Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A cigányokhoz vonzódom. Ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A cigányokhoz vonzódom. Ez baj? Néha úgy érzem baj, néha, hogy nem. Tudom miért van ez, azt hiszem azért, mert egy cigánylánnyal vesztettem el a szüzességem

Figyelt kérdés

Néha úgy érzem baj, néha, hogy nem. Tudom miért van ez, azt hiszem azért, mert egy cigánylánnyal vesztettem el a szüzességem, igaz nem szerelemből volt, mert nálunk dolgozott a háznál, amit bánok is hogy szerelem nélkül volt, de ez van. Azóta nem voltam más roma lánnyal, de addig pl. nem süllyednék, hogy az utcasarokról/útmellől szedjek össze egyet egy órára. Voltak azóta nem roma barátnőim, de most épp nincs senkim már pár hónapja, úgyhogy megint csak olyanokra tudok gondolni.

Viszont nem tudom, hogy inteligens, kultúrált cigánylányokkal hogy és hol tudnék ismerkedni.


2009. ápr. 3. 19:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/85 anonim ***** válasza:
31%

szerintem nyugodtan keress magadnak valami fain cigánylányt!!!Ne foglalkozz a rasszistákkal, itt nagy a szájuk de ha meglátnak 1-2 cigányt az utcán meg se mernek szólalni!!

20 éves egyedülálló cigánylány vagyok, és én is foglalkozom magyarokkal!!!

2009. jún. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/85 anonim ***** válasza:
63%
Persze hogy nemmernek megszólalnai ha elmmennek elöttük,mert egyből huszan betámadnák és megkéselgetnék.NE KEZDJ CIGÁNYOKKAL. Roszabbak mint a patkányok nincs az a pénz.
2009. jún. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/85 anonim ***** válasza:

"Ne foglalkozz a rasszistákkal, itt nagy a szájuk de ha meglátnak 1-2 cigányt az utcán meg se mernek szólalni!"


Ha nem ilyen kormány lenne,akkor Szögi Lajos gyilkosai karóba lennének húzva!

Meglátjuk kinek nem lesz nagy szája! (kb 2014 után jobban fog érződni)

2010. jan. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/85 anonim válasza:

sziiaa én romaa vagyok és szerintem nem baj :D

és ez joooo ;) nincs semmi baj veled

2010. nov. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/85 anonim válasza:

70-es!

Te sík hülye vagy mindazonáltal,hogy orvosira jársz.

Nagyon nem szeretnék egyszer a páciensed lenni.

A vitapartnered(szintén egyetemista)nagyon helyesen írta le a genetikával kapcsolatos mondandóját.

Sajnos ti már ferdítitek a hozzászólását,hiszen ő azt írja,hogy annál egészségesebb,értelmesebb,életrevalóbb lesz egy gyermek,minél többféle nációhoz tartoztak a felmenői.

Nem úgy fogalmazott,hogy magyar csakis cigánnyal sokasodjon kizárólag.

A kérdezőnek is válaszolva:

Semmi baj nincs ha a cigányokhoz vonzódsz,arra figyelj csak,hogy a kulturált,ápolt és tenni akaró részükkel kezdj.

Az ilyen cigányok idővel úgyis kivetik magukból azt a fajtát,akik miatt ennyire rossz a jelenlegi megítélésük.

2013. jún. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!