Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A cigányokhoz vonzódom. Ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A cigányokhoz vonzódom. Ez baj? Néha úgy érzem baj, néha, hogy nem. Tudom miért van ez, azt hiszem azért, mert egy cigánylánnyal vesztettem el a szüzességem

Figyelt kérdés

Néha úgy érzem baj, néha, hogy nem. Tudom miért van ez, azt hiszem azért, mert egy cigánylánnyal vesztettem el a szüzességem, igaz nem szerelemből volt, mert nálunk dolgozott a háznál, amit bánok is hogy szerelem nélkül volt, de ez van. Azóta nem voltam más roma lánnyal, de addig pl. nem süllyednék, hogy az utcasarokról/útmellől szedjek össze egyet egy órára. Voltak azóta nem roma barátnőim, de most épp nincs senkim már pár hónapja, úgyhogy megint csak olyanokra tudok gondolni.

Viszont nem tudom, hogy inteligens, kultúrált cigánylányokkal hogy és hol tudnék ismerkedni.


2009. ápr. 3. 19:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/85 anonim ***** válasza:
52%
utolsó dolog, az, hogy ki, hogy néz ki utólag, az nem csak a különböző népek keveredésétől függ, hanem inkább attól, hogy a szülök hogy néznek ki (gondolok itt arra pl.: hiába keveredik egy ronda magyar, egy ronda némettel, attól nem lesz szép gyerekük max. intelligensebb... -- és direkt magyar-német példát írtam, hogy ne legyek rasszista...)
2009. ápr. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/85 anonim ***** válasza:
63%
13:15-nek meg teljesen igaza van.
2009. ápr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/85 anonim ***** válasza:
88%

12:37-es: Imádom, amikor korlátoltak mondják rám, hogy én vagyok a hülye. Az még sosem jutott eszedbe, hogy soha, sehol nem találsz egy olyan népességet se, aminek minden tagja ugyanúgy viselkedne? A cigányságon belül is több különböző "fajta" van, itt Magyarországon pl. 3 is. Ebből az egyik szinte teljesen asszimilálódott már és sokszor kinézetre is alig látszik rajtuk, hogy cigányok, pedig azok.

És mégis tudtak alkalmazkodni, beilleszkedni, és bármily meglepő, nem házasodnak családon belül, pedig cigányok. Aztán van egy középső vonulat, amelyik nagyjából félúton áll beilleszkedés terén, és van a harmadik, amelyik a leginkább le van maradva ilyen téren. De még köztük is lehetnek kivételek.

Szóval a lényeg: ha két különböző rassz génkészlete keveredik, az akkor is vérfrissítés, ha abból az egyik még akár beltenyésztett is, mivel ilyen esetben az egészséges gének a károsak nagy részét kiütik, semlegesítik. És ha az utódok is gondoskodnak a frissítésről, legkésőbb két-három generáció alatt teljesen fel lehet frissíteni.


---------------------------

12:39-es: Tehát a magyar is genetikailag hulladék? Érdekes elképzelés, de mivel mint mondtam, folyamatosan keveredtünk, ezért ez az állítás nem helytálló.


---------------------------

12:52-es: Ha te nem érted a bonyolultabb dolgokat, az nem engem minősít. Hogy minek kéne utánaolvasnod? Genetikának, biológiának, öröklődésnek, ilyesmiknek. Ajánlom pl. Czeizel-től "A magyarság genetikája" c. könyvet, igen érdekes és tanulságos olvasmány.


Angliában pedig leginkább csak London, meg még egy-két nagyobb városban vannak feketék meg kínaiak, ugyanúgy, ahogy nálunk Pesten, de vidéken náluk se jellemző. Az említett nagyobb városaikban akad is pár szép lány, szó se róla, de a vidék továbbra is "hamisítatlan angol".


Kutyáknál a korcs ezerféleképpen nézhet ki, csakis attól függ, mik voltak az ősei, és gyakran sokkal szebb is, mint azok, és mindig erősebb, egészségesebb, eszesebb is, mint a folyton betegeskedő fajtiszták.


