Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A nők intim mérete/igénye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők intim mérete/igénye miért nem változatos, miközben döntő fontosságú? Férfiként tök rossz, hogy vagy megfelelsz a nőknek, vagy nem...

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..

A 17-es nagyon jól leírta:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

Még az ilyen gyökérnél is arra gondolnak, hogy nagy farok miatt van nője (#1071):

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..


Igen, kicsi a farkam, nem is ismerkedek miatta, blablabla...

Nem ez a kérdés. Rengeteg férfi nem ismerkedik a mérete miatt, mert mindenki tudja, hogy a "nem a méret a lényeg" a legnagyobb hazugság.


A nők a nagyot szeretik. Ki akarják próbálni, csak emiatt lefekszenek férfiakkal, szexpartnernek ezt keresik, egyéjszakásra ezt keresik, párok 3.-nak ezt keresik, látványra is ezt szeretik... a lista végtelen.

Ez a nők minimum 90-95%-ára igaz, de inkább többre. Nagyon maximum 5-10%-nak jó a kis(ebb) méret (15cm alatti). Nem arról van szó, aki beéri vele, mert az több van, hanem, aki tényleg ezt szereti.


Miért alakult úgy, hogy a férfiak intim mérete nagyon változatos, a nők intim mérete/igénye viszont nem igazán?


Ez így mind a két nemnek rossz. A férfiaknak azért,mert, ha nincs nagy farkad, akkor megszívtad. A nőknek meg azért, mert így sokaknak nem jut nagyfarkú férfi, ami az ideális lenne. Ez nagyon negatívan kihat a párkeresésre.



márc. 29. 18:16
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
56%
Jó kérdés. De közben mégis szaporodnak az ilyen férfiak is. Sőt, a csúnya emberek is.
márc. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom, de nekem nem volt jó naggyal. Fáj.
márc. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
49%

Jaj mindjárt lefexek az összes kisfarkú csuda férfival, hogy jobban érezd magad.


Ja mégse mert nem vagyok kurwa se szeretetszolgálat.


Megszívtátok, veregessétek addig míg le nem rohad! 😈

márc. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
67%
#2 attól, hogy egy 20 centissel fájdalmas, még nem lesz a 12 centis az ideális, érted…
márc. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
71%

Magadtól kéne kérdezni kérdező:

Miért csak a farokméreted szerint próbálsz ismerkedni?

Vagy inkább azt:

Miért félsz ismerkedni a nőkkel?

Miért rettegsz tőlük?

Miért próbálod a rettegésedet igazolni?

márc. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
36%

Én soha nem értettem ezt a vergődést. Te úgy ismerkedsz nőkkel, hogy bemutatod a farkad? Akkor ott az a probléma, nem a méret.

Én nem így ismerkedem. Megfog a személyisége, a külseje, találkozunk párszor, mielőtt ágyba megyünk. Addigra már van olyan szimpatikus, hogy nem ez lesz a lényeg.

Volt nekem is kisfarkú pasim, eszembe se jutott emiatt szakítani vele. Az tény, hogy az ilyen férfiak általában tele vannak komplexussal, és ezért sokkal jobban ki is tett magáért az ágyban. Aztán volt egy nagyf...ú olasz pasim, nagyon jól nézett ki a srác, és a méretei is hatalmasak voltak. Hát, ő azt hitte, hogy már a méreteitől elalélek, és nagyon mást nem is kell tenni. Olyan hamar elment, hogy én még sehol nem tartottam.

Szóval nem duma az, hogy nem a méret számít. De ne hidd el, te úgyis jobban tudod.

Ez is olyan incel nyavalygás, nincs sikered a nőknél, aztán egy olyan dologra fogod, ami adott, és nem tudsz rajta változtatni.

Nyűgözd le a nőt, érd el, hogy még szex előtt belédzúgjon. Hidd el, hogy nem fog számítani, ha kicsi a méreted.

márc. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
#4 De ha nekem azzal a legjobb, mert az tud legkeményebben dugni? Érted...
márc. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:

"Ez is olyan incel nyavalygás, nincs sikered a nőknél, aztán egy olyan dologra fogod, ami adott, és nem tudsz rajta változtatni."

El ne hidd hogy ez incel nyavajgás!

Ezek a dickcelek nem azonosíthatók az incelekhez, egészen mások

Az incelek nem zárkóznak el a nőkkel való ismerkedéstől, míg a dickcelek igen

A dickcelek rettegnek a nőktől, emiatt nem mernek ismerkedni velük

Csakis azért jönnek a farokméretükkel hogy igazolják miért nem szabad ismerkedniük

Ezt viszont védeni szokták bármi áron, mert a kis világuk omlana össze ha kiderülne hogy semmi akadálya a nőkkel való ismerkedésnek.

Az incelek inkább pofára estek jópárszor, és emiatt nem ismerkednek, vagy ismerkednek de eredménytelenül

márc. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

#1

Biztos?


#2

Nem volt elég előjáték/béna volt. Nem lehet?


#3

Biztos sokan szeretnek. Ja nem.


#4

Na igen.


#5

???


#6

Annyira unalmas ez az ügyes kisfarkú vs béna nagyfarkú példa. Találj ki jobbat.

márc. 29. 18:42
 10/34 anonim ***** válasza:
#6 Mamádnak mondjad ezt. Én tudom, kivel volt jó kefélnem. ;)
márc. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!