Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit gondolsz a transzneműségről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz a transzneműségről?

Figyelt kérdés

Én nekem kb. ez az egy ami nem csúszik. Ha valaki egyszer fiúnak születik az fiú,ha lánynak akkor meg lány. Hiába dumálnak az elfogadásról, mikor transzneműnek lenni pont az elutasítást(a nemeddel szemben)hitelesíti.

Lényegében,bagoly mondja verébnek, hogy nagy fejű.



2021. szept. 4. 18:28
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/140 anonim ***** válasza:
0%

Na most értem haza, látom írtál is.... Remek.

"Szerintem normális válaszokat adtam" Mit? Mi volt a normális válasz a valós hasonlatra? Mert a valós hasonlat nem az, hogy a cerka méretre kérdezel rá, hanem az, ha látod hogy a cerkám a térdemig ér és valami feszülőset hordok direkt akkor rákérdezel, hogy "tényleg ekkora?".


"Na látod, te is kényesnek érzed "

De nem érted... Megint a láttatás és a valóság... Ha én egy pólóban és strandpapucsban szaladgálok nem hiszed, hogy gazdag vagyok. Ha viszont Rolexem van és G-s Merciből szállok ki egy Armani öltönyben akkor valószínűleg nem gondolod, hogy a panel 12. emeletén lakom 5-öd magammal.


"Nem tévesztelek meg, ha odajössz hozzám és leszólítasz akkor azt fogod "kapni" amit látsz."

Ehe:D Hát ha megveszel egy szép autót ami egy rakat sz.r akkor te is azt kapod amit látsz. Ekkor viszont te jöttél azzal, hogy garanciát vállal az eladó, szóval nem tudom mi van.

Az, hogy nem mondod el az igazat az is ugyan úgy átverés mintha kamuzol róla:) Nem véletlen van törvény a rejtett hibákra is:) Megveszel egy házat ami pacek közben meg 3 hónap múlva összeömlik.... Akkor ki az áldozat, ha vissza kell fizetni az árát? Az eladó? Hiszen a vevő látta a házat.


"Semmilyen jogod nincs ezt elvárnod egy transztól, törvényileg sem."

Az egy dolog, hogy mi a törvény és mi az erkölcs.

Ha törvényileg jogom van 200.000-et felszámolni + költségnek egy 5 gyerekes családnak mert 1 napot késtek, akkor nem teszem meg mert van ennyi tartás bennem.

Aki pedig törvények mögött rejtőzködik az a legszarabb ember:) Ahogy platón mondta, Jó embernek nincs szüksége törvényekre...


"Na erre mit lépsz"

Inkább élek együtt azzal, aki lopott azért, hogy éhen ne haljon mint azzal, aki törvényileg jogszerűen semmizett ki egy másik embert csak mert megtehette:)

Inkább tartom barátomnak azt, aki a szemembe mondja a hibáimat, mint azt aki a picsám nyalja... Na és te bármennyire is mondanád, hogy te bizony ugyan így van. Hát te baromira nem ez az ember vagy.

2021. szept. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/140 anonim ***** válasza:
45%

#61

Azért egy ember az nem ugyan az mint amikor házat vagy autót veszel.

Azt pedig hagyjuk már az illetőre, hogy mikor és kinek mondja el, mert te se mondanád el első találkozáskor például a kártya adataid valakinek. Vagy te talán elvárod, hogy kész önéletrajzot adjon a születésével kezdve a kezedbe az ember az első randin?

Vagy talán azt is elvárnád mondjuk, hogy egy műlábú ember akin nem látszik az első randin feldobja az asztalra a lábát és a tudtodra adja, hogy műlábas?

2021. szept. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/140 anonim ***** válasza:
77%
#62 Bár nem hozzám szólt a kérdés, de én elvárnám azt is, hogy a műlábáról szóljon, meg azt is, hogy elmondja, hogy ő igazából férfi.
2021. szept. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/140 anonim ***** válasza:
28%

#63

És milyen alapon/jogon? Azon hogy neked már pedig köteles mindenről is beszámolni már az első találkán? Azt nem mondom, hogy örökké titkolózni kéne, de azért első randin mégse kéne ilyet követelni. Majd a másik fél elmondja idővel magától is amit el kell, ha itt az ideje.

