Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes vagyok? Mi történik velem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok? Mi történik velem?

Figyelt kérdés

Másfél hónappal ezelőtt lefeküdtem a barátommal megszakításos módszerrel ovuláció előtt egy nappal.

Abban a hónapban meg is jött rendesen,úgy ahogy kellett volna,éreztem is,hogy meg fog jönni ( mellfeszülés...stb.. )

Ekkor fellélegeztem,hogy nem estem teherbe hál'istennek.

Mivel már lassan 3 és fél éve,hogy menstruálok így nekem mindig úgy jött meg,hogy csak 1 -3 nappal hamarább,vagy később jött meg ( vissza néztem a naptárokat )

Most pedig valamiért ma megjött, de elég érdekesen nem ahogy eddig szokott,közbe 9 nap múlva kellett volna,hogy megjöjjön! és semmi jel nem volt rá, nem feszültek a melleim stb... Pedig ilyen még soha nem volt,ahogy ezt leírtam.

Lehetséges,hogy mégis terhes vagyok,és ez okozta a változást?:S


2010. jún. 15. 22:54
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
Hát, én is azt mondom csináljon tesztet, de csak a stressz elkerülése végett :) Máskor pedig óvatosabban, ezt mindig hozzáteszem.
2010. jún. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
óvatosabban.. pl. gumival, ha nem szed tabit. vagy hüvelygyűrű.. ( bár azt nem tom elképzelni, h h nem esik ki )
2010. jún. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
Hát, van akinek beválik, én nem használnék soha hormonális eszközöket, szóval nem tudom kiesik-e, nem próbáltam, nem is fogom, de sokak szerint a legjobb. Eddigi vélemények alapján a mellékhatásai erősebbek és durvábbak, annyi az előnye, hogy nem rontja a májfunkciókat.
2010. jún. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
Én ezt tényleg nem értem. Ahelyett, hogy vennél egy kib@szott terhességi tesztet, és befognád pofádat idejössz és hülyeségeket kérdezel... Szánalom.
2010. jún. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
de tenyleg, nem drága, patikában, vagy dm-ben, rossmann-ban is vehetsz.. senki nem fog rád furán nézni.. aztan elolvasod, h h kell, és megcsinalod. ennyi.
2010. jún. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 A kérdező kommentje:

Uhh mostmár tényleg félek :S :S:S

Nem is csináljuk azóta így :S Csak most az 1x legyen negatív aztán nem esünk bele többet ebbe a hibába :S

2010. jún. 16. 16:33
 47/51 anonim ***** válasza:

Nagy hülyeség a megszakításos módszer! De ha ez nyugtat nekem is hamarabb megjött 4-5 nappal. Mégsem vagyok terhes

( assziszem') XD

2010. jún. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
h nem jutott ez eddig eszedbe? h h szex közben nem féltél? utolag már kár sirni.. azért abba is gondolj bele, h lehet, h abortusz lesz a vége. és ez most nem ijesztgetés akart lenni.
2010. jún. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet : Negatív lett.
2010. jún. 17. 17:37
 50/51 anonim ***** válasza:
tyűű:D nállam is a múlthónapban 5 nappal korábban jött meg, szinte semmi előjel nélkül:D ..de amiatt mert éjjel nappal toátlis ideges voltam. mert gumival védekeztünk, és mert egyszersem volt semmi probléma:D
2010. jún. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!