Hogy kit kivel keresztezel, az mint mondtam, mindaddig édesmindegy, amíg kellően távoliak egymástól a génjeik. Minél több náció és rassz van az őseid között, annál jobb a génkészleted. Ilyen szempontból teljességgel érdektelen, hogy pontosan mely nációk és rasszok voltak azok, a lényeg, hogy minél sokfélébbek legyenek.


A kultúrának pedig semmi köze a genetikához. Lehetsz te akár Albert Einstein fia is, de ha aztán elkerülnél olyan nevelőszülőkhöz, ahol az apa alkoholista, az anya meg idegroncs (csak mondtam egy példát), akkor már eleve sokkal rosszabb esélyekkel indulsz kulturálódás terén.


---------------------------


12:54-es: Érdekes, hogy a hozzád hasonlók mindig azokat "hülye gyökerezik" le, akik értelmessen beszélnek, miközben épp saját maguk használnak "hülye gyökeres" kifejezéseket. És honnan veszed, hogy "balos"? Személy szerint abban hiszek, hogy mindenki kapja meg azt, amit megérdemel. Aki pl. nem hajlandó dolgozni, az ne kapjon semmit. Hol van itt a balosság? De mindegy, te nyilván úgyis jobban tudsz mindent.


Amúgy van cigány barátnőm, képzeld, és éppen ezért is tudom mondani saját tapasztalatból, hogy VAN köztük értelmes, kulturált, jólnevelt, stb. .


---------------------------


12:58-as: Hogy mi öröklődik, az abszolút véletlenszerű. Hosszú távon viszont az marad meg, ami hasznos.


---------------------------


13:02-es: Írtam feljebb, hogy a genetikai háttérnek az értelmi szinthez annyi köze van csak, hogy ad egy keretet, amit viszont már neked magadnak és a környezetednek kell feltöltenie tartalommal, miközben felnősz. Ha egy abszolút ingerszegény, sötét hülye környezetbe kerül, akkor Einstein utódainak se lenne sok esélye, lásd fentebb.

Ugyanez a helyzet Amerikában is. Hiába lehet ott jó sok keveredés, és születhetnek olyan gyerekek, akik tényleg sokra vihetnék, ha a társadalmuk és az oktatási rendszerük nagyon sokaknak nem ad lehetőséget a kibontakozásra, sőt, egyenesen visszahúzza őket. Márpedig ezeket a társadalmi kereteket még nem a már keveredettek hozták létre, hanem még a "TISZTAVÉRŰ" FEHÉR, ANGOL PROTESTÁNSOK...


---------------------------


13:15-ös: Istenem, micsoda szint van itt... Pont azt magyarázom, hogy a fajtiszta minden, csak nem jó. Nézd meg a kutyákat, macskákat, vagy bármilyen állatfajt: minél fajtisztábbak, annál betegesebbek, gyengébbek, annál több nyavalyától szenvednek és kevesebb a sütnivalójuk, míg az úgynevezett "korcsoknál", vagyis keverékeknél kevés életrevalóbb akad.

Hogy a köznyelv degradálta a "korcs" szót, arról én nem tehetek - a genetika azonban egyértelműen mutatja, hogy épphogy a "korcsok", vagyis keverékek vannak előnyben a valóban "elkorcsosult" (vagy akkor fogalomzavar elkerülése végett mondjunk inkább "elsatnyult"-at) fajtisztákkal szemben.


És a te hülyeségedről megint csak nem én tehetek. TE MONDOD, hogy a magyar korcs, nem én. ÉN PONT AZT MONDTAM, hogy NE HAGYJUK elkorcsosulni (elsatnyulni) a magyart azzal, hogy megpróbálunk megőrzini egy olyan "fajtisztaságot", ami soha nem is létezett.


Értelmes emberek, hajrá...


---------------------------


13:22-es: Ez abszolút lutri. Lehet, hogy az lesz, lehet, hogy nem. A genetika már csak ilyen.


