Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez esetben hogy döntenétek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez esetben hogy döntenétek?

Figyelt kérdés

Férjemmel 7 éve vagyunk együtt, eddig fogamzásgátlót szedtem úgy védekeztünk.

2 gyerekünk lett, a kisebbik 1.5 éves. Többet semmi szín alatt nem szeretnénk vállalni.


Ez a 1.5 év alatt a 4.fogamzásgátlót kapom, mert egyik sem jön be. Mindnél ugyan az a baj, vérzek mellettük. Nagyon gondolkodom, hogy abbahagyom.


Viszont

-gumival nekem fáj, még a latex mentessel is, ferjemnek meg nem az igazi

-spiráltól félek, mert sok rosszat olvastam róla.

-pharmatex, hüvelygyűrű és társai nekem hazárdjátéknak tűnnek

-inekciótól félek, beadatom, nem jön be, nem tudom abbahagyni, csak makd kiürül

-férjem elkötése nem opció

-én elköttetném magam, de nem tehetem (külföld kizárt).


Ezek tudatában ti hogy döntenétek?


30vagyok ha ez számít.


2023. jún. 4. 11:59
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Hüvelygyűrü elég jó!

Volt barátnőm is azt használt.

4 honapig voltunk együtt mindig punciba élveztem el.

Volt hogy napi 2 is.

Nem volt gond soha.

2023. jún. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
46%
Egy közeli ismerős spirál használt évek óta nagyon elédett vele, aktív szexuális életet élnek. Most 54 a hölgy de már vagy 45 óta használ spirált.
2023. jún. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

“ Ferjem elkötése azert nem opció, mert nem szeretné, amit 100%osan megertek. Ha elválánk, en az esetben sem szeretnék szülni, 100%ra tudom. 2 traumás szülés után.

Viszont ő nem mondja 100%ra, hogy ha ne adj isten elválnánk, nem szeretne több gyereket. Megértem, igy total nem is eröltetem.”


Ha viszonylag normális nő vagy, akkor ezt a dumát nem szabadna tűrnöd.

Ezzel kb. azt mondta, hogy nála bent van a pakliban az, hogy majd lecserél.

Már csak ezért is ultimátumot kellene neki adnod, hogy kötesse el magát. Megmondva neki nyíltan azt is, hogy a dumája alapján azt látod, hogy kedve lenne neki téged majd fiatalabb évjáratra cserélni. Ha elkötteti magát az bizony tényleg azzal jár, hogy normálisabb nő nem akarja levadászni férjnek, apukának. Aztán nyugodtan tedd hozzá, hogy nála jobb férfit is találnál bármikor laza kapcsolatra, őt azért választottad mert életre szóló komoly megbecsültséget vársz tőle, mert ez a házasság lényege. Most szóljon ha ezt nem így gondolja, ne 10 év múlva akarjon eldobni, amikor már te is kevésbé válogathatsz.


46F

2023. jún. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Férj elkötése miért nem opció? Te szedjél 4 féle gyógyszert, szúrasd magadba, rakassad magadba?? Az óvszer miatt is vinnyog, nehogy véletlenül neki is kelljen áldozatot hozni. Jézusom te ilyennek szültél és ilyenhez mentél hozzá? Az én párom simán bevállal egy ennyi "kellemetlenséget" értem, nehogy sérüljek.
2023. jún. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!