Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes vagyok? Mi történik velem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok? Mi történik velem?

Figyelt kérdés

Másfél hónappal ezelőtt lefeküdtem a barátommal megszakításos módszerrel ovuláció előtt egy nappal.

Abban a hónapban meg is jött rendesen,úgy ahogy kellett volna,éreztem is,hogy meg fog jönni ( mellfeszülés...stb.. )

Ekkor fellélegeztem,hogy nem estem teherbe hál'istennek.

Mivel már lassan 3 és fél éve,hogy menstruálok így nekem mindig úgy jött meg,hogy csak 1 -3 nappal hamarább,vagy később jött meg ( vissza néztem a naptárokat )

Most pedig valamiért ma megjött, de elég érdekesen nem ahogy eddig szokott,közbe 9 nap múlva kellett volna,hogy megjöjjön! és semmi jel nem volt rá, nem feszültek a melleim stb... Pedig ilyen még soha nem volt,ahogy ezt leírtam.

Lehetséges,hogy mégis terhes vagyok,és ez okozta a változást?:S


2010. jún. 15. 22:54
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, orvendj h megjott, inkabb megjojjon mind ne,eddig mar kellene erezd a tuneteket, csinalj mar tesztett es akkor nyugott leszel
2010. jún. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
Vagy vizsgaidoszak van es nincs jobb dolgom mint hozzad hasonlo lanykakat szivatni, akik annyira nem kepesek, h felhuzatnak egy ovszert. Dontsd el. Na, megyek is, lovik a pizsit :(
2010. jún. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
most ne haragudj.. de mégis mit vártál? nem védekezel, és azt várod, h ne ess teherbe?? megsugom, a megszakitás nem védekezés.. tod, előváladék.. de gondolom, neked hiába beszél az ember, azt hiszed, h a babát a gólya hozza.. :S 2 baratnőm is igy lett terhes. aztan mentek abortuszra. de volt olyan is, aki megszülte. ja, és nekik is még 2 hónapig megjött.
2010. jún. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:

Hmm...ilyen alapon én is terhes lehetnék. Utoljára januárban volt szexuális kapcsolatom, megszakítással, azóta megjött...akkor most terhes vagyok?


Hagyjuk már ezeket, nem terhes. A normális menses kizárja a terhességet.

2010. jún. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
nem zárja ki a mensi a terhességet, sajnos.. meg te is aztan okos vagy, ha nem védekezel.. :S vagy nektek ennyire nem gáz 1 abortusz??
2010. jún. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:

Szerintem az én dolgom gáz-e vagy sem, és egyáltalán ki beszélt abortuszról? Egy szóval sem mondtam, hogy abortuszra mennék.

Megismétlem még egyszer: A NORMÁLIS menstruáció kizárja a terhességet. Aki terhesség alatt menstruál, annál van eltérés.

2010. jún. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
minden esetre, nekem minden ismerősömnél ez igy volt.. abortuszról meg azért beszéltem, mert ha igy védekezel, elég erősen ott van a terhesség veszélye, megtartani meg azt mondtad, h nem akarod..
2010. jún. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
Ja de akkor hozzáteszem: Nekünk a baba nem lett volna gond, ha jön, többek között ezért védekeztünk így, ha jönni akart volna jött volna, és örültünk volna neki, simán nem terveztük. Szóval nem, nem mentem volna abortuszra. Nem tini vagyok.
2010. jún. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:

"megtartani meg azt mondtad, h nem akarod.."


Mutasd meg hol mondtam ilyet.

2010. jún. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
jó, te nem vagy tini.. nem tudhattam előre, h nem lett volna gond a baba. de a kérdezőnek az lenne, és ezért gond, h igy " védekezik ".. vágod?
2010. jún. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!