Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes vagyok? Mi történik velem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok? Mi történik velem?

Figyelt kérdés

Másfél hónappal ezelőtt lefeküdtem a barátommal megszakításos módszerrel ovuláció előtt egy nappal.

Abban a hónapban meg is jött rendesen,úgy ahogy kellett volna,éreztem is,hogy meg fog jönni ( mellfeszülés...stb.. )

Ekkor fellélegeztem,hogy nem estem teherbe hál'istennek.

Mivel már lassan 3 és fél éve,hogy menstruálok így nekem mindig úgy jött meg,hogy csak 1 -3 nappal hamarább,vagy később jött meg ( vissza néztem a naptárokat )

Most pedig valamiért ma megjött, de elég érdekesen nem ahogy eddig szokott,közbe 9 nap múlva kellett volna,hogy megjöjjön! és semmi jel nem volt rá, nem feszültek a melleim stb... Pedig ilyen még soha nem volt,ahogy ezt leírtam.

Lehetséges,hogy mégis terhes vagyok,és ez okozta a változást?:S


2010. jún. 15. 22:54
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
jaa, félreolvastam.. a lényeg, h a megszakitás nem védekezés. :S mondom, nagyon sok barátnőmnek igy jött a baba.. ha neked nem lenne gond, akkor ok, de ez mint megbizható védekezési módszer, nem ajanlott.
2010. jún. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
Hiába teszed idézőjelbe, attól még ez is egy a rengeteg védekezés közül. Ezen nincs mit vitázni, a semminél ezerszer jobb. A kérdező nyilván ezerszer megbánta, hogy így védekezett, nem hinném, hogy joga lenne bárkinek bírálnia, feltett egy kérdést, a választ megkapta. Innentől az ő dolga és felelőssége, hogy mennyire meri megkockáztatni a nem kívánt terhességet a későbbiekben.
2010. jún. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
miért félsz a terhességtől? az élet velejárója. tök cukik a kisbabák
2010. jún. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
nem, ez akkor sem védekezés.. hiába vitázol velem. ezt már az orvosok is megmondták. ez csak azoknak jó, akik nem akarnak gyereket, de ha jön, az nem gond.. a kérdezőnél meg gond lenne, ezért nem igy kellene " védekeznie ". te sem tanácsolnád sztem a gyerekednek.. majd ha lesz..
2010. jún. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
A megszakitás valóban nem védekezés. Mondjon bárki, bármit. Van előváladék, amitől simán teherbe lehet esni. Nem 1 példa volt rá. Akár itt, az oldalon is.
2010. jún. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem tanácsolnám, a legesleginkább nem ajánlott védekezés, bár szerintem a naptármódszernél jobb. Az is egy védekezés. Létezik eszközös, hormonális, természetes és végleges fogamzásgátlás. A megszakítás, a naptármódszer a természeteshez tartozik, sőt még az elnyújtott szoptatás is ide sorolható. Ez a szabálya és ezen tovább nincs mit vitázni. A hatékonyságán lehet, de a tényén, hogy ez is egy védekezési forma, nem.


A kérdező mint mondtam gondolom százszor megbánta, mivel tisztában van vele, hogy nem a legjobb módszer, erre utalt is a kérdésében. Ennek értelmében úgy gondolom kioktatásnak itt helye nincs.

2010. jún. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
kioktatásnak nincs helye? elmesélek vmit.. volt 1 barátnőm, akinek egyszer nem jött meg, és totál be volt sz.rva.. aztan amikor megjött, kiderült, h nem terhes, megnyugodott.. aztan még párszor elkövette ezt a hibát, és egyszer nem uszta meg, abortusz lett a vége. mit gondolsz, ha elmegy orvoshoz, és elmondja, h mi volt, vizsgálja meg, az orvos majd hátbaveregeti? hat, nagyon nem.. nem 1 barátnőmet kisértem már orvoshoz, éppen ilyen megszakitásos lehetséges terhességgel, és jól leszidta a nővér. és jogosan.. sokaknak nem elég az intő jel, meg a kioktatás, le se állnak az 1. ( de sokan a 4. - 5. ) abortuszig..
2010. jún. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
mind1, nem vitázni akarok veled. ez azoknak jó " védekezési " forma, akiknek nem gond a gyerek.. neki gond.. akkor miért nem lehet gondolkodni?? ott az óvszer, vagy a tabi.. a többi nem megbizható.
2010. jún. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:

Ha valaki ideges és aggódik tudja mekkora hibát követett el. Nálam nem divat az ítélkezés, én soha nem szólok meg senkit, még az abortuszosokat sem. Nem ítélem el, aki megszólja, én nem teszem. Bárki, még védekezés mellett is kerülhet ilyen szituációba, szóval elég szemét dolog leszólni másokat.

Ráadásul ha valaki nem tényszerűen válaszol csak bunkózik annak a szavára én sem adnék. (Gondolok itt az ide érkező válaszok minőségére).

2010. jún. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
Tévedés, ezen kívül is rengeteg megbízható módszer van.
2010. jún. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!