Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A cigányokhoz vonzódom. Ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A cigányokhoz vonzódom. Ez baj? Néha úgy érzem baj, néha, hogy nem. Tudom miért van ez, azt hiszem azért, mert egy cigánylánnyal vesztettem el a szüzességem

Figyelt kérdés

Néha úgy érzem baj, néha, hogy nem. Tudom miért van ez, azt hiszem azért, mert egy cigánylánnyal vesztettem el a szüzességem, igaz nem szerelemből volt, mert nálunk dolgozott a háznál, amit bánok is hogy szerelem nélkül volt, de ez van. Azóta nem voltam más roma lánnyal, de addig pl. nem süllyednék, hogy az utcasarokról/útmellől szedjek össze egyet egy órára. Voltak azóta nem roma barátnőim, de most épp nincs senkim már pár hónapja, úgyhogy megint csak olyanokra tudok gondolni.

Viszont nem tudom, hogy inteligens, kultúrált cigánylányokkal hogy és hol tudnék ismerkedni.


2009. ápr. 3. 19:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 anonim ***** válasza:
79%
Baj.Remélem ismered őket annyira hogyha egy fehér "gádzsó" közeledik egy roma lány felé egy ladányi kan cigány rakja seggbe.Lehet lepontozni "liberalisták"
2009. ápr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 anonim ***** válasza:
73%
Baj, felejtsd el. Térj az eszedhez, és nézd a magyar lányokat.
2009. ápr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/85 anonim ***** válasza:
76%
Egyetértek!
2009. ápr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/85 anonim ***** válasza:
77%
Én is csak bólogatnék az előttem lévők válaszára.
2009. ápr. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/85 anonim ***** válasza:
72%

Úristen Úristen.

Baj nagyon nagy baj!

A magyar lányokat szeresd!!!

Sehol se akarj cigányokkal ismerkedni, nem szeressük őket!!

2009. ápr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/85 anonim ***** válasza:
83%
De nem ám...Nagyon nem.19:14es voltam.
2009. ápr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/85 anonim ***** válasza:
65%
Szégyeld el magadat! De nagyom. A cigányt ütni kell, nem szeretni! Áh te. Ez ősrégi tőrvény!:P
2009. ápr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/85 anonim ***** válasza:
79%
mondanám h nem baj meg vannak rendes cigányok meg blabla sablonszöveg. eddig liberálisnak mondtam magam, de az az igazság h 19 éve egy rendes roma embert nem láttam aki intelligens, természetes h dolgoznia kell, ne adj isten tanult felsőoktatásban :S:S sajnos. úgyhogy csak azt tudom mondani: keress fehér lányokat, mert a romák csak lopni fognak tőled h és akkor még jól jártál! :S
2009. ápr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/85 anonim ***** válasza:
62%

Nem baj, miért lenne az. Itt az egyetemen pl. több roma leányzót is ismerek, akik nagyon kedvesek, intelligensek, kulturáltak, stb. - szóval tényleg "civilizáltak", és nem egynek 'fehér' barátja van. Jól kijönnek, és az érintett srácokat se érte még semmi atrocitás.


Szóval egyetemeken érdemes körülnézned, meg társkeresőkön is többnyire van lehetőség etnikum szerinti keresésre.

2009. ápr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/85 anonim válasza:
66%

Bajnak nem baj, elvégre is minden embernek különbözik az ízlése, van, akinek ez, van akinek az tetszik.

Az már más kérdés, hogy érdemes-e (válasz fentebb), de a szerelemben ugyebár ritkán beszélhetünk arról, hogy valamit azért csinálunk, hogy megérje.

Ez a logikusabb felem, a skinhead felem kicsit mást mondana..., de ez jobb választ ad a kérdésedre

2009. ápr. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!