Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, hogyan szoktátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan szoktátok a melleteket használni szex közben? Szeretitek, ha foglalkozik vele a másik fél?

Figyelt kérdés

Érdekel, hogy a mell, mint testrész hogyan jelenik meg a szexuális életetekben :) Milyen nagy a melletek, és milyen szerepe van szex terén? Élveztek, ha a másik fogdossa, masszírozza, nyalja, vagy "kapaszkodik" belé? :P

Ha kort is jelöltök a válaszban, köszönöm :))



2015. jan. 30. 22:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 anonim ***** válasza:
86%
Engem nagyon zavar ha hozzáér a párom, egyáltalán nem izgató. Lehet azért is mert dupla D a meretem, de jobban szeretek melltartoban szexelni. Egyszerűen nincs benne semmi ami izgatna, hiába markolásszák, hiába szpopogatják egyszerűen van hogy nem is érzem XD
2016. nov. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/81 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kicsi mellem van.


Valahol olvastam hogy a kisebb mellű nők jobban élvezik ha birizgálják.


Én is szeretem, van hogy magamnak fogdosom szex közben, vagy ha olyan pózban vagyunk akkor a barátom kezét rakom oda és úgy "markolásztatom". :D

Egyedül azt nem szeretem ha a mellbimbómmal csinálnak valamit. Hamar megkeményedik és onnantól kezdve semmit nem érzek :D


Szóval lehet kicsi cicim van, egy nagyobb kezű férfinek talán el se fér a tenyerében, de imádom ha fogdossák, nekem kifejezetten erogén zóna.

2017. febr. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/81 anonim ***** válasza:
11%

csak a fele hozzaszolo lany privizzen ram..;)

f30

2017. márc. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/81 anonim ***** válasza:
82%
Sok mindenre nem lehet használni ilyen téren, mert kicsik és lógósak. 17l
2017. márc. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/81 anonim ***** válasza:
97%
Hát már hogy a viharba ne! Én is szeretek a ffiember mellbimbóival foglalkozni, amennyiben érzékenyek (nem mindenkié az) 39N
2017. ápr. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/81 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon!!!

Leginkabb erogen zonanak mondhato testreszem😊

2017. ápr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/81 anonim ***** válasza:
100%

Imádom ha kényeztetik.

Kicsi van nekem is.

17/L

2017. máj. 7. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/81 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem! Nekem kifejezetten erogén zóna. Fel tud izgatni, ha csak csókolgatják, cirógatják, de azt sem bánom, ha egy hevesebb aktus közben belemarkolnak és meggyúrják. A mellbimbóm is elég érzékeny, szeretem ha csókolják, harapdálják, szívogatják és egy pontig azt is, ha kicsit megtépik ^^ ,de azért van ami már nekem is túlzás.

Addig húzd a lány mellét, amíg szeretnéd, hogy a te farkadat húzzák. :p Egyébként nem túl nagy. B/C kosaras.

2017. máj. 7. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/81 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen érzéketlenek a melleim, szóval engem csak untat ha a párom foglalkozik velük. Hagyni azért szoktam, mert ő szereti, de én nagyon nem.
2017. máj. 7. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/81 anonim ***** válasza:
96%
Imádom!
2017. máj. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!