---------------------------


13:43-as: Gratulálok a szárnyaló értelmi szintedhez, tényleg. Amúgy Asatru vagyok, de ez ne zavarjon. És ha nem tudod, mi az, akkor újfent gratulálok az eszedhez.


---------------------------


13:50-es: Mint írtam az előbb, ezt egy másik válaszoló írta, nem én. Látszik, mennyire figyeltek.

Bennem egyébként valóban kevés a magyar vér, és ennek kimondottan örülök is, a fentebb felsorolt okok miatt.

2009. ápr. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/85 anonim ***** válasza:
88%

14:30-as: Csak egy civilizált ember. Tudod, ők azok, akik egyszerűen élik az életüket, teszik a dolgukat, és igyekeznek a lehető legjobban kijönni mindenki mással.

Aztán vannak a hozzád hasonlók, akik káromkodnak, keménykednek és büszkék a sötétségükre, miközben vandálkodnak és cseszegetnek másokat, gyakorlatilag tökéletesen "cigányként" viselkedve, de közben mégis megvetve az igazi cigányokat.

Gratulálok.

2009. ápr. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/85 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok rasszista,de sajnos azt kell hogy mondjam: CIGÁNNYAL NE KEZDJ!!! sajnos nem méltoak rá
2009. ápr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/85 anonim ***** válasza:
70%

12:37-es: Én mondtam ilyet, vagy csak odaképzeled? Tisztában vagyok vele, hogy sehol sem találok olyan népességet, amelynek minden tagja ugyanúgy viselkedne. Nem szokásom egy népcsoportot több fajtára osztani, szerintem ez felesleges bonyolítás: gondolom akiken kinézetre alig látszódik, hogy cigány (mert van ilyen tényleg) annak az ősei közt van fehér ember nem? Sőt azt sem állítottam, hogy ne tudnának alkalmazkodni, tudod valaki itt írt az arányokról. Jó, ha az 5-10% alkalmazkodott.... (én most egybe nézem a romákat) Elsősorban itt a kultúrájukra gondoltam, mikor azt írtam, hogy ilyenekkel nem kellene keveredni... Nem "házasodnak" (azért időzőjelben, mert nem házasodnak, az nem divat náluk) családod belül, ezt honnan veszed? Az okos könyved írja, vagy van konkrét 50 példát is? Mert én pont azt tapasztalom, hogy igen, és ez megszokott náluk. :) (Szabolcs, Borsod, Hajdú megye.)

"Szóval a lényeg: ha két különböző rassz génkészlete keveredik, az akkor is vérfrissítés, ha abból az egyik még akár beltenyésztett is, mivel ilyen esetben az egészséges gének a károsak nagy részét kiütik, semlegesítik." Ez valószínűleg igaz, bár szerintem biztos maradnak azért ott hibás gének is...., hisz ha ez ilyen egyszerű lenne már rég "szupermanek" járkálgatnának köztünk....

"És ha az utódok is gondoskodnak a frissítésről, legkésőbb két-három generáció alatt teljesen fel lehet frissíteni. " Nem kevés az a 2-3 generáció azért? Például, jelen esetben egy magyar fiú összejön egy mondjuk nála sokkal elmaradottam rendes cigány lánnyal, ami még oké, de mi van akkor, ha a fiú szakítani akar, vagy megcsalja a lányt, és a sokkal elmaradottabb családja elvágja a fiú torkát? (én értem hogy a cigányok közt is vannak normálisak, ismerősöm is van (persze magyar családban nevelkedett, örökbe fogadott gyerek), de ugye nézzük az arányokat is, és ha neked arról nincs fogalmad, akkor gyere le az alábbi megyék cigány lakta településére, és nézz szét.) Szóval a lényeg: ez a kulturális különbség miatt szinte megvalósíthatatlan, és nem arról van szó hogy egyáltalán nincs igazad, remélem így már érthetőbb mit akartam....

