Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gyógyszer vagy gumi? Melyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyógyszer vagy gumi? Melyik mellett érveltek, és miért?

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 09:47
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
41%

Anyának trombózisa volt, egy ismerősünk fiatal felesége pedig a fogamzásgátló szedésébe halt bele...

Óvszer, egyértelmű.

2012. jún. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
50%

Ó, biztosan. A 21. században vagyunk. Kérlek....

Mondd azt, hogy te nem akarod szedni, ne találj ki rémtörténeteket. -.-'

2012. jún. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
én bevállalom a kockázatokat,mert gumival nem élvezem a szexet.
2012. jún. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
38%
Idióta, ilyennel sosem viccelnék...Örülök, hogy neked nincs rossz tapasztalatod, de az a fiatal nő sajnos emiatt halt meg. Ha nem hiszed, keresd fel a családot, és állj le velük vitatkozni. Örülni fognak neked...
2012. jún. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
Mindenképp felkeresem. Ne hülyéskedjünk oké?
2012. jún. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
45%
Ennyi erővel nem ülök autóba, mert naponta több ezren halnak meg közúti balesetben. Vannak nagyon ritka esetek, amikre kb. annyi az esély, mint hogy rád omlik a ház.
2012. jún. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
33%
Ezt egy ilyennek nem tudod megmagyarázni, ne is próbálkozz.
2012. jún. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
54%
nem talált ki senki rémtörténeteket. ezek hormonok, és vannak akikre nagyon veszélyesek. vagy szted a 21. században nem halnak az emberek? :D
2012. jún. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:

Egyébként félreértés ne essék, nem pánikot akarok kelteni, de ugyanannyi jogom van leírni a nemleges véleményem, mint másnak a pozitív véleményét, emiatt nem kell ostoba módon nekem esni.

A kérdező indoklást kért, nekem ennyi az indokom, és NEKEM ez elég is. Nyilván ott az orvosok is hibáztak, mert ha voltak véralvadási gondjai a nőnek, alapból nem írhatták volna fel (gutaütésbe halt bele).

2012. jún. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
17%
De meghalnak, csak nem ilyenekben. pl.: autóbalesetben, természetes halállal, infarktussal stb., de nem a fogamzásgátlótól. Elég éretlen lehetsz te, már nem is haragudj. -.-"
2012. jún. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!