Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gyógyszer vagy gumi? Melyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyógyszer vagy gumi? Melyik mellett érveltek, és miért?

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 09:47
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
Gumi. ismerősömnek 5 centis csomót vettek ki a melléből, mint kiderült, a gyógyszertől volt. Így én sem szedek, nem mérgezem magam.
2012. jún. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
nekem egyik se jött be.
2012. jún. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
Azt mondta komoly kapcsolatról van szó, tehát a nem betegséget kizárhatjuk. Ha bízol a párodban akkor jobb a gyógyszer, hosszú távon olcsóbb is és kényelmesebb is. A mai fogamzásgátlókban pedig nagyon kevés hormon van és a választék is olyan nagy, hogy simán megtalálod azt a gyógyszer, amelyik neked megfelelő. Sokan fogják a gyógyszerre az elhízást meg a pattanásokat, de ez nem mindenkinél fordul elő, mert már olyan jó gyógyszereket lehet kapni. Mondjuk azt nem mondom 100%-ra, hogy nem lesz mellékhatása, de például nálam meg az ismerőseimnél/ barátnőimnél nem jelentkezett semmi. Amondó vagyok, hogy tartós kapcsolatban mindkét félnek élvezetesebbek az együttlétek. :)
2012. jún. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
*ha gyógyszerrel védekeztek (ez lemaradt a végéről) :)
2012. jún. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
na, nekünk egyáltalán nem volt élvezetesebb.. pár hónap használat után már semmi kedvem nem volt a szexhez, száraz voltam, nem tudtam benedvesedni se. mellesleg, rohadtul fájt a fejem tőle. amit a 4. orvos volt hajlandó velem közölni, azzal együtt, h trombózist kaphattam volna tőle.
2012. jún. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
Hát sajnálom, hogy így jártál. Nem próbálkoztál meg másik gyógyszerrel?
2012. jún. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
2 gyógyszert is próbáltam, harmadikat már megtiltotta az orvos.
2012. jún. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:

Vannak extrém esetek, de azért nem kell félni a tablettáktól, mert ma már kevés hormont tartalmaznak.

Anyám még olyat szedett, amit később betiltottak, mégsem lett semmi baja.

2012. jún. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
hát, én nem szedném akkor se ha birnám :S de aki akarja, az szedje..
2012. jún. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
100%
4 évig szedtem a gyógyszert, semmi gondom nem volt vele, sokkal jobb volt a szex, olcsóbb, mint az óvszer. Viszont kihagytam egyetlen szemet véletlenül, és terhes lettem, szóval oda kell figyelni, de ha rendesen szeded nem lesz gond. Az orvos megállapítja egy vérvételből, hogy káros lehet e a szervezetedre. Libidócsökkenésről még nem hallottam az ismerőseim között, de ha tényleg jelentkezik valakinél, annak még mindig jobb a gumi.
2012. jún. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!