Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, hogyan szoktátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan szoktátok a melleteket használni szex közben? Szeretitek, ha foglalkozik vele a másik fél?

Figyelt kérdés

Érdekel, hogy a mell, mint testrész hogyan jelenik meg a szexuális életetekben :) Milyen nagy a melletek, és milyen szerepe van szex terén? Élveztek, ha a másik fogdossa, masszírozza, nyalja, vagy "kapaszkodik" belé? :P

Ha kort is jelöltök a válaszban, köszönöm :))



2015. jan. 30. 22:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 anonim ***** válasza:
92%
Szeretem egyik legnagyobb gyengem
2020. febr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/81 anonim ***** válasza:
90%
Változó, hogy szeretem-e ha foglalkozik a partnerem a melleimmel. Van, hogy élvezem, van, hogy kifejezetten rosszul esik. A bimbókra viszont mindig érzékeny vagyok, negatív értelemben. Átlagos méretűek, szoktam a párom farkát közéjük venni és úgy izgatni.
2020. márc. 1. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/81 Kancácska ***** válasza:
94%
Imádom ha foglalkoznak velük. Én is szoktam. 29N
2020. márc. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/81 anonim ***** válasza:
75%
Sehogy, mivel túl kicsi. Az A kosár is nagy rám.
2020. máj. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/81 anonim ***** válasza:
91%

Szeretem ha lovaglás közben a szájába veszi a párom és szopkodja, harapdálja.

A mellszexet is nagyon szeretem, bár párom annyira nem nyitott erre. 4 év alatt 2x volt rá alkalom, mind2x elélvezett a melleim közé de neki ennyi elég volt.

Szeretem azt is ha ő van felül és közben fogdossa.

22n

2020. máj. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/81 anonim ***** válasza:
91%
Nekem mindig nyalogatja, finoman harapdálja, masszírozza, markolássza, pöcköli, szopogatja, simogatja. Imádom, hogy ha nagy figyelmet fordít rájuk.
2021. júl. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/81 anonim ***** válasza:
90%
Igen én nagyon igénylem a foglalkozást
2021. júl. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/81 anonim ***** válasza:
100%

Nagy mellem van. Szeretem, ha napközben is megmarkolja a párom, amikor átölel.

Szex közben? Nagyon érzékeny. Sokszor szeretkezünk sok olajjal és úgy szokta hosszasan masszirozni, szájjal kényeztetni. Olajosan rá szoktam akár hajolni a páromra és a mellemmel kenem be a testét kéz nélkül. Ha éppen háttal vagyok akkor is rendszeresen foglalkozik vele. Nagyon sokat szoktunk vele jatszadozni. De nem szeretem, ha be akarja rakni közé a farkát. Inkább máshogy elégítem ki.

22

2021. szept. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/81 anonim ***** válasza:
100%

"Van olyan nő, aki nem szereti, ha a melleit kényeztetik???"


Van. Én rühellem, ha egyáltalán hozzáérnek. Semmilyen erogén zónám nincs ott, és kimondottan kellemetlen, rossz érzés, ha megfogják. Ilyen is van, békélj meg vele!

2022. jan. 9. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 anonim ***** válasza:
72%
Hányszor emelted ki a kérdést 2015 óta?
2022. febr. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!