----------------------------

12:39-es: Ezt megint honnét veted? (nagyon látszik a titkolt magyar ellenesség az írásodban) Csak egy példa volt. (történetesen, ha mondjuk két népcsoport hulladékát keresztezzünk akkor nem biztos, hogy abból jó dolog fog kisülni, vagy tévedek?)

----------------------------

12:52-es: "Ha te nem érted a bonyolultabb dolgokat, az nem engem minősít." - Ebben igazad van, de az már téged minősít, hogy csak annyit írsz "olvass utána ('paraszt') ". Látod így már sokkal másabb, hogy írtad: "Genetikának, biológiának, öröklődésnek, ilyesmiknek. Ajánlom pl. Czeizel-től "A magyarság genetikája" c. könyvet, igen érdekes és tanulságos olvasmány. " (Tudjuk, persze hogy nagyon jó, ha 1 ember elfogja olvasni, de legalább tettél valamit annak érdekében, hogy ne legyen annyi "hülye magyar" nem? - (persze itt most megint beleköthetnék abba, hogy pont te mondod hogy a keveredésnek köszönhetően a magyarok milyen okosak meg stb., és pont te hülyézel, de értem mit akarsz írni....)). Egyébként én a példákat arra értettem, hogy nyugodtan megoszthatod velünk az egyetem nevét ahol tanultál, hogy mi is ismerjük, esetleg más egyéb okos példákkal álátámaszthatnád írásod....

Jó, az Angliás dolgot elfogadom és megértettem. A kutyák: "Kutyáknál a korcs ezerféleképpen nézhet ki, csakis attól függ, mik voltak az ősei" -> szóval, azért mégis csak megkel nézni az őseit, nem lehet csak úgy össze-vissza keresztezni nem? Azon elméleted, hogy a fajtiszta betegesebb, a vadon elő állatok miatt megbukni látszik? (nagyszüleimnek fajtiszta kutyáik voltak, és vannak is, és nem igazán betegesek....). Esetleg, itt arra gondolsz, hogy betegesebbek LEHETnek?

"Hogy kit kivel keresztezel, az mint mondtam, mindaddig édesmindegy, amíg kellően távoliak egymástól a génjeik. Minél több náció és rassz van az őseid között, annál jobb a génkészleted. Ilyen szempontból teljességgel érdektelen, hogy pontosan mely nációk és rasszok voltak azok, a lényeg, hogy minél sokfélébbek legyenek. " -> "(történetesen, ha mondjuk két népcsoport hulladékát keresztezzünk akkor nem biztos, hogy abból jó dolog fog kisülni, vagy tévedek?)"

"A kultúrának pedig semmi köze a genetikához. Lehetsz te akár Albert Einstein fia is, de ha aztán elkerülnél olyan nevelőszülőkhöz, ahol az apa alkoholista, az anya meg idegroncs (csak mondtam egy példát), akkor már eleve sokkal rosszabb esélyekkel indulsz kulturálódás terén. " - hehehe, a biológián belül a genetikához tényleg nincs, de ahogy írtad a végeredmény kialakulásában igen, én nem ezt írtam? ("és még a kultúrájukról ne is beszéljünk")

----------------------------

12:54-es: Elnézésed kérem, hogy azt mondtam rád, hogy "balos" vagy. (nem gondoltam, hogy ez sért téged).

"hogy a hozzád hasonlók mindig azokat "hülye gyökerezik" le, akik értelmessen beszélnek" -> hehehe ("FeneNagyMagyarok, büdös rohadt életbe, Tanulj Tinó (Tinó-t magyarra érted?)..."). Értem, volt/van cigány barátnőd, és akkor hány százaléka értelmes? (5-10%?)

