Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A cigányokhoz vonzódom. Ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A cigányokhoz vonzódom. Ez baj? Néha úgy érzem baj, néha, hogy nem. Tudom miért van ez, azt hiszem azért, mert egy cigánylánnyal vesztettem el a szüzességem

Figyelt kérdés

Néha úgy érzem baj, néha, hogy nem. Tudom miért van ez, azt hiszem azért, mert egy cigánylánnyal vesztettem el a szüzességem, igaz nem szerelemből volt, mert nálunk dolgozott a háznál, amit bánok is hogy szerelem nélkül volt, de ez van. Azóta nem voltam más roma lánnyal, de addig pl. nem süllyednék, hogy az utcasarokról/útmellől szedjek össze egyet egy órára. Voltak azóta nem roma barátnőim, de most épp nincs senkim már pár hónapja, úgyhogy megint csak olyanokra tudok gondolni.

Viszont nem tudom, hogy inteligens, kultúrált cigánylányokkal hogy és hol tudnék ismerkedni.


2009. ápr. 3. 19:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/85 anonim ***** válasza:
100%

Nea cigánylányokat szeresd, hanem a roma lányokat, hamár itt tartassz... a romák tiszták, dolgoznak és értelmesek ellentétben a cigányokkal


...:::jaduhe:::...

2009. ápr. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/85 anonim válasza:
100%
Az az igazság, hogy ezt nem lehet ilyen egyszerűen megválaszolni. Az én életem elég érdekesen alakult, mert skinhead múlttal rendelkezem, kamaszkori kicsapongás volt, 20 évesen felhagytam ezzel. Nem sokkal később megismertem egy lányt, aki nem volt olyan barna bőrű, és nem is tudtam róla, hogy roma, csak később derült ki. Igazából Ő félig az, teljesen normális családból származik, nem balhézós fajták, nem segélyekből élnek, mindannyian tanult emberek, és a tágabb családdal sem tartják a kapcsolatot, mert nem bírják az "olyanokat". Most ez a leányzó az, akivel van egy szép gyermekünk és boldogságban élünk, dolgozunk és kulturáltan élünk. Azt viszont elárulom még, hogy Ő sem vélekedik jól az olyan romákról, akik sajnos egyre többen vannak. Tehát akad egy pár normális, de ez nem azt jelenti, hogy minden 2. az.
2009. ápr. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/85 anonim válasza:
Bajnak nem baj, csak óvakodj a kopasz, bakancsos emberektől mert utána te sem leszel más mint a csürhe!!
2009. ápr. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/85 anonim válasza:
Bajnak nem baj, csak utána óvakodj a kopasz, bakancsos emberektől mert akkor te se leszel jobb mint a csürhe!!!
2009. ápr. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/85 anonim ***** válasza:

én azt mondom,hogy a magyar nőknél nincs szebb ;)


ízlések és pofonok... nem vagyok roma ellenes, ahova járok suliba [gimnázium] vannak romák, okosak..

egy időbe nekem is a romák jöttek be,de észhez kaptam :D


15/L

2009. ápr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/85 anonim válasza:
65%
Szerintem ezt k*urva gyorsan verd ki a kis fejedből, mert később meg fogod nagyon bánni. Itt már nincs rendes cigány.:S
2009. ápr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/85 anonim ***** válasza:
100%

jajj édes istenem nőjetek már fel....Cigány,zsidó,arab,mexikói egyre megy mindegy kihez vonzódik az ember....és igenis vannak értelmes cigányok..

Sajnálom hogy a válaszolók fele taj paraszt módon közölte veled a véleményét...ami valljuk be kőkemény hazugság...egyet tarts szemelőt és ezt mindig a jobbik fajtából válassz. és mielőtt bárki is lehurrogna figyelmetekbe ajánlom az Üllő Ócsa szakaszt.....nézzétek meg hogy milyen lányok vannak ott az útszélén többségbe....nem a cigányok....és nem azért mondom mert én cigány vagyok hanem mert ha józan ésszel gondolkozik az ember akkor rájön,hogy minden etnikumnak megvan a maga szégyene

2009. ápr. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/85 anonim ***** válasza:
100%
az az ember,aki még az előző oldalakon irogatta h keverdni kell h szépek meg okosak legyünk, annak üzenem h kib*szott nagy gyökér hülye vagy!!! van fogalmad rola mit beszélsz??? az h magyar magyarral szaporodik nem ugyanaz mintha te az unokatesóddal!!! gyökér hülye barom! orvosira járok, hallod, kinyomtatom amiket irtál és beviszem előadásra, kiröhögnek bazz!! h mondhatsz ekkora szemét baromságot?!! tee...
2009. ápr. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/85 anonim ***** válasza:

14:09-es: Mindig tudtam, hogy nagy barmok is járnak egyetemre, de hogy ekkorák, mint te, azt nem gondoltam volna. És belőled lesz orvos vagy tanár... Uramisten.


Ha valakinek, hát neked aztán tudnod kellene, hogy mi a genetikai diverzitás és a rossz értelemben vett elkorcsosulás. Nézd csak meg az Amishokat Amerikában (már ha egyáltalán tudod, kik ők; ha nem, nézz utána). Ők is egy közösség, akik szigorúan csak egymás között szaporodnak. Eredetileg pedig még sokan is voltak, de mostanra már az _értelmesebb_ kollégáid megbolondulnak értük, mert remekül lehet kutatni rajtuk az egyre sűrűsödő beltenyészet legkülönfélébb jeleit.


ERRE írtam tehát, hogy HA AZT AKARJÁTOK, hogy mi is olyan sorsra jussunk, mint ők, AKKOR HAJRÁ MAGYAR A MAGYARRAL, és néhány nemzedéken belül (talán tíz vagy max. húsz, de lehet, kevesebb is elég) már rajta is leszünk azon az úton, amikortól már rajtunk is remekül lehet majd vizsgálni ezeket.


Szóval ha Európa Amishaivá akarod tenni a magyart, hát hajrá.


És nyomtasd ki nyugodtan, olvasd fel - ha vannak értelmesebb kollégáid, sokkal inkább rajtad fognak röhögni, amiért azt gondolod, hogy ezen röhögni kéne.

2009. ápr. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/85 anonim ***** válasza:
én azt mondtam h az h ha magyar magyarral szaporodik az nem olyan mint ha moondjuk te az unokatesoddal. mert te az mondtad h de jo h ilyen emberek is vannak akik magyarok és cigánnyal akarnak lenni mert igy okosak és szépek leszünk. hát b*zdmeg te vagy a hülye ez olyan mintha azt mondanád h 2 magyarnak nem lesz olyan okos és szép gyereke mint mondjuk egy magyar-külföldi párosnak. ez hülyeség,nem származáson mulik,mármint nem ilyen formában. jo h azt nem mondod mindenki aki 2 magyar gyereke gnóm és hülye. nem beltenyészetről beszélgetünk itt ha nem tűnt volna fel. s eggfej
2009. ápr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!