Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A nők intim mérete/igénye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők intim mérete/igénye miért nem változatos, miközben döntő fontosságú? Férfiként tök rossz, hogy vagy megfelelsz a nőknek, vagy nem...

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..

A 17-es nagyon jól leírta:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

Még az ilyen gyökérnél is arra gondolnak, hogy nagy farok miatt van nője (#1071):

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..


Igen, kicsi a farkam, nem is ismerkedek miatta, blablabla...

Nem ez a kérdés. Rengeteg férfi nem ismerkedik a mérete miatt, mert mindenki tudja, hogy a "nem a méret a lényeg" a legnagyobb hazugság.


A nők a nagyot szeretik. Ki akarják próbálni, csak emiatt lefekszenek férfiakkal, szexpartnernek ezt keresik, egyéjszakásra ezt keresik, párok 3.-nak ezt keresik, látványra is ezt szeretik... a lista végtelen.

Ez a nők minimum 90-95%-ára igaz, de inkább többre. Nagyon maximum 5-10%-nak jó a kis(ebb) méret (15cm alatti). Nem arról van szó, aki beéri vele, mert az több van, hanem, aki tényleg ezt szereti.


Miért alakult úgy, hogy a férfiak intim mérete nagyon változatos, a nők intim mérete/igénye viszont nem igazán?


Ez így mind a két nemnek rossz. A férfiaknak azért,mert, ha nincs nagy farkad, akkor megszívtad. A nőknek meg azért, mert így sokaknak nem jut nagyfarkú férfi, ami az ideális lenne. Ez nagyon negatívan kihat a párkeresésre.



márc. 29. 18:16
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

"Még az ilyen gyökérnél is arra gondolnak, hogy nagy farok miatt van nője (#1071):


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs.. "


Háromszor olvastam el azt a nyamvadt 1071-es választ és nem értem, hogy mire gondolsz.

márc. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

#20

Azt nem megelőlegezem, hanem látom, hallom, olvasom.

márc. 29. 20:31
 23/34 A kérdező kommentje:

#21

1061-es komment. Rossz oldalt linkeltem, bocsánat.

márc. 29. 20:38
 24/34 anonim ***** válasza:

"Igen, kicsi a farkam, nem is ismerkedek miatta, blablabla..."

Nekem nem kicsi és mégsem ismerkedek. Most akkor mi van?

márc. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

#24

Semmi. Mégis mi lenne?

márc. 29. 22:36
 26/34 anonim ***** válasza:
Szerintem az önsajnálatba menekültök. Kicsi a farkam, persze, hogy nincs nőm, igazságtalan a világ, nem rajtam múlik. Az én farkam 16 centi, nem is vastag. Kb 30 csajom volt, benne 5 évekig tartó kapcsolat, feleség, gyerekek. Életemben egyszer kaptam meg, hogy ez kevés. Biztos volt, hogy nem én voltam életük legjobbja, de olyan is biztosan volt, hogy igen. Tudom, ők mondták, nem kérdeztem. Az a baj veled, meg a hasonszőrű társaiddal, hogy nem is akarjátok elhinni, hogy általában tényleg nem 1-2 centin múlik, igazából jó nektek így. Ráfogjátok, hogy sikertelenek vagytok, mert így születtetek, aztán itt nyavalyogtok. Amennyi időt ráfordítotok a nyekergésre, ennyi "melóval" már ismerkedhetnétek és dughatnátok is, és rájönnétek, hogy nem biztos, hogy kell 20 centi. Nyilván van egy határ ami már kevés, de szerintem a legtöbbeteknek ennél nagyobb.
márc. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Mert szaporodási szempontból lényegtelen a méret, és a pénisz erre lett kitalálva, nem szexuális élvezkedésre. És csak az emberiség létezésének utolsó 20 évében merült fel, a modern média nyomására hogy a péniszméret probléma lenne. Az elmúlt 2 millió évben, ez senkit sem érdekelt.
márc. 30. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

#26

Nem erről szól a kérdés. Ki beszélt 1-2cm különbségről, vagy 20 centis minimumról? A 16cm nem kicsi, ott nem a méret a lényeg. Pl 12 centivel már nem ezt tapasztaltad volna.


#27

Ez nagyon nincs így. Néhány éve olvastam egy tudományos cikket, ami arról szólt, hogy a hosszabb pénisz nagyobb eséllyel termékenyíti meg a nőt, mert a spermának rövidebb az út. (Ami logikus is amúgy)


Nem 20 éve számít a méret. Néztem egy dokumentum sorozatot a szex történelméről. Az 1700-as években, amikor a boszorkány üldözések voltak, volt egy történet egy boszorkányról. Férfiak péniszét lopkodta, és, amikor elfogták, az egyiket meg akarta tartani. A legnagyobbat, ami persze a papé volt, mert ugye akkoriban ő volt a legfontosabb.

Szóval, miért van ilyen mese abból a korból, ha nem volt fontos a méret?

márc. 30. 08:48
 29/34 anonim ***** válasza:
#26 a 16 centi egyáltalán nem kicsi, a mostani szexpartneremnek is akkora és én azt gondoltam, ez lehet a 18-as🤣
márc. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

#29

Ezzel csak magadat jellemezted. Ne másokat sértegess azért, mert nem tudsz valamit.

márc. 30. 11:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!