Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gyógyszer vagy gumi? Melyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyógyszer vagy gumi? Melyik mellett érveltek, és miért?

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 09:47
1 2 3 4 5
 41/47 anonim válasza:

Anyámnak mellrákja lett a tablettáktól. :P

Szóval nem ajánlom a tabit senkinek. Nincs semmi garancia rá hogy 100%-oig hatásos és nem lesz tőle semmi bajod.

2012. jún. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

Az óvszer olcsóbb, ha nem szeretkeztek olyan gyakran. Nézni kell, hogy mikor hol akciós a gumi, és akkor kell többet olcsón venni :)

A rossmannban multkor 1500Ft volt 5db 3-as Durex óvszer. Vagyis 100ft/db. Ha hetente 3szor szexeltek, akkor az kb. 1400 ft havonta. Ha egyszer, akkor 500.

2012. jún. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszaitokat! :)

Sajnálom, hogy vannak negatív tapasztalaitok is. :(

Az óvszerszakadás miatt tettem fel a kérdésem, de annyira vegyesek a hozzászólások, hogy igazán nehéz a döntés. :(

2012. jún. 12. 09:34
 44/47 anonim ***** válasza:
na, azért nem szakad az olyan könnyen.. megesik, persze, akkor ott a 72 órás. amúgy meg használjatok mellé pharmatexet is, meg vegye ki, mielőtt elmegy. az amúgy is hasznos, mert ha nem veszi ki előtte, akkor amikor venné ki, akkor csúszik le, és belédfolyhat....
2012. jún. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

A szakadástól ne félj, a jó minőségűek (Durex, Lifestyles) csak nagyon-nagyon ritkán szakadnak el.

Nekünk anno a Maskulan szakadt el többször is, de mint kiderült, csak mert szoros volt, váltottunk nagyobbra, és Durexre meg Lifstylesra, azóta még egyszer sem szakadt ki, 1,5 év alatt!!

A bordázott és/vagy pöttyözött óvszerek könnyebben szakadnak.

Szerintem az a 2 márka nagyon megbízható, nekem abszolút beváltak.

2012. jún. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 A kérdező kommentje:
én 2 éve vagyok a párommal se sajnos nálunk a Lifestyles is többször elszakadt. :(
2012. jún. 12. 22:30
 47/47 anonim ***** válasza:

Ha vkinél több óvszer elszakad, akkor ott a felhasználóval van a gond. Még oké, hogy egy hibás, de azért több...

Ha ennyire nem jön b az óvszer, de gyógyszert se akarsz, akkor használjatok pharmatexet megszakítással kombinálva.

2012. jún. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!