2021. szept. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/140 anonim ***** válasza:
18%
#64 Olyan alapon, hogy ne raboljuk egymás idejét feleslegesen. A férfiak nagy részének úgyis csak a nők jönnek be, a nőnek öltözött férfiak nem. Ha nekem lenne műlábam, én is elmondanám már az elején.
2021. szept. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/140 anonim ***** válasza:
65%

Akkor már kérj a randi partnereidtől teljes vérképet, kórképet, önéletrajzot a születésétől indítva, családfát, minden múltbéli sérüléséről részletes listát ennyi erővel..... Meg gondolom te is mindenkinek elmondasz minden számodra kényelmetlen vagy intim információt már a legelső találkádon. Jah, tényleg nektek csak ahhoz van jogotok, hogy ilyeneket megköveteljetek, de ha tőletek követelne valaki hasonló kaliberű dolgot akkor azt már ti aztán nem.... Röhej. Ha ennyire félsz, hogy véletlen olyan nővel jössz össze aki régen pasi volt akkor egészségedre. Sőt igazából jó is, hogy az ilyenek ennyire rettegnek már csak a lehetőségtől is. :)


És attól neked mi változna egy nőn, hogy van-e műlába vagy sem? Attól nem lesz kevésbé nő vagy emberi.

2021. szept. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/140 anonim ***** válasza:
73%

Imádom, hogy itt sokan úgy beszélnek a transzneműségről, mint ha az...


1) Csak és kizárólag nőnek öltözött férfiak lennének. Pedig a transzneműség teljesen más mint a transzvesztitizmus. Arról nem is beszélve, hogy transz férfi legalább annyi van, mint transz nő (szerény kis megyeszékhelyemen legutóbbi transz találkozón 12 transz pasi és 3 transz nő vett részt!!!)


2) Mintha minden transz nő, kifejezetten és kizárólag a férfiakhoz vonzódna, ráadásul a kommentelők többsége úgy tud érvelni, mint ha minden második nap ráhajtana egy transz csaj. Minden randin, minden transz nőnek csak ő kell. Közben valószínűleg transznemű emberrel életében nem találkozott, vagy ha esetleg igen akkor nem tud róla (azért nem mindenki homlokára van írva, hogy hormonokat szed, vagy éppen mi van a lába között. Rólam senki nem mondja meg, hogy nem a születési nemem szerint élek, és műtétem soha életben nem volt.)


3) Transzneműnek lenni bűn. Vicces mert ha azt írja az ember, hogy a társadalomban van egy transzneműek elleni előítélet, egy stigma akkor az hazugság, de amúgy nem zavar csak a 4 fal közt legyen transznemű, de azért első randin kürtölje világgá, hogy ő transz mert különben a "vásárló megtévesztése" ... komolyan egy "normális" embernek nehezebb eldöntenie, hogy mit is akar, mint a transzneműnek, hogy fiú-e vagy lány. Kicsit vicces, nem?


És akkor arról nem is beszélve, hogy "kezeltetni kellene meg pszichiáterhez küldeni", de ha az ember elmondja, hogy komoly pszichológusi és pszichiáteri vizsgálatok szükségesek a kezelés elkezdéséhez (hormonterápia), akkor az hírtelen csak hókuszpókusz tudomány és a kezelni kellene azt úgy értelmezik az emberek, hogy el kellene zárni a társadalomtól őket, a közveszélyes őrültek közé. De persze semmi stigma és gyűlölet...

2021. szept. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/140 anonim ***** válasza:
62%
Ha valakivel akarsz valamit, akkor is az elején kell közölni vele, mert ha meg az ágyban derül ki a dolog, akkor az még kínosabb lesz ha a férfi fejvesztve menekül, mert véletlenül talált egy csomagot a gatyeszban.
2021. szept. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/140 anonim ***** válasza:
4%

Látom valaki válaszolt nekem mint 61-nek:)

"Azért egy ember az nem ugyan az mint amikor házat vagy autót veszel." Hát mivel eddig nem volt lehetőség borzasztóan nagy szinten megvezetni az embereket a kinézeted alapján így kénytelen vagyok tárgyakkal érvelni:)

"műlábú"?

