Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, hogyan szoktátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan szoktátok a melleteket használni szex közben? Szeretitek, ha foglalkozik vele a másik fél?

Figyelt kérdés

Érdekel, hogy a mell, mint testrész hogyan jelenik meg a szexuális életetekben :) Milyen nagy a melletek, és milyen szerepe van szex terén? Élveztek, ha a másik fogdossa, masszírozza, nyalja, vagy "kapaszkodik" belé? :P

Ha kort is jelöltök a válaszban, köszönöm :))



2015. jan. 30. 22:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/81 anonim ***** válasza:
93%

A nagy mell egyik előnye, hogy igen kreatívan lehet használni szeretkezés közben...

Ittak már pl. pezsgőt a melleim közül.

A kedvesem szereti ha összefogom, és közé nyomja. Igen érdekes, amikor így elélvez.

2015. szept. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/81 anonim ***** válasza:
92%

Párom nincs odáig érte, de alkalmanként van ciciszex. Viszonylag nagy mérettel rendelkezem, de nem nagyon szokott más szerepe lenni.

18/L

2015. okt. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/81 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kis mellem van, és azt szeretem, ha a párom vagy kicsit keményebben rámarkol az egészre, vagy a bimbót kényezteti óvatosabban. De szexen kívül is szeretem, ha megfogja, megsimogatja őket.
2015. okt. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/81 anonim ***** válasza:
94%
Azsiai letemre C kosaras vagyok ami nalam elvileg nagynak szamit de szinten csak ugy hivja a parom : " pont tenyerba valo ". Mig csak izgat nagyon tuzne tud hozni ha nyalogatja a bimbo kornyeken, de mikor aktus van markolja kapaszkodik benne persze csak finoman. Izgat es ezzel az en tudatomra is adja h o is elvezi. Jo latni rajta is es erezni h szereti es tetszik neki. Ha eppen nem er a mellemhez sincs negativ hatassal semmire ugyanis nem eppen a legfobb erogen pontom a mellem. 20L
2015. okt. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/81 anonim ***** válasza:
100%
Én azóta foglalkozom még többet a párom cicijével, amióta masztis videót küldött és azon láttam, hogy a saját élvezetében is központi szerepet játszanak a mellbimbói... Úgyhogy nálunk nagyon fontos része a szexnek a mell izgatása...
2015. nov. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/81 badboly ***** válasza:
96%
az erotikus masszázs egyik eleme az u. csuszka, amikor a masszőz hölgy a melleivel masszírozza az olajos férfitest egész felületét. isteni, ha elidőzik az ember farka körül, ami ilyenkorra illik, hogy álljon, mint a cövek. F58
2015. dec. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/81 anonim ***** válasza:
96%

Igen a bimbómat csikizi a nyelvével. Ha csak simán átfogja is jó érzés.

49 N természetesen. ;)

2015. dec. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/81 Fruzs33 ***** válasza:
94%
Nekem viszonylag jó a mellméretem,nem mondható kicsinek,sem nagynak. A párom azt mondja,hogy pont megfelelő. Előfordult már a cicis szex nálunk,de inkább puszilgatni,szereti és a mellbimbóimat csókolgatni... én kifejezetten élvezem ha foglalkozik a mellemmel is.
2015. dec. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/81 anonim ***** válasza:
91%

Szuz vagyok remelem az en valaszom is er, hogy szerintem mi izgato a mellekben:)

Leginkabb a nyalogatasra lennek kivancsi, meg a mellbimbok szopogatasara. Meg arra, hogy milyen lehet ket mell kozott egy ferfiassag

18L

2016. márc. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/81 anonim ***** válasza:
100%
Nem ragaszkodom hozzá, hogy a párom foglalkozzon vele de ha csinálja akkor nagyon élvezem. Legyen szó a nyalogatásról, puszilgatásról, makolásról...
2016. ápr. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!