Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit gondolsz a transzneműségről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz a transzneműségről?

Figyelt kérdés

Én nekem kb. ez az egy ami nem csúszik. Ha valaki egyszer fiúnak születik az fiú,ha lánynak akkor meg lány. Hiába dumálnak az elfogadásról, mikor transzneműnek lenni pont az elutasítást(a nemeddel szemben)hitelesíti.

Lényegében,bagoly mondja verébnek, hogy nagy fejű.



2021. szept. 4. 18:28
 121/140 anonim ***** válasza:
5%

"Mondjuk jó hogy a hormonoknak nincs közük a hangszínedhez"

"A hangot legfeljebb gyakorlással tudod torzítani vagy műtéti úton... Persze ha tesztoszteront szedő nőről van szó akkor ott mélyülhet a hang"

Ja hát értem... Akkor ezt a picike csúsztatást nézzük már el nem? Nagyon ügyes:D Még más egy transz is megmondta, hogy hülyeségeket írsz:D


"Pont ez az, hogy te kollektívan kijelented minden hormonról, hogy az általad felsorolt hatásokat képes kiváltani."

Idézd már kérlek, ahol kijelentem, hogy mindegyik hormon mindegyiket okozza:) Na, na? Megtalálod?


"Viszont mind két nemben ott van mind két hormon, csak a nőkben a férfi nemi hormonok alapból kisebb arányban"

Kieselőadást nyomj még kérlek plz:D


"Mindegy mennyi férfi hormonról küldesz linket, akkor sem lesz igaz kollektíven a hormonok hangra gyakorolt hatásáról az állításod. Mivel egyszer sem nevezted meg, hogy férfi vagy női nemi hormonokról beszélsz, így logikusan általánosságban mindegyikről beszél. Pár sorral feljebb meg már kifejtettem a dolgot."

GciXDDD Te akkora szánalom vagy:D

Bealázlak a porig és még nyomod, hogy "há de nincs igazad mert te nem írod le a hormon kémaiai összetételét így nekem van igazam bibibí":D

Húzd már be a füled, farkad ha hülyeségeket beszélsz:D Nem akarlak pszichológiából is kioktatni:D Biológiához se értesz:D


"De azért köszönöm, hogy még mindig a szövegértésemet és az iskolázottságomat minősíted azért mert te nem vagy képes úgy leírni a gondolataid, hogy az tükrözze a valós mondani valód és ne legyen alternatív értelmezési módja."

Anyááám:D

Na várjál másolom megint :D


"nem vagy képes úgy leírni a gondolataid, hogy az tükrözze a valós mondani valód és ne legyen alternatív értelmezési módja"

Te ezt megtetted:D ugyanis "Mondjuk jó hogy a hormonoknak nincs közük a hangszínedhez." Hormonok. Általánosítás. Te fogalmaztad meg egyértelműen:D Se a férfinek, se a nőinek nincs köze mert "Mondjuk jó hogy a hormonoknak nincs közük a hangszínedhez."


Hát te egy kabaré vagy esküszöm.

Hápogsz össze vissza:D Másolgatom a hülyeségeidet amikor a pontosságról katyvaszolsz és közben beállsz a saját köpésed alá:D

A te fajtád a legrosszabb. Az álértelmiségi.

Tudálékosság mázával megkent féltudós, ki a tudományhoz nem ért...

2021. okt. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/140 anonim ***** válasza:
2021. okt. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/140 anonim ***** válasza:
100%

Azért az, hogy valakinek a mondanivalóját kiegészítem hasznos információval (vagy csak pontosítok, kiegészítem, legyen bármi) nem egyenlő azzal, hogy azt mondom: "hülyeséget írsz"!


Nem véletlen egészítem ki a számomra helyesnek vélt álláspontot, ahogyan az sem véletlen, hogy nem állok le vitatkozni azzal aki szerint a transzneműség rossz dolog (legalábbis az eredeti hozzászólásod szerint, miszerint nem létezne olyan transz aki a hátrányokkal járó hormonkezelést választaná... miközben a hormonkezelés alapvetően hátrányokat okoz, a legalapabb szinten már csak azért is mert a tablettákat a szervezetnek napi szinten egy életen át fel kell dolgoznia)


A transzneműség ennél egy ici-picit komplettebb jelenség. Legegyszerűbb megfogalmazása talán kicsit olyan, mint a politika. Választhatsz szar, és nagyon szar között, hogy végeredményben megpróbálj egy közepesen szart összehozni magadnak... miközben 90+ százalékban az emberek téged tartanak szarnak.