----------------------------

12:58-as: "Hogy mi öröklődik, az abszolút véletlenszerű. Hosszú távon viszont az marad meg, ami hasznos. " - na látod, véletlenszerű, és nagyon csúnya hosszú távú folyamat amihez, egy bizonyos kulturális egyenlőség kell... (Lásd: 12:37-es: "szuperman rész")

----------------------------

13:02-es:" Írtam feljebb, hogy... -> akkor Einstein utódainak se lenne sok esélye, lásd fentebb. " - Lásd "kultúra" az előzőekben. Szerintem az amerikás dolog azon kívül, hogy okosság, nem sok mindenkit, hat meg, már aki a végeredményt nézi.... "TISZTAVÉRŰ" FEHÉR, ANGOL PROTESTÁNSOK... " - ez komoly? Ajánlom figyelmedbe: [link]

----------------------------

13:15-ös: Figyelj, itt most vagy én nem tudok jól olvasni és értelmezni ("De persze még nincs késő. Ha mindenképp el akarjátok korcsosítani a népet, akkor hajrá, beltenyésszetek csak, MAGYAR A MAGYARRAL. "), vagy te nem tudsz normálisan fogalmazni? Hisz most attól tekintsünk el, hogy a magyar alapból "korcs" (mert ne bonyolítsunk), szóval vegyük fajtisztának, ez esetben viszont nem lehet elkorcsosítani semmit, és tök mindegy te mire gondoltál, mert nem vagyunk gondolat olvasók, viszont ez így nem azt jelenti amit meg szerettél volna osztani velünk, akár tetszik akár nem. Talán még kiegészíteném azzal a mondandód, hogy lehet hogy kevésbé hajlamosabbak a betegségre mint a fajtiszták, de ezt sok minden más is befolyásolja (hisz elmondásod szerint akkor Magyarországon mindenki teljesen egészséges.....)

"Hogy a köznyelv degradálta a "korcs" szót, arról én nem tehetek" -> erről valóban nem, de arról igen, hogy művelt ember létedre, egy népcsoportra azt mondod, hogy korcs, mikor olyat nem illik (nem tudom mit szolnál hozzá ha azt mondanám te korcs vagy?).

"a genetika azonban egyértelműen mutatja, hogy épphogy a "korcsok", vagyis keverékek vannak előnyben a valóban "elkorcsosult" (vagy akkor fogalomzavar elkerülése végett mondjunk inkább "elsatnyult"-at) fajtisztákkal szemben" -> :) pont te magad írtad, hogy lutri, és ez hosszú folyamat...., szóval akkor azért nem mutatja egyértelműen, maximum lehetséges, hogy.....

"De persze még nincs késő. Ha mindenképp el akarjátok korcsosítani a népet, akkor hajrá, beltenyésszetek csak, MAGYAR A MAGYARRAL. " hehehe -> "És a te hülyeségedről megint csak nem én tehetek. TE MONDOD, hogy a magyar korcs, nem én."

"Értelmes emberek, hajrá... "

----------------------------

"13:22-es: Ez abszolút lutri. Lehet, hogy az lesz, lehet, hogy nem. A genetika már csak ilyen. " -> Lásd fent.....


Talán ha nem így állnál a dolgokhoz, akkor nem lenne ennyi sötét magyar aki "legyökerezz".

2009. ápr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/85 anonim ***** válasza:
91%
Az előzőt a Tisztelt Civilizált úr 14:35-ös és 14:38-as válaszára írtam. Az előző válaszoló.
2009. ápr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/85 anonim ***** válasza:
100%
Összességében elmondhatjuk, hogy a genetika csak EGY tényező a sok közül amely segíthet egy jobb népcsoport kialakulásában (hisz ez csak odáig tart míg megszületik a gyerek), de sajnos, a végeredmény még ezer dologtól is függhet.....
2009. ápr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/85 anonim ***** válasza:

"Nem szokásom egy népcsoportot több fajtára osztani, szerintem ez felesleges bonyolítás"


Nem is én osztom fel őket, hanem ők magukat: beásra, lovárira és romungróra, név szerint. Csak nem akartam még hosszabbra nyújtani az írást.


"Elsősorban itt a kultúrájukra gondoltam, mikor azt írtam, hogy ilyenekkel nem kellene keveredni..."


