Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, hogyan szoktátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan szoktátok a melleteket használni szex közben? Szeretitek, ha foglalkozik vele a másik fél?

Figyelt kérdés

Érdekel, hogy a mell, mint testrész hogyan jelenik meg a szexuális életetekben :) Milyen nagy a melletek, és milyen szerepe van szex terén? Élveztek, ha a másik fogdossa, masszírozza, nyalja, vagy "kapaszkodik" belé? :P

Ha kort is jelöltök a válaszban, köszönöm :))



2015. jan. 30. 22:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim válasza:
91%

Mivel a mell egy erogénzóna, természetesen élvezem:) Leginkább ha a szájával kényezteti, az nagyon felizgat. De ha lassan, óvatosan simogatja, azt is nagyon szeretem.

17/L

2015. jan. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
86%

Van olyan nő, aki nem szereti, ha a melleit kényeztetik???

Nyilván van, aki a gyengéd cirógatástól indul be, más intenzívebb ingereket igényel (pl. markolászni, csipkedni), de nagyon kevés lány lehet, akit hidegen hagy.

És ez független a mérettől, azt hiszem.

24L

2015. jan. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
94%
Nekem kis melleim vannak. Az eddigi pasijaim imádták, az ő megfogalmazásukban "tenyeres" cicik. Jól esik, ha simogatják vagy nyalogatják, szívogatják, de nálam nem különösebb erogénzóna, szóval ha épp nem kap szerepet a mellem 1-1 aktus során, egyáltalán nem veszem zokon, számomra is kihagyható. 21/N
2015. jan. 31. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 anonim ***** válasza:
97%

nekem se olyan nagyok, minden eddigi pasim azt mondta hogy pont jó méretűek és nekem egyáltalán nem erogén zóna.

persze szeretem ha barátom alkalmakként kicsit megszorítja vagy megcsókolja, de én is túlélem ha nincs jelen a mellem szex közben :)

2015. jan. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 anonim ***** válasza:
32%
használni? praktikus, mert valójában üreges és bele tudok tölteni egy kis vodkát meg ezt azt, és közbe összerázódik a pia, kész is a koktél :'D shaker csak rámnőtt vazzeh.
2015. febr. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 anonim ***** válasza:
93%
Nekem sem erogénzóna, nem különösebben szoktam én magam velük foglalkozni mert majdnemhogy nincs. Talán a mellbimbómat ha nyalja, az felizgat, de különben nem nagyon.
2015. jún. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 anonim ***** válasza:
88%
Én szeretem, azt utálom amikor egy pasi azt hiszi, hogy a mell a mellbimbóból áll és szopja, mint egy kisgyerek az anyukája mellét, kajak úgy. Szopogatja, nyalja, de a többivel nem foglalkozik, ja meg nem tudjak rendesen megfogni, vagy nyomkodják az egészet össze-vissza vagy a bimbót tekergetik, mint valami rádiót. Pfff
2015. szept. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 anonim ***** válasza:
98%
Én imádom, ha szopogatja, nyalogatja, simogatja.
2015. szept. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 anonim ***** válasza:
96%
Nekem meg nagy es sajnos logos a mellem de a barátom nagyon szereti simogatni, nyalogatni es mindig probal minel nagyobb reszt bevenni a szajaba :) nagyon szeretem ha nyalogatja meg gyengeden er hozza de neha meg a csipkedest es a durvabb dolgokat elvezem. Mindig foglalkozik veluk szex kozben, sokszor becezgeti csak ugy, neha ra is kell szolnom hogy nyilvanosan ott ne tapogasson.
2015. szept. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 anonim ***** válasza:
98%

Nekem kifejezetten nagy és érzékeny melleim vannak. Mivel párom odavan értük, ezért nálunk mindig van szerepük a szex során.

Nagyon szeretem és igénylem is, hogy a párom foglalkozzon velük. A gyengéd markolászást és simogatást szeretem, de azt is, ha a párom a mellbimbómat szívogatja és harapdálja, csak ne nagyon durván csinálja.

Másrészt számára is nagyon izgató, ha a melleimmel érek hozzá, pl. végighúzom a meztelen hasán vagy az arcába nyomom őket. Az utóbbi akkor is jól működik, ha ruhában csinálom pl. az ülében ülve.


26L

2015. szept. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!