💩🤷‍♀️

2021. okt. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/140 anonim ***** válasza:
4%

Ajj ne már :D Nálatok se volt szövegértés vagy mi a fene?:D Nem csoda, hogy mindenki szarozza az okatást:D Látom, hogy miért:D

"nem állok le vitatkozni azzal aki szerint a transzneműség rossz dolog"

Ilyet nem írtam, sőt utalás se volt róla, bár tény hogy elég illogikus az egész, de mindenki azt tesz magával amit akar. Amíg nekem nincs közöm hozzá addig tőlem azt csinál mindenki amit akar magával, párjával és még sorolhatnám.


"miszerint nem létezne olyan transz aki a hátrányokkal járó hormonkezelést választaná"

Keresd már meg a "hormonkezelés" szót kérlek és másold be:) Látom tényleg gondok vannak itt is a szövegértéssel ha 3x kell leírnom és még mindig nem sikerült megérteni a szöveget többeknek:D

Bajos ez így, pedig azért itt igyekszem nem bonyolultan fogalmazni:D

2021. okt. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/140 anonim ***** válasza:
50%

#124

Ne lovagolj már annyit a szövegértésen. :'D

Ha itt valakinek gondja van vele akkor az legfeljebb te lehetsz. Mivel láthatóan nem tudod a saját írásodat se értelmezni és látni az összességben a leírt szavaid súlyát.

Attól mert nem írsz/mondasz ki valamit szavakkal az még érezhetően ott lehet a szövegkörnyezetben és az írás stílusában.

Tehát aki nem csak betűk sorozatait látja, hanem olvas a sorok között az észre veszi, hogy mit csinálsz akarva-akaratlanul.


Szóval ne azzal próbálj Einstein-nek tűnni, hogy mások szövegértését becsmérled ha még a saját szövegeidet sem vagy képes megérteni a feketén-fehéren leszögezett szavakon túl. ;)

2021. okt. 22. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/140 anonim ***** válasza:
5%

"Attól mert nem írsz/mondasz ki valamit szavakkal az még érezhetően ott lehet a szövegkörnyezetben és az írás stílusában."

Igen ez teljesen így van. Végül is bőven elég belelátni a kimondatlant a szövegbe:D Látom nem találtad meg a keresett szót, így azért csak beláttad, hogy ja azért nincs benne, DE! azért valszeg erre gondol:D


Belelátsz valami szart a szövegbe, mert bele akarsz látni és arra alapozol, holott nincs kimondva.


Magyarázod a bizonyítványod, csak az nem jut ez a beszűkült agyamig, hogy kb 5x le lett már írva, hogy olvassuk már el megint az adott szöveget. Találunk hormon esetleg szteroid szót? Nem. Utána van említve. Van. Akkor mi a kékeres f.szért nem írtam volna bele ha erre gondolok? Idézem a baromi bonyolult szöveget.

"Ha egy gyógyszer a férfiakat rendkívül erőssé, okossá, izmossá teszi a hajad erősebb lenne a bőröd tiszta stb. mert mondjuk a tesztoszteron termelő szervbe beépül és így kvázi doppingként hatna a férfiakra, viszont ösztrogén túlsúlynál agyi és testi leépülést okozna akkor beadatnád magadnak? Vagy ugyan ez fordítva, hogy a férfiak hülyülnének el és a nők lennének tökéletesebbek."

Vagy a tesztoszteron okoz testi és agyi leépülést a nőknél? Tisztítja a bőrt vagy épp erősíti a hajat? Ja, nem.... Beépül a tesztoszteron termelő szervbe? Ja nem, sőt... Ilyenkor mi van? Apró részleteken azért átsiklunk és belelátjuk a magunk kis igazát?

Lehet, hogy nem csak a sorok között kellene olvasni, hanem néha a betűk sorozatát is:D

2021. okt. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/140 anonim ***** válasza:
80%

"Belelátsz valami szart a szövegbe, mert bele akarsz látni és arra alapozol, holott nincs kimondva."

Erre mondjuk, hogy sorok közt olvas az ember. Tehát egy szövegből ki tudja deríteni azt amit a beszélő mondani akar. Anélkül, hogy egyenesen ki kelljen mondja.