Ez a rész még rendben is van mindaddig, amíg a valóban bajkeverő "kulturájúakról" beszélsz. Csak ugye nem mindegyik az, de ahogy látom, ebben azért egyetértünk.


"Az okos könyved írja, vagy van konkrét 50 példát is? Mert én pont azt tapasztalom, hogy igen, és ez megszokott náluk. :)"


Igen, vannak példák is, de tény az is, hogy az általad említett megyék valóban a problémásabbak között vannak. Ezt mondtam épp az előbb is: egyáltalán nem tagadom én se, hogy vannak ilyenek.


"Ez valószínűleg igaz, bár szerintem biztos maradnak azért ott hibás gének is"


Persze. Ezért kell a rendszeres frissítés, erről beszélek.


"nagyon látszik a titkolt magyar ellenesség az írásodban"


Titkolt? Fura, azt hittem, teljesen egyértelműen kifejeztem, hogy a korlátolt magyarokat (és ha már itt tartunk, bármilyen más nép, nemzet és rassz korlátolt egyedeit egyaránt) ellenzem. Akivel értelmesen lehet beszélni, és aki tud és hajlandó is gondolkodni és megfontolni más nézőpontokat is, azokkal semmi bajom. És ez szintén független az illető származásától.


"Látod így már sokkal másabb, hogy írtad: "Genetikának, biológiának, öröklődésnek"


Ezt már az elején egyértelműnek vettem, lévén eleve erről írtam végig, amikor azt mondtam, hogy olvass utána. Nem gondoltam volna, hogy még egyszer le kellene írnom ugyanazt.


"pont te mondod hogy a keveredésnek köszönhetően a magyarok milyen okosak meg stb., és pont te hülyézel, de értem mit akarsz írni"


Igen... Ahogy fentebb is kifejtettem: adott a jó keret, a háttér arra, hogy okosak lehessenek, de ez még nem jelenti azt, hogy lesz rá módjuk (és szándékuk!) is, hogy ezt kibontakoztassák.


"Egyébként én a példákat arra értettem, hogy nyugodtan megoszthatod velünk az egyetem nevét ahol tanultál"


Kérlek: Pécsi Tudományegyetem. Angol-német szakon végeztem, itt találkoztam cigány diákokkal, egy másik tanszéken pedig cigány tanárral.


""Kutyáknál a korcs ezerféleképpen nézhet ki, csakis attól függ, mik voltak az ősei" -> szóval, azért mégis csak megkel nézni az őseit, nem lehet csak úgy össze-vissza keresztezni nem?"


Dehogynem. Itt a kinézetről volt szó. Vagyis mondjuk egy skót juhász meg egy német juhász keveréke nyilván máshogy fog kinézni, mint egy dobbermanné meg egy golden retrieveré. De amúgy akár a skót juhászt is keresztezhetnéd a golden retrieverrel, vagy bármelyiket bármelyikkel.


"Azon elméleted, hogy a fajtiszta betegesebb, a vadon elő állatok miatt megbukni látszik"


Miért bukna meg? A vadon élő állatoknál általában igen nagy létszámú a populáció, így bőven elég vérvonal lehet bennük ahhoz, hogy a fajon belül változatos maradjon a génkészlet. Ugyanígy, az ember is nagy létszámmal bír, és szintén rengeteg vérvonallal rendelkezik.


"Esetleg, itt arra gondolsz, hogy betegesebbek LEHETnek?"


Ez csak attól függ, hogy mennyire beltenyésztett fajta. Minél kevesebb egyed van belőle, és minél kínosabban ügyelnek a vérvonal "tisztaságának" megőrzésére, annál nagyobb a betegesebbé válás rizikója - kicsit hasonlóan a régi egyiptomi fáraódinasztiákhoz.


"történetesen, ha mondjuk két népcsoport hulladékát keresztezzünk akkor nem biztos, hogy abból jó dolog fog kisülni, vagy tévedek?"


