Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi van akkor ha lány nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha lány nem akarja elvetetni a gyereket, de nekem még túl korai a gyermek, és a lány személyiségét illetően is vannak fenntartásaim? Mit tudok ilyenkor tenni? Gyerektartást mindenféleképp kötelező lesz fizetnem?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy most nyomdafestéket nem tűrő szavakkal illetnétek, de szeretném tisztázni hogy a jelenlegi körülményeim nem alkalmasak még erre.


No mindegy is.

Aktus után ráeszméltem a dolgokra és volt eset utáni tabletta, amit előttem be is vett, majd még 5 órán keresztül együtt voltunk (nem szex) és nem volt semmi hányás meg semmi.


Az eset előtt volt még egy védekezés mentes aktusunk ahol én vigyáztam. Tartok attól, hogy abból adódóan lett ez az egész. Ergo hibás vagyok.


Az ő családi háttere sincs olyan állapotban, hogy bevállalhassa, viszont mégis megakarja tartani.

Ő 23 én 25 vagyok.


Mit tudok én tenni ebben az esetben? Még elméletileg el lehet vetetni, én mondtam hogy elviszem, kifizetem és még fizetek neki 200.000 ft-ot is csak vetessük el.


2019. jan. 20. 21:06
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha Ő nem akarja akkor semmit! Lyukra futottál!
2019. jan. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
És muszáj lesz fizetnem az elkövetkezendő évtizedekre a gyerektartást? Meg nevemre is kell vennem?
2019. jan. 20. 21:14
 3/37 anonim válasza:
100%

Hát apa leszel!

Ezt elszurtad.

A Nő dönt ebben az esetben, ugyanis az abortusz se egy kockázatmentes dolog.

Elrontottad s most válalhatod a felelősséget.

2019. jan. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
38%

Hát ...jó nagy szarba kerültél .

Igen gyerektartást kötelezi fizetned ,ha a csajjal nem vagytok együtt vagyis elvaltatok és nála helyezik el a gyereket (vagyis a csajnál tölt több időt ,és téged a gyerek kb. Kéthetente 2napot lát )

Hogy mennyit kell fizetni az az anyagi körülményektől is függ . Amennyiben ezt nem akarod akkor :


Lehet csúnya lesz amit írni fogok ,de esetleg ügyvéddel irattas egy szerződést ,hogy nem válalsz felelősséget a gyareker és nem vagy hajlandó fizetni a gyerektartást se .

Ha lehet ilyet íratni ,mert ez nem tuti és akkor a csaj azért megfontolja mit tegyen .....


Vagy mondj le az apaságról ,elvégre ahhoz van jogod.


De ha már a gyerkőc megszületik az lenne a legjobb ha szeretetben nőne fel és gondoznad.


L

2019. jan. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
Fizetned mindenképp kell. Ha dolgozol akkor a fizud 30%-át. Ha tanulsz, akkor a bíróság dönti el, de amint dolgozni kezdesz, akkor viszont a 30% Ezt csak akkor úszód meg ha elveteti.
2019. jan. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Hát de ezt nem hiszem el... lehet akkor ilyen megállapodást csinálni, hogy minden jogról és egyéb dologról lemondok? És ezt neki csak alá kell írnia? És ha nem írja alá?
2019. jan. 20. 21:28
 7/37 anonim ***** válasza:
Ha nem írja alá akkor fizetsz. Bár ezt az ügyvéd sem fogja ingyen megírni, ha egyáltalán lehet ilyet!
2019. jan. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:

Lemondhatsz róla, de akkor az olyan, mint az örökbe adásnál.

Nincs visszaút, nem lehet meggondolni

A csaj meg megszüli, oviba járatja, és 30-4

2019. jan. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:

8-as vagyok, bocs, túl hamar küldtem el.

Szóval 10 év múlva lehet megbánnád, amikor látod őket az utcán.

2019. jan. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha ikrek lesznek akkor a fizu 40%-a :)
2019. jan. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!