Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gyógyszer vagy gumi? Melyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyógyszer vagy gumi? Melyik mellett érveltek, és miért?

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 09:47
1 2 3 4 5
 1/47 A kérdező kommentje:
párkapcsolatra gondolok, nem alkalmira.
2012. jún. 11. 09:48
 2/47 anonim ***** válasza:
56%
Én a gyógyszerben nem bízom, meg nem is akarom szedni. Így mi gumival védekeztünk.
2012. jún. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
85%
Gumi,mert a gyógyszer nem vád a nemi betegségektől,még ha állandó is a partner.
2012. jún. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
63%

Hát a lány szempontjából jobb a gumi, mert ha elővigyázatosak vagytok és nem szakad el stb stb akkor jobb, mert nem zavarja össze a hormonháztartását. Gyakran gyógyszer szedésnek pattanásosság, ciklus eltolódás összezavarodás és hormonzavarok a mellékhatásai. Plusz ha valaki hűtlen a nemi betegség is kikerülhető.


A fiú szempontjából jobb a gyógyszer hiszen élvezetesebb, és egyszerűbb gumi nélkül csinálni.

2012. jún. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
55%

Ha megfelelően érett rá valaki, akkor gyógyszer.

Csak ha komoly a kapcsolat, és ha 100% megbízol a párodban.

A gumi kezdőknél szakad, és nem kívánt terhességet okoz.

Az elején legbiztonságosabb, ha mindkettőt használod, aztán már csak a gyógyszert.

A gyógyszertől elmúlnak a pattanások, nem előjönnek!

2012. jún. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
38%
Gyógyszer. Mert így élvezhető igazán a szex, mert nem macerás, ha kicsit is képes összeszedni magát az ember lánya, mert megbízható, mert költséghatékony, stb.
2012. jún. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
48%
Gyógyszer,mert a gumi kidörzsöl és éget utána.Meg már egy éves a kapcsolat már.
2012. jún. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
53%
Én a gumi mellett vagyok főleg ha alkalmiról van szó, jobb az mert az egyéb betegségeket is el lehet vele kerülni, és szerintem megbízhatóbb mint a gyógyszer. Gyógyszert maximum akkor ha már elég tartós a kapcsolat és megbízunk egymásban, akkor talán.
2012. jún. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
100%

Gyógyszer: sokkal jobb gumi nélkül a szex, nincs olyan, hogy nincs épp kéznél gumi.


Óvszer: nem nyúl bele a lány hormonháztartásába, egyéb betegségektől is megvéd.


Ha sok a szex, a gyógyszer kényelmesebb és költséghatékonyabb a jelen gumi árak mellett. A párom ellenben 4 évig szedte (bár a ciklusának beállítása miatt írták fel neki), de 4 éve abbahagyta, aminek örülök is, mert nem terheli semmi a hormonháztartását és a máját. Bár sokat ront az élményen, de a szex gumiban is a legjobb dolog a világon.

2012. jún. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:

Ha a komoly kapcsolatról van szó akkor gyógyszer.Sokkal nagyobb élvezetet ad mint fiúnak, mind pedig a lánynak. Én pl óvszerben alig éreztem valamit így elégé szar volt.


20/F

2012. jún. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!