Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A cigányokhoz vonzódom. Ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A cigányokhoz vonzódom. Ez baj? Néha úgy érzem baj, néha, hogy nem. Tudom miért van ez, azt hiszem azért, mert egy cigánylánnyal vesztettem el a szüzességem

Figyelt kérdés

Néha úgy érzem baj, néha, hogy nem. Tudom miért van ez, azt hiszem azért, mert egy cigánylánnyal vesztettem el a szüzességem, igaz nem szerelemből volt, mert nálunk dolgozott a háznál, amit bánok is hogy szerelem nélkül volt, de ez van. Azóta nem voltam más roma lánnyal, de addig pl. nem süllyednék, hogy az utcasarokról/útmellől szedjek össze egyet egy órára. Voltak azóta nem roma barátnőim, de most épp nincs senkim már pár hónapja, úgyhogy megint csak olyanokra tudok gondolni.

Viszont nem tudom, hogy inteligens, kultúrált cigánylányokkal hogy és hol tudnék ismerkedni.


2009. ápr. 3. 19:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/85 anonim ***** válasza:
61%
igen, de azok az arányok, azok az arányok, és tények, esetleg arányok.....
2009. ápr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/85 anonim ***** válasza:
74%
komolyan mondom, itt a neten már mindjárt kiderül, hogy a cigány egy nagyon fránya dolgos népség, és a magyarok nem dolgoznak, nagy kár, hogy a valóságban én nem ezt tapasztalom
2009. ápr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/85 anonim ***** válasza:
62%
Dehogyis baj. mutasd be a szüleidnek, biztos nagyon boldogok lesznek, aztán nemzzél neki sok-sok gyereket, és egy percig ne dolgozzatok ám!
2009. ápr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/85 anonim ***** válasza:
71%

Igen,baj.

Maradj a magyar,fehér lányoknál.Jobban jársz.

2009. ápr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/85 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszaitokat, azt hiszem ennyi elég volt, nem szeretném ha tovább fajulnának a dolgok.
2009. ápr. 3. 20:58
 36/85 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem meg ne CSAK roma lányokat nézegesd.

Biztos,hogy nem csak ők jönnek be neked.

Kezdj azzal,aki illik hozzád,és elég jónak találod, de az ne csak cigány legyen.


Mellesleg szerintem is ritka a normális cigány.Bár belőlem az beszél,hogy 12 évesen megerőszakoltak,nagyon sokáig vertek és terrorizáltak,sőt,még meg is késeltek.Sajnos ilyen helyen lakom,ezért nálam győzött a rasszizmus.

Kérek sok minuszt,köszi.

2009. ápr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/85 anonim ***** válasza:
55%
Tőlem sok pluszt kapsz! XD
2009. ápr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/85 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon nagy baj!! Felejtsd el azzonal a Roma csajokat.A romáknál amúgy is a pénz diktál és házasság elött nemnagyon csinálhatják.Ha megtudnák a szulei biztos késsel mennéenk.Maradj a fehéreknél:D
2009. ápr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/85 anonim ***** válasza:
53%

Én akkor érnék hozzá egy cigány pasashoz, ha a szeretteim vagy a saját életem múlna rajta. undorító.

nehogy cigányokkal kezdj már. térj észhez, nagyon megütheted vele a bokád. ha szakítasz vmi okból a lánnyal, akármilyen normálisanak tűnik is, a család szent dolog. ha megtudná a család, hogy vége a kapcsolatnak, téged ölnének meg! ilyen a fajtájuk és kész, ha ki lesz bukva a lány (rohadtul nem fogja őket érdekelni, kinek a hibájából mentetek szét) 10 ladányi cigány üldöz majd heted-hét határon át!a lány meg biztos lehetsz benne, hogy adni fogja alájuk a lovat, ilyen kétszínű sz@rházi a faj sajnos.

2009. ápr. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/85 anonim ***** válasza:
59%
Egytemen cigány leányzók xD persze, nemtom milyen helyre jársz, de nálunk 1 sincs. A másik, ez nem ízlés kérdése, hogy most teát vagy kávét iszol. MAGYAR férfinak MAGYAR nőt!
2009. ápr. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!