Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes vagyok? Mi történik velem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok? Mi történik velem?

Figyelt kérdés

Másfél hónappal ezelőtt lefeküdtem a barátommal megszakításos módszerrel ovuláció előtt egy nappal.

Abban a hónapban meg is jött rendesen,úgy ahogy kellett volna,éreztem is,hogy meg fog jönni ( mellfeszülés...stb.. )

Ekkor fellélegeztem,hogy nem estem teherbe hál'istennek.

Mivel már lassan 3 és fél éve,hogy menstruálok így nekem mindig úgy jött meg,hogy csak 1 -3 nappal hamarább,vagy később jött meg ( vissza néztem a naptárokat )

Most pedig valamiért ma megjött, de elég érdekesen nem ahogy eddig szokott,közbe 9 nap múlva kellett volna,hogy megjöjjön! és semmi jel nem volt rá, nem feszültek a melleim stb... Pedig ilyen még soha nem volt,ahogy ezt leírtam.

Lehetséges,hogy mégis terhes vagyok,és ez okozta a változást?:S


2010. jún. 15. 22:54
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
nezd, neked lehet, h megbizható 1 kúp is, mert nem gond a baba.. de nekem nem az. spirált nem tehetek fel, egyes országokban be is tiltották, másrészt pedig nem jó.. steril fertőzést okozhat, ha nem tod, h mi az, olvass utána. hüvelygyűrű.. nem tom, h nálunk forgalmazzák-e. a kúpokat ( orvost kérdeztem ) nem ajánlják. naptármódszer?? nekem már a szellő fuvallatától is változik a peteérésem.. méhnyakvizsgálat?? nem akarok fertőzést bevinni.. az a legkényelmetlenebb. pesszárium, esetleg.. mi az a rengeteg módszer?
2010. jún. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
nem bunkóztam, de gondoljon már bele a kérdező, nem védekezik, aztán meg sir, h jajj, mi van, ha terhes.. ez nekem nem felnőtt hozzáállás. akkor legyen felelősségteljes, és védekezzen. nem később bánkódni..
2010. jún. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
na, mind1. maradjunk annyiban, h a kérdező részéről ez hatamas hülyeség volt.. mondjuk, bevehetett volna 1 72 órás tabit, lehet, h most nem itt aggódna.. amúgy a spermium is még életben maradhat napokig a petevezetékben, és mint irta, másnap volt peteérése.. hmm hmm..
2010. jún. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
Igen, életben maradhat, láttam olyat, hogy 1 hétig kibírta, mondjuk ez nagyon nagyon ritka, átlagban 2 nap, amit bírnak. A kérdezőnek ez sem megnyugvás. Ami megnyugtathatja, hogy valóban sikeresen megszakították az együttlétet (ilyen esetben biztosan nincs sok spermium az előváladékban, 10millió alatt inszeminációt SEM végeznek, csak lombikot, valamint az időben megjött normális idejű, mennyiségű és minőségű menstruáció.
2010. jún. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
na, nem tom, hülyeség igy védekezni. már ha nem gond a baba. sztem csinaljon 1 tesztet, és kiderül, meg ugye, menjen el dokihoz.. mert a teszt is hazudhat.
2010. jún. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
nos igen, ha normalis mennyiségű, minőségű, akkor van esély rá, h nem terhes.. de ki tudja. igazából, biztosat csak a doki tud mondani.
2010. jún. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
Ha megszakításos védekezés mellett valakinek normális menstruációja van, már az kizárja a terhességet, a negatív teszt még inkább. Ilyenkor már kell lennie HCG hormonnak, amire a teszt reagál. Menstruáció alatt a méhnyálkahártya leválik, holott ebbe lenne elvileg beágyazódva a baba, ezért zárja ki. Terhesség esetén ha valaki vérzést tapasztal az általában sajnos vetélés.
2010. jún. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
nem, nem.. sokszor nem vetélés. mondom, sok ismerősömnek megjött rendesen, stb. és nem vetéltek el. meg a hcg hormon is másképpen termelődhet egyénenként.. legalábbis nekem ezt irta a terhességi tesztemen, amikor csinaltam, és ezért nem 100 %, és ezért kell többet megcsinalni. de én mindig orvoshoz mentem, vagy tesztet csinaltam, ha ugy gondoltam, h esetleg lehetek terhes..
2010. jún. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
Persze, mert a teszteken fel kell tüntetni, de megvan az a HCG érték, amikor azt mondjuk valakire, hogy nem terhes.
2010. jún. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
sztem az lenne most a legjobb, h 2 teszt.. aztan doki. és LEGKÖZELEBB VÉDEKEZNI, NORMALISAN!!!! sztem ezzel még te is egyetértesz.. :)
2010. jún. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!