Ha genetikai értelemben vett hulladékról beszélsz, akkor ahhoz valóban kell jó adag szerencse is. De ha kulturálisan, akkor mint mondtam, rengeteg múlik azon, hogy aztán milyen környezetbe kerül a gyerek.


"de ahogy írtad a végeredmény kialakulásában igen, én nem ezt írtam"


Tartok tőle, itt nem teljesen értem, mit akarsz mondani. A végeredmény kialakulása attól a környezettől függ, amiben a gyermek nevelkedik.


"Elnézésed kérem, hogy azt mondtam rád, hogy "balos" vagy. (nem gondoltam, hogy ez sért téged)."


Nem sért, csak azt találom eléggé különösnek, hogy ha valaki nem gyűlölködik, akkor azt feltűnően gyakran "balosozzák/libcsizik/zsidózzák" le (kihagytam valamit...? ja, persze, még "meleg" is lehet, pl.).


""hogy a hozzád hasonlók mindig azokat "hülye gyökerezik" le, akik értelmessen beszélnek" -> hehehe ("FeneNagyMagyarok, büdös rohadt életbe, Tanulj Tinó (Tinó-t magyarra érted?)...")."


Tinó-t bárkire értem, aki korlátolt, lásd feljebb. Amúgy tény, néha sajnos én is elragadtatom magam, ezért én kérek elnézést. De legalább igyekszem megtenni minden tőlem telhetőt, hogy erre a lehető legritkábban kerüljön sor - ellentétben sok más válaszolóval itt, akinek gyakorlatilag minden mondatában van valami trágárság.


"na látod, véletlenszerű, és nagyon csúnya hosszú távú folyamat amihez, egy bizonyos kulturális egyenlőség kell"


Igen, és ezért tenni is kell. Magyarnak is, cigánynak is. Törvényhozási, parlamenti, valamint hétköznapi, átlagemberi szinten egyaránt. MINDEN bűnös kapja meg a méltó büntetését, származásától függetlenül - aki pedig dolgozni akar és beilleszkedni, az kapja meg erre a lehetőséget, SZINTÉN származásától függetlenül.

De ha valakit első pillantásra elküld pl. egy munkaadó csak mert Oláh a neve, akkor hogyan derülhetne ki valaha is, hogy ő tényleg akart-e dolgozni?


"Amerika"


Az ajánlást köszönöm, tisztában vagyok vele, miután ezt is tanultam, egyebek mellett, de mindegy. A fehér angol protestáns nem más, mint az angol WASP (white, anglo-saxon protestant) fordítása, amire mindig is úgy utaltak, mint Amerika "vezető" rétegére.


"De persze még nincs késő. Ha mindenképp el akarjátok korcsosítani a népet, akkor hajrá, beltenyésszetek csak, MAGYAR A MAGYARRAL."


Nem tudom, ezen mi olyan nehezen érthető. Itt arról papoltak sokan, hogy magyar ember magyarral házasodjon. Erre mondtam, hogy beltenyésszetek csak, magyar a magyarral. Mit nem lehet érteni ezen?


"Talán még kiegészíteném azzal a mondandód, hogy lehet hogy kevésbé hajlamosabbak a betegségre mint a fajtiszták, de ezt sok minden más is befolyásolja (hisz elmondásod szerint akkor Magyarországon mindenki teljesen egészséges.....)"


Akkor valamit megint félreértettél. Ha visszaolvasol, látod, hogy az elvet vázoltam fel - vagyis azt, hogy a genetikai változatosság jobb ellenállóképességet eredményez, aminek a fenntartásához és kibontakoztatásához viszont természetesen éppúgy kellenek a megfelelő feltételek, ahogy az intellektuséhoz is, lásd feljebb. Tehát köszönöm a kiegészítést, de szerintem nem volt szükséges - de ha így egyértelműbb, hát legyen.


