Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, hogyan szoktátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan szoktátok a melleteket használni szex közben? Szeretitek, ha foglalkozik vele a másik fél?

Figyelt kérdés

Érdekel, hogy a mell, mint testrész hogyan jelenik meg a szexuális életetekben :) Milyen nagy a melletek, és milyen szerepe van szex terén? Élveztek, ha a másik fogdossa, masszírozza, nyalja, vagy "kapaszkodik" belé? :P

Ha kort is jelöltök a válaszban, köszönöm :))



2015. jan. 30. 22:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 anonim ***** válasza:

64-es

Kedves válaszoló, tudod vannak akiknek inkább a kisebb mellű nők jönnek be. Én is úgy vagyok vele hogy bizonyos szempontokból inkább jobbak a kisebbek mint nagyobb társaik.

Nincs gond az idő előrehaladtából következő megereszkedéssel, nem lóg, nem veszít a tartásából, formájából, feszességéből stb.


Egyébként ki mennyire van megelégedve a melleivel női szemmel, a fentebb vázolt szempontok alapján?

Formailag, feszességileg, tartásilag. Illetve kilehetne még térni a melleken a legszexibb és vizuálisan legizgatóbb részre a bimbókra.

Itt is annyiféle fajta ahány nő van a Földön.

Magam részéről imádom a rózsaszín picit nagyobb peckes bimbókat közepes udvarral. A top az a kissé felfelé ívelő, szinte hegyes, csúcsos feszes mellek bőrszínű befelé forduló bimbókkal, isteni látvány és tapintás.

Szval hölgyeim akiknek esetleg ilyen gyönyörűségei vannak, azokban természetesen szívesen gyönyörködnék. De persze szívesen mondok véleményt bármilyen női bájról ha azt igénylik.


33f Debrecen

2022. ápr. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/81 anonim ***** válasza:

"nem lóg, nem veszít a tartásából"

Ahogy te azt gondolod.

Iga, hogy ritka, de cserébe igen ronda a kicsi, lógós mell.

2022. ápr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/81 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szoktam finoman vagy kevésbé finoman masszírozni, gyűrögetni, nem pusztán azért mert annyira jó érzés, hanem látom a páromon, hogy ez még inkább felizgatja.
2022. jún. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/81 anonim ***** válasza:
64%
Pasiként írok. A párom egyáltalán nem szereti csiklandozza, stb. Kérdeztem mit és hogyan szeretné a válasz sehogyan. Természetesen más egyebet sem szeret a szexet sem.
2022. jún. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/81 anonim ***** válasza:
64%
Fura volt itt olvasni a lányok hozzászólásait , hogy ennyire szeretik. Párom szerint a szex egy nyűg egy felesleges időpocsékolás.
2022. jún. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/81 anonim ***** válasza:
Attol fugg F36
2022. júl. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/81 anonim ***** válasza:
71%
Akik azt irtak hogy a "parjuk" nem szereti mert szerinte nyug, vagy idopocsekolas, az azert van mert a szeretojuk mar megoldotta es igy tenyleg csak nyug.....
2022. júl. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/81 anonim ***** válasza:
Istenem, bárcsak az utamba sodorna egy ilyen fleséget a sors, akinek nyűg otthon a szex...
2022. júl. 29. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/81 anonim ***** válasza:
100%

Nekem viszonylag nagy melleim vannak, de valamiért nem élvezem ha például szopva van a mellbimbó. Szinte semmit sem érzek. Nagyon ritkán lehet ilyen. A nyakam viszont sokkal érzékenyebb.

23/L

2022. okt. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/81 anonim ***** válasza:
100%
Nekem közepes melleim vannak (75B) és érzékenyek is, ami azt jelenti, hogy imádom ha foglalkozva van velük. Főként a gyengéd simogatást szeretik, de lehet nyalni és puszilgatni is. Kor: 23
2022. okt. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!