Hogyne várnám el, hogy elmondja. Elvárnám azt is, hogy ha rokkant akkor azt is elmondja. Ha vak azt is. Azért ezek nem olyan dolgok amiknek semmi köze ahhoz aki vagy. Milyen jogon? A normális gondolkodás jogán. Hogy ha én nem akarok egy olyan emberrel együtt lenni, aki minden este pánikrohamtól szenved akkor engedtessék már meg nekem vagy akárkinek, hogy ne 1 hónap múlva derüljön ki ez vagy az az apró, de baromira nagy részlet...

Az pedig, hogy elbagatelizálod "vérkép, fogászati lelet stb" csak magadat járatod le... Itt senki nem arról beszél, hogy milyen apró genetikai eltéréseid vannak, hanem arról ami vagy és nem az aminek hiszed magad.


De figyelj. Akkor hozok neked példát.

Elmegyek randizni egy nővel. Csinos, szép a haja, formás az alakja, rendes, okos stb stb. Majd a 3. randin felhív magához és elmondja, hogy neki amúgy nem lehet haja genetikai betegség miatt, tehát parókát hordott. Az arcáról lemosva a sminket az egész arca piros, rengeteg bőrhibával. Letörli a szemöldökét, ami után alig látszik valami. Majd ezután leveszi az alakformáló bugyit, és leveszi a push up melltartót, így a hasika kibuggyan a cici pedig leesik.

Na ilyenkor mi a helyzet?


"És attól neked mi változna egy nőn, hogy van-e műlába vagy sem? Attól nem lesz kevésbé nő vagy emberi."

Ez meg a legnevetségesebb:D Ember, mert te leszarod, hogy kivel vagy más még kurvára nem szarja le. Mindenki olyan párt keres amilyet akar:D

Amúgy meg kíváncsi vagyok, hogy 140 kilós fogatlan, zsíros hajú, harcsabajszos csávó rád nyomulna akkor nedvesedne-e a bugyi vagy állna-e a cerka... Mert tudod. Attól, hogy ő így néz ki nem lesz kevésbé ember.

2021. szept. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/140 anonim ***** válasza:
19%

67-nek pedig.

Azért beszélnek "transznőkről" mert véletlenül nem transz férfi és nő vált üzenetet, hanem férfi és transznő (vagyis feltételezem, de lehet akár ki is). Ezt leszúrni tényleg nem kell sok gondolkodás.


Kit érdekel, hogy kit akar a transz nő?:D

Arról van szó, hogy egyenesen képes-e kommunikálni vagy sem.

Az meg, hogy minden transznemű beleolvad a tömegbe... baromi nagy hülyeség:D "Senki nem tud róla" Ez általában pont az a dolog, mint amikor a párod csal és te megtudod. Nehogy azt hidd, hogy nem tudta senki:D Van, hogy az egész falu felkapja, csak az áldozat nem tud róla mert neki senki nem mondja, hogy mi hírlik:D


"Transzneműnek lenni bűn"

Baromira összemosol több embert, mert itt nem hiszem, hogy bárki írta volna, hogy bűn lenne:) Az viszont, hogy így próbálkozik valaki heteróknál, hogy megtéveszti... Az már viszont elég aljas dolog:)


A probléma az, hogy összemosol minden szart amit hallasz:) Csak az a baj, hogy ezt nem egy párt mondja és nem is egy mozgalom/közösség, hanem 5 milliárd ember mond mindent és akkor te meg összeteszed a 2 szélsőséget, majd pörögsz mint a helikopter, hogy "há senki nem tudja mi va, nem tudnak dönteni"... Ez a legjobb amúgy. Amikor általánosítani kell akkor specializálják a dolgot, amikor pedig specializálni akkor meg általánosítják. Ugyan ez van a kövéreknél is. Kövér? Hát az genetika vagy betegség... 2 Ember eltérőt mond "hát a férfiak/nők nem tudják mit akarnak". Gratulálok.

2021. szept. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!