"művelt ember létedre, egy népcsoportra azt mondod, hogy korcs, mikor olyat nem illik"


Hányszor mondjam még, hogy nem én neveztem korcsnak a magyart? Egyébként teljesen mindegy, mert az itt taglalt értelemben a korcs egyszerűen keveréket jelent (ahogy a kutyáknál is), míg az "elkorcsosult" a már említett "elsatnyultat/degeneráltat", tehát ez a szó valóban okoz némi fogalomzavart. De ebben az értelemben használva pl. nyugodtan mondhatnád rám, hogy korcs vagyok, mert még igazad is lenne, tekintve, hogy 4 különböző nációról tudok a családfámban, így valóban keverék vagyok, igen. Ezt nem is látom sértőnek.


"pont te magad írtad, hogy lutri, és ez hosszú folyamat...., szóval akkor azért nem mutatja egyértelműen, maximum lehetséges, hogy"


Az a lutri, hogy pontosan melyik adottságokat kapod meg. A globálban vett génfrissülés viszont nem lutri, az mindenképp bizonyosság - viszont hosszú távú valóban lehet. És épp ez a lényeg.


""De persze még nincs késő. Ha mindenképp el akarjátok korcsosítani a népet, akkor hajrá, beltenyésszetek csak, MAGYAR A MAGYARRAL. " hehehe -> "És a te hülyeségedről megint csak nem én tehetek. TE MONDOD, hogy a magyar korcs, nem én." "


Lásd fentebb... KORCS = KEVERÉK . ELKORCSOSULÁS = ELSATNYULÁS, DEGENERÁLÓDÁS.

TEHÁT: "el akarjátok korcsosítani a népet" = "el akarjátok satnyítani/degenerálni a népet" . VAGYIS: MÉG _NEM_ AZ, ÉS NEM IS SZERETNÉM, HA AZ LENNE. EZÉRT MONDTAM, HOGY HA TI MÉGIS EZT AKARJÁTOK, AKKOR HAJRÁ.

Így már tiszta?


"Talán ha nem így állnál a dolgokhoz, akkor nem lenne ennyi sötét magyar aki "legyökerezz"."


Tény, én is követek el hibákat, igyekszem is tanulni belőlük. Arról viszont megint csak nem én tehetek, ha sokan mások viszont nem hajlandóak ugyanerre.


"Összességében elmondhatjuk, hogy a genetika csak EGY tényező a sok közül amely segíthet egy jobb népcsoport kialakulásában (hisz ez csak odáig tart míg megszületik a gyerek), de sajnos, a végeredmény még ezer dologtól is függhet....."


És ebben teljesen egyet is értünk.

2009. ápr. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/85 anonim ***** válasza:
70%

Jajj emberek.. olyan tudatlanok vagytok és mind fehérek.. erre aztán büszkék lehettek. Én egy olyan általánosba jártam ahol a diákok 60%-a cigány volt. És mégis ki tette tönkre a vadi új ajtókat? Kik törték ki az ablakokat? Kik szemeteltek a folyosón állandóan? A FEHÉR BŐRŰEK.. ennyit rólatok x) Van egy kancsal kis cigánygyerek aki mai napig odajön hozzám beszélgetni az utcán és nem kunyerál cigit se pénzt... szimplán csak odajön és megkérdezi h h vagyok.. Pedig szegény gyerek a legaljából való. Ergo a cigányok úgy viselkednek veled ahogy te velük... Ha te leköpködöd őket ne várd h majd kinyalják a pici popódat..


Kedves Kérdező nem kell aggódnod nyugodtan keress egy cigány lányt mert tényleg a legtöbb közülük nagyon is szép! Igaz az öltözködésükkel nem nagyon vagyok kibékülve de ha neked ez tetszik csak hajrá :) Erre a sok tudatlan emberrel meg ne foglalkozz, mert csak egy nagy rakás szerencsétlenségek és rá kell fogni vkire h " na igen ő szarabb mint én " és ettől jobban érzik magukat. Pontozzatok le nyugodtan =)

2009. ápr. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!