Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, hogyan szoktátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan szoktátok a melleteket használni szex közben? Szeretitek, ha foglalkozik vele a másik fél?

Figyelt kérdés

Érdekel, hogy a mell, mint testrész hogyan jelenik meg a szexuális életetekben :) Milyen nagy a melletek, és milyen szerepe van szex terén? Élveztek, ha a másik fogdossa, masszírozza, nyalja, vagy "kapaszkodik" belé? :P

Ha kort is jelöltök a válaszban, köszönöm :))



2015. jan. 30. 22:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kicsi a mellmeretem, de szeretem mert formas. Szex kozben jo ha foglalkoznak vele, fogdossak markolasszak, de sose ertettem mi olyan izgato abban ha csokolgatjak meg nyalogatjak? Nekem nem annyira erzekeny ilyen szempotnbol.


Szovl a csokolgatason kivul johet minden:)Legalabb ebbol is tudom hogy tetszik neki, plusza z erintesek a test barmely tajekan amugy is izgatoan hatnak....

19L

2016. ápr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/81 anonim ***** válasza:
89%
Hát, közé is mehet. Igen.
2016. ápr. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/81 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon erzekenyek, de senki nem foglalkozott eddig veluk kulonosebben, meg akkor sem, ha szolok miatta. :( igaz, hogy kicsik, na de attol meg nagyon elvezem, ha izgatjak.


23L

2016. ápr. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/81 anonim ***** válasza:
73%
Útálom a melleimet és kifejezetten zavar, ha piszkálják. Legszívesebben melltartóban szexelek.
2016. máj. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/81 anonim ***** válasza:
90%

Pasiként írok, barátnőm nagyon szereti ha játszom a melleivel. Sokszor már szex előtt elélvez csak attól hogy a melleivel játszom, annyira érzékeny neki, hogy még a felsőt sem feltétlenül kell levenni hozzá :D ha szex közben simogatom neki, akkor is felgyorsítja az orgazmus elérését.

24F

2016. jún. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/81 anonim ***** válasza:
95%
75 B / C.. De imádom ha, nyalják, szívják, masszírozzák, pacinál, vagy / hátulról kapaszkodni is ér ;) ha felül vagyok is beteszem a szájába... ha egy ujjával simogatja a bimbóudvart az ahhh.. és olykor a cici szex is megy ;) :D
2016. júl. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/81 anonim ***** válasza:
91%

Kedvesem mindig imádja ha foglalkozom a melleivel, neki is nagy és van ciciszex is.

Imádja amikor nyalogatom a bimbóudvarát a nyelvemmel körb-körbe majd bekapom és alaposan megdolgozom a bimbóját a számban a nyelvemmel és finoman masszírozom a kezemmel a másikat. Nehogy egyik is pihenhessen :) Sőt van amikor Ő is besegít azzal, hogy egyiket én nyalogatom/szopkodom, a másikat meg Ő magának. Ilyenkor a kezem le szokott kalandozni, hogy hatalmasat élvezzen. A melle izgatásától ha minden igaz élvezett is már el, de hogy mindig rám veti magát hirtelen úgy mint aki már évek óta nem szexelt az fix. Ha van már rajtam gumi akkor egyből belém is ül vagy beteszi magának vakon, mert közben a számban van és hevesen csókolózunk. Szeretem őt mindig minél nagyobb felületen kényeztetni, hogy minél több impulzus érje.(pl: Csók+ cicimasstírozás + álló farkamata puncijának v popsilyukának dörzsölöm stb...) Az eredmény mindig kirobbanó. :P

2016. júl. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/81 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kozepes meretu szoktak szopogatni csokolgatni markolászni sokan imádják a melleim ráisszoktak élezni. KOROMAT megadom ha irsz priviben☺
2016. júl. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/81 anonim ***** válasza:
91%
7-estől kérdezem: mi mást lehet még vele csinálni?
2016. aug. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/81 anonim ***** válasza:
100%
Én igazából azért szeretem/ izgulok fel ha foglalkoznak a melleimmel, mert sokat csúfoltak vele amiért kicsik és nagyon önbizalom hiányos vagyok emiatt. 18/L
2016. szept. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!