Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, hogyan szoktátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan szoktátok a melleteket használni szex közben? Szeretitek, ha foglalkozik vele a másik fél?

Figyelt kérdés

Érdekel, hogy a mell, mint testrész hogyan jelenik meg a szexuális életetekben :) Milyen nagy a melletek, és milyen szerepe van szex terén? Élveztek, ha a másik fogdossa, masszírozza, nyalja, vagy "kapaszkodik" belé? :P

Ha kort is jelöltök a válaszban, köszönöm :))



2015. jan. 30. 22:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém nem nagy,de szeretem ha foglakozik vele a párom.

Csinálhat mindent-csók,simi,markolászás, a mimbokkal is de azért finoman.

A lágy finom maszírozást szeretem a legjobban,meg amikor csók közben finoman megmarkolja.


Mondjuk ne huzogassa és ne is kapszkodjon bele,nem azért van.

2018. okt. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/81 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem ha a melleket kényezteti szájjal főleg de azt is ha simizi. Kár hogy annyit nem foglalkozik vele. Meg csináltunk már olyat is hogy mellszex
2018. dec. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/81 anonim ***** válasza:
88%

A mellem kb közepes méretű.Rajtam kívül más még nem fogta meg.Ha magam simogatom ,akkor az olyan semmilyen ,szóval egyenlőre nem élvezem.Mi benne a jó?

16/L

2018. dec. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/81 anonim ***** válasza:
8%
Két pattanással amit még megmarkolni se lehet, nem lehet sokat kezdeni. De erre van egy megoldás, nem kell deszka csajokkal randizni.
2019. jan. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/81 anonim ***** válasza:
89%
A barátnőm ha rajtam lovagol, akkor a mellei egyfolytában a számban vannak. Ilyenkor 3-4 alkalommal is elélvez ebben a pózban. 39/F
2019. febr. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/81 anonim válasza:
100%
Én imádom, ha a kedvesem kényezteti a melleimet. Erogén zóna, így nagyon felizgat. Simogatja, nyalogatja, szopogatja, markolássza, sokat foglalkozik vele. is szereti és én is. Volt olyan is, hogy attól elélveztem, hogy a mellemmel játszott. Sokáig tartott, de majd felrobbantam, fantasztikus orgazmus volt. 26/L
2019. márc. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/81 anonim ***** válasza:
95%
Nekem nagyobb melleim vannak, ês elég nagy szerepe van a melleim izgatásának a szexuális életemben. Érdekes, mert néha a melltartó rajtam marad, de a kényeztetés nem marad el így sem. Ên szeretem, ha markolásszák, ujjal a bimbóit izgatják, csókolják, szopkodják. Nálunk a mellszex is játszik, így a ráélvezés is. Az is szexi, ha a pasi a melleim közé fúrja a fejét. 19/L
2019. ápr. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/81 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem ha simogatják markolásszák, csókolgatják, vagy megdugják. Fontos, hogy mit mikor csinálnak, attól függően hogy milyen intenzitású a szex. Ha érzéki, “gyertyafényes” stb akkor nyilván inkább a simogatás csókolgatás, aztán mikor bevadulunk jöhet a durvulás.

23

2019. ápr. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/81 anonim válasza:
100%
Csak a "deszka csajok" védelmére és önbizalmuk megerősítése érdekében kényszeredett ki belőlem életem -erre az oldalra- tartozó hozzászólása. Ők is tudják, hogy -indokulatlanul- első látásra kevésbé vonzónak tűnhetnek.Illik tudni, hogy nem ez az egyetlen erogén megközelítési forma egy nő számára.Ha képes vagy egy ilyen egyébként szép arcú nővel mindezt a testi "hiányosságot" feledtetni meglehet, hogy életed legjobb élményeid egyikeként fogsz rá emlékezni és az együttléteteket újraidézni. Velem ez történt kb 45 éve, bárcsak újra találkozhatnék vele. Ez a "témafelvetés "megfogott" mert nagyon sok hozzászóló érdeklődését váltotta ki. :)
2019. jún. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/81 anonim ***** válasza:
86%
D-sek, es szamomra egyaltalan nem erogenzona.. ha elvezi a masik fel akkor csinal vele amit akar, deengem felizgatni minimalisan sem tud vele
2019. júl. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!