi nagy különbség.


De még sírd tele az oldalt, hogy te bekerdeztél. Itt a válasz... Csak erre egyszer sem érkezett reakció, pedig 2. Vagy 3. Alkalommal írom le...

2021. szept. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/140 A kérdező kommentje:

52. Bárcsak így lenne,mert sajnos Lil Nas jelenleg terhes és ha sikerül megszülnie a gyereket,azzal felborul a rend. Természetellenes és ezt nagyon is a gyerek fogja elszenvedni.

[link]

2021. szept. 6. 18:54
 58/140 anonim ***** válasza:
90%

57

Nos, valójában nem terhes, amit a cikk végén le is ír ak, úgyhogy ezt kicsit benézted.

2021. szept. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/140 harminezer oxigén ***** válasza:
83%

#56

Szerintem normális válaszokat adtam, de az hogy mit gondolsz a válaszaimról lényegtelen, hisz te csak a téged pártoló válaszokat tekinted normálisnak.


"Ez kényes kérdés igen... "

Na látod, te is kényesnek érzed ha egy ennyire intim dolgot kellene közölnöd magadról, egy transzneműnek a transzneműsége épp ennyire intim, ha nem intimebb.


"ezzel nem tévesztelek meg. Te viszont ezt teszed"

Nem tévesztelek meg, ha odajössz hozzám és leszólítasz akkor azt fogod "kapni" amit látsz.


De csak hogy tovább húzzam az agyad. Semmilyen jogod nincs ezt elvárnod egy transztól, törvényileg sem.

A transzneműség egy pszichiátriai diagnózis, és mint olyan, különleges, egészségügyi adatnak minősül, akárcsak a műtétekre vonatkozó információk. Ezeket védi az adatvédelmi törvény. Itt van, olvasgasd: [link]

és ez miatt fejtette ki aggályait a Nemzeti Adatvédelmi és Információszabadság Hatóság is a jogi nem- és névváltoztatás betiltása kapcsán. [link]

Bocsi kormányközeli oldalon nem találtam róla linket (vajon miért)


Na erre mit lépsz, a törvény szerint is személyes, egyszerű vadidegenekre nemtartozó információ az hogy valaki transznemű, így neked sincs semmi közöd hozzá.


Niki

2021. szept. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/140 A kérdező kommentje:
58. Huh.. Megnyugtató! Köszi,nem is láttam azt már,valszeg egy reklám betakarta. Bocsi,a fake hírért!
2021. szept. 6. 19:50
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!