"Lehet, hogy nem csak a sorok között kellene olvasni, hanem néha a betűk sorozatát is:D"

Ne erőlködj azzal, hogy okosnak próbálod magad tettetni. :)

Mert nem megy valami fényesen. Inkább menj a fotelodba és ott üvöltözz a falnak. Akkor legalább nem lesz időd itt a butaságaidat irkálni és a transzok dolgaival kapcsolatos negatív gondolataid az internetre kiírni. Mert a te kis "elméleti kísérleted" senkit nem hat meg, főleg nem azokat akik nem utálják a témát.


De ha úgy jobban megérted akkor ki mondom egyenesen, hogy legalább te is tudd értelmezni a lényeget:

Tartsd meg magadnak az álokosságaidat és ne itt gyűlölködj a tőled eltérő személyek ügyeiről. Tehát senkit nem fogsz ezzel elriasztani semmitől sem. :)

2021. okt. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/140 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy a gyakorin legtöbbször - különösen ebben a témában -, most is az van lepontozva, aki érvel, és az van felpontozva, aki személyeskedik, szalmabábozik és betanult mantrákat hajtogat.
2021. okt. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/140 anonim ***** válasza:
5%

"Tehát egy szövegből ki tudja deríteni azt amit a beszélő mondani akar. Anélkül, hogy egyenesen ki kelljen mondja."

Aha csak apró részleteket hagyunk el kedvünk szerint, hogy a gondolatainkhoz igazítsuk a szöveget:D Az úgy meg már annyira nem a sorok között olvasás mint a szövegbe a saját hülyeségeink beleerőltetése.


Igazából egy érvet nem hallottam semmi ellen ami le van írva:D Csak az ellen és arról ami nincs, mert olvasol a sorok között:D


Senki nem gyűlölködik:D Megint a hülye érzelmi próbálkozás. Ez nem mindenkinél jön ám be... Nem mindenki van egy ösztönlény szintjén.


Az, hogy kimondjuk, hogy attól nem lesz valaki férfi mert kemikáliákat használ azt el kell fogadni. Hívhatja magát férfinek vagy hívathatja magát annak, attól még nem az, ahogy a transz nő sem lesz nő max a gender az amit változtathat, de ez max körítés. Hetero nem fog rájuk partnerjelöltként tekinteni vagy ha igen akkor ott a heteroság eléggé megkérdőjelezhető. Az pedig, hogy XY biszex vagy meleg ám tegye. Azzal dug akivel akar, viszont ne kenjük már el a valóságot:)

Baromira nem érdekel, hogy kire gerjed ki, milyen fétise van vagy épp milyen a szexualitása. A valóságot viszont hagyjuk meg valóságnak... Attól hogy az almalét teának nevezed még nem lesz az.


"Tartsd meg magadnak az álokosságaidat és ne itt gyűlölködj a tőled eltérő személyek ügyeiről. Tehát senkit nem fogsz ezzel elriasztani semmitől sem. :)"

Érzelmi "zsarolás", alaptalan vádaskodás... ez megy:D Nem tinilány vagyok akit nagyon meghatnak az ilyen baromságok... Semmit, de semmit nem tudsz alátámasztani:D

Ja és igen... "Tehát senkit nem fogsz ezzel elriasztani semmitől sem. :)" Ehhez tényleg baromi hülyének kell lenni:D

"Amíg nekem nincs közöm hozzá addig tőlem azt csinál mindenki amit akar magával, párjával és még sorolhatnám." Értelmezd már a szöveget te nagyon hülye:D

Ehhez nem kell Einsteinnek lenni, de 4. osztályig el kéne jutni agyban...

2021. okt. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/140 anonim ***** válasza:
92%

#129

Látom sok energiád és szabad időd van napokig itt vitázni.

Inkább olvass el pár könyvet, az hasznosabb.


Azon kívül tudsz mást is, hogy itt röhögő jeleket írva hülyézed az embert meg a szövegértését próbálod minősítgetni? Nem kell válaszolnod, egyértelmű, hogy a válasz "Nem".



#128

Az nagy alátámasztása az értelmetlen sárdobálásának, hogy belinkel pár youtube videót. Az meg tényleg személyeskedés meg bábozás, hogy köztudott tényeket írok le és emiatt nincs szükség linkelgetnem...